82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

kalırım ben senle başbaşa canım kardeşim :KK19:bende kuzum pek giremedim bugün. sabah kahvaltı tabağımı hazırladım özendim de biraz foto çekicem diye:KK66: telefonu bir aldım şarjı yüzde 5. foto çekmeye izin vermiyor. şarja taktım bekliyom tabakla birlikte.:KK70: arada alıyom telefonu yok izin vermiyor.
en son dayanamadım yedim. kalktım telefonu aldım fotoya yetecek kadar şarj olmuş ben yedikten sonra:KK70:

Sagol canim kardesimmm ayni dileklerimle:KK19:
Aynen kuzum bende bugun cok acikmisim bi bakmisim tabaga yok olmus:21:

Biraz canim ama kendimi bian önce toparlamam lazım cok üzülüyorum durumuma bugun birkaç kıyafet aldım hep bedenleri L :KK43: çoğu Zamanda elim boş geliyorum esimin beğendiği çoğu şeyi alamıyorum :KK43: :cry::cry: nerdeeee o eski xs s günlerim :KK43:
Seni anliyorum bende istedigim kiyafetleri alamiyorum seni cok iyi anliyorum ama inaniyorum artik dogru yoldayiz :KK66:
Sende yaza dogru istedigini giyebilceksin bebegim :KK66:

Screenshot_2016-01-21-02-52-54.png

Canlar ben yolda oldugum için tartilamamistim geldikten sonra tartildim kilo bildirimde hem gecen haftayi hem bu haftayi paylasicam :KK66:

Bayanlar merhaba
Menümü vereyim
Sabah : 3 kasık yumurtasız menemen
2 tane siyah zeytin
2ince dilim kasar
1 küçük çatal beyaz peynir
1kucuk çatal tulum peynir
1 dilim beyaz ekmek
2 bardak siyah cay
Öğlen yok kahvaltıyi öğlene anca yapabildik :)
Saat 4'te 1 tabak makarna yedim o yüzden aksam yemeği niyetine gecti ( normalde makarna olmayacaktı ama biraz rahatsızlandım uyumuştum eşim yapmış öyle olunca yemek zorunda kaldım )
Saat 9 gibi falanda yogurt kuru veya greyfurt suyu düşünüyorum

Bayanlar merhaba
Menümü vereyim
Sabah : 3 kasık yumurtasız menemen
2 tane siyah zeytin
2ince dilim kasar
1 küçük çatal beyaz peynir
1kucuk çatal tulum peynir
1 dilim beyaz ekmek
2 bardak siyah cay
Öğlen yok kahvaltıyi öğlene anca yapabildik :)
Saat 4'te 1 tabak makarna yedim o yüzden aksam yemeği niyetine gecti ( normalde makarna olmayacaktı ama biraz rahatsızlandım uyumuştum eşim yapmış öyle olunca yemek zorunda kaldım )
Saat 9 gibi falanda yogurt kuru veya greyfurt suyu düşünüyorum

sen bu isi biliyosunnnn kuzum:KK66:

Kahvaltim
IMG-20160122-WA0002.jpg

menemen (1yumurta 1 domatesten yapildi)
1 catal beyaz peyniri
1catal köy peyniri
1.5 tam tahil ekmek

Öglen
Tavuk sote (4 yemek kasigi)
1 bardak ayran

Akşam
20160122_183621.jpg

Brokoli haslamasi (sarmisakli yogurtlu)
Kucuk bi parca salatalik tursusu

Ara ögün
1 bardak salgam (26 kaloriymis :KK66:

Eger gece cok acikirsam 1 tane domatesli bardak corba icerim :KK66:

Bugun annemlerdeydim canlar ama diyetimden odun vermedim onlar neler neler yedi ama ben brokoliye kaldimmmm:kk77:

X