82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

tatlım menü çok süper olmuş şahanesin yine:KK9:nasılsın iyimisin bende herkes nerde diyordum. yeni girebildim bugün henüz. ooo dedim mesajlar çok gelmiştir dedim:KK66:

Kuzum bugun is gorusmesine gttm olmadi biraz canim skldi cok gelemedim bende burasi dolmuştur diye bi baktm yazan olmamis:KK64: asyamda gelemicekmis sanirim telefonu bozulmus :KK43: sagol bitanemmm

Screenshot_2016-01-21-02-54-37.png

Canlar iyi akşamlar :KK36: bugun ben esimle dışardaydım yeni geldik biraz kacirdim öyle olunca bugun menü vermicekmis :KK70: ama 5 bardak lahana suyumu içmiş bulunuyorum :KK71:eşim 2 gün izinli malum haftasonu sınav var vede esimle zayiflama kararı aldık bakalım kaç gün gidecek yoksa daha cekirdenk aile bile olamadan durum vahim :KK70:

Canlar iyi akşamlar :KK36: bugun ben esimle dışardaydım yeni geldik biraz kacirdim öyle olunca bugun menü vermicekmis :KK70: ama 5 bardak lahana suyumu içmiş bulunuyorum :KK71:eşim 2 gün izinli malum haftasonu sınav var vede esimle zayiflama kararı aldık bakalım kaç gün gidecek yoksa daha cekirdenk aile bile olamadan durum vahim :KK70:

O esle rejim olursa super olur birbirinize destek olursunuz kuzum :KK66:

Kuzum bugun is gorusmesine gttm olmadi biraz canim skldi cok gelemedim bende burasi dolmuştur diye bi baktm yazan olmamis:KK64: asyamda gelemicekmis sanirim telefonu bozulmus :KK43: sagol bitanemmm
bebeğim üzme kendini orası olmaz başka bir yer olur. :KK66: onlar kaybetti senin gibi güzel bir insanı.sen motivasyonunu yüksek tut ballı lokmam benim:KK200: iş konusunda motivasyonunu yüksek tut canım. başka bir mülakata giderken bugünü aklına getirme, ister istemez yine olmazsa psikolojisine girersin. sözcüklerine yansımasa bile beden diline yansır bebeğim. geçti gitti boşver:KK66:

bebeğim üzme kendini orası olmaz başka bir yer olur. :KK66: onlar kaybetti senin gibi güzel bir insanı.sen motivasyonunu yüksek tut ballı lokmam benim:KK200: iş konusunda motivasyonunu yüksek tut canım. başka bir mülakata giderken bugünü aklına getirme, ister istemez yine olmazsa psikolojisine girersin. sözcüklerine yansımasa bile beden diline yansır bebeğim. geçti gitti boşver:KK66:
Haklisin kuzum kismet degilmis nasip bende hayirlisi dedim sukur halimize sagol bitanem iyiki varsin cancagzim:KK200:

Yine baş başa kaldikkkk kuzum:KK19:

K kafsinkaf35
kalırım ben senle başbaşa canım kardeşim :KK19:bende kuzum pek giremedim bugün. sabah kahvaltı tabağımı hazırladım özendim de biraz foto çekicem diye:KK66: telefonu bir aldım şarjı yüzde 5. foto çekmeye izin vermiyor. şarja taktım bekliyom tabakla birlikte.:KK70: arada alıyom telefonu yok izin vermiyor.
en son dayanamadım yedim. kalktım telefonu aldım fotoya yetecek kadar şarj olmuş ben yedikten sonra:KK70:

Ooo kuzummm valla her aksam ben olsam spor salonundaydim :KK66::KK49:

Bugun diyeti bozdun mu:KK43:
Biraz canim ama kendimi bian önce toparlamam lazım cok üzülüyorum durumuma bugun birkaç kıyafet aldım hep bedenleri L :KK43: çoğu Zamanda elim boş geliyorum esimin beğendiği çoğu şeyi alamıyorum :KK43: :cry::cry: nerdeeee o eski xs s günlerim :KK43:

canım üzgünüm söz vermiştim ama bugün hiç aklıma gelmedi lahana haşlamak offf..:eek: ben yarından itibaren başlarım söz:KK66:
5 bardak mı:KK9::KK9::KK9:süpersin canım ya :KK200:

Pek inanasım gelmiyorda bakma iste insanın karnı tokken söylemesi kolay oluyor :KK70: binamızda spor salonuda var ama biz hiç kıymetini bilmiyoruz
canım ne kadar güzel bir imkanın var aslında. yazın zaten hiç gidilmez kapalı spor salonuna hazır kışken çok şahane değerlendirebilirsin :KK49:

şimdi sana bu şekilde söylüyorum ama bizim burda da bedava plates var gitmiyorum:KK47:

Biraz canim ama kendimi bian önce toparlamam lazım cok üzülüyorum durumuma bugun birkaç kıyafet aldım hep bedenleri L :KK43: çoğu Zamanda elim boş geliyorum esimin beğendiği çoğu şeyi alamıyorum :KK43: :cry::cry: nerdeeee o eski xs s günlerim :KK43:
evet canım bende çok özlüyorum eski halimi :cry::KK42::KK42:ama herşey bizim elimizde . L beden bile olmuyor ya:KK42:ben hep eli boş geliyorum. L beden eşofman oluyor bir tek :KK34:

evet canım bende çok özlüyorum eski halimi :cry::KK42::KK42:ama herşey bizim elimizde . L beden bile olmuyor ya:KK42:ben hep eli boş geliyorum. L beden eşofman oluyor bir tek :KK34:
Allahim yardımcımız olsun canim en kısa zamanda yüzümüz gülsün inşallah :* esime diyorum ki bak lahana suyu icelim cildide guzellestiriyomus zaten lahananın kendi cildide guzel diyoor :KK70:ahh belkide aklımız erkeklerinki gibi çalışsa hiçbir sorunumuz kalmayacak :KK70: :KK70:

Allahim yardımcımız olsun canim en kısa zamanda yüzümüz gülsün inşallah :* esime diyorum ki bak lahana suyu icelim cildide guzellestiriyomus zaten lahananın kendi cildide guzel diyoor :KK70:ahh belkide aklımız erkeklerinki gibi çalışsa hiçbir sorunumuz kalmayacak :KK70: :KK70:
evet canım ya düz mantık :KK70:
canım sen spor salonu imkanını değerlendir eğer saat kısıtlaması yoksa. bizim buradaki plates insanların öğlen saati olabilir ama benim sabah saatlerime denk geldiği için gidemiyorum.:KK70:
sabah sabah plates :KK14::KK14: çok zor geliyor :KK66:

evet canım ya düz mantık :KK70:
canım sen spor salonu imkanını değerlendir eğer saat kısıtlaması yoksa. bizim buradaki plates insanların öğlen saati olabilir ama benim sabah saatlerime denk geldiği için gidemiyorum.:KK70:
sabah sabah plates :KK14::KK14: çok zor geliyor :KK66:
Yok canim her Zamanda boş çocukların oyuncağı olmuş bütün aletler :) iste insanın imkanı ne kadar cok olursa o kadar umursanıyor :KK66:

X