82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

anlaştık ortak :KK50:evde kocaman bir lahanam var.
ne düşünüyorsun canım nasıl yapalım aç mı tokmu, miktarı ne yapalım:KK66:
Aç karnına iceriz canim çünkü tokluk hissi veriyor günlük 1lt suya 7-8 dal atar hergun taze taze yaparız öğünlerimizden oncede tüketiriz :) seninde bir fikrin varsa eger söyle ki hangisi daha iyi olursa onu yapalım :KK66:

haklısın kuzum ya yoksa kendi kendime 1 gün tamam ertesi gün hemen unut boşver salla hep öyleyim:KK66:
Çok araştırdım lahanayı yemeği falanda var ama içinde çok karışık malzemeler var hem insan her zaman o yemeği yemekten sıkılır hiç olmazsa bu bir tur bitki cayı gibi olacak bir hafta bir bakalım Nasıl olacak :) çok guzel sonuç alanlar var :)

Çok araştırdım lahanayı yemeği falanda var ama içinde çok karışık malzemeler var hem insan her zaman o yemeği yemekten sıkılır hiç olmazsa bu bir tur bitki cayı gibi olacak bir hafta bir bakalım Nasıl olacak :) çok guzel sonuç alanlar var :)
sana güveniyorum canım gel hiç bırakmadan en azından bir hafta tam yapalım yani haftaya perşembeye kadar. günde bir litre haftada 7 litre. bakalım neler katacak bize. nasıl sonuçlar alanlar var canım:KK66:

sana güveniyorum canım gel hiç bırakmadan en azından bir hafta tam yapalım yani haftaya perşembeye kadar. günde bir litre haftada 7 litre. bakalım neler katacak bize. nasıl sonuçlar alanlar var canım:KK66:
Baya zayıflayan var canim ya bazen insanın pek inanası gelmiyor ama Saracoğlu'nun lahana suyunu görünce gaza geldim :KK70:

işte bu I love lahana suyu :KK50:

bu arada canım ben dal kekik ve kiraz sapını demleyip içiyorum. düzenli yapınca faydasını görüyorsun. tecrübeyle sabit. kekik yağ yakıyor özellikle göbek yağları için, kiraz sapıda ödem atıcı tavsiye ederim.:KK66:
Sağol tavsiyen icin canim benim artık bi aktara uğrama vaktim geldi :KK70:

X