82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Ah canım senin menüler süper ya gün boyu sebzeden gidebilyrsun sadece ve hiç ekmeksiz idolumsun artık :KK66:
:cool::cool::cool:
teşekkür ederim canım ay çok tatlısın :KK37: canım gerçekten doyuyorum ve bağırsak problemi diye bir şey kesinlikle kalmıyor.
ekmek hiç yemiyorum çünkü ben 1 dilimle bırakmam. karbonhidrat delisiyim bildiğin. hiç tadını almamaya çalışıyorum.
hele ki şu soğuk havada koy tost makinesine kraker gibi miss.. ama cıssssss:KK11:

Taneli degil canim sivi halde sagolasin :KK66: ben bugun 3 dilim ekmek yedim ne yazikki ekmeksiz yapamiyorum :KK66:
Bende ilk başladığım zaman ekmek 4 yiyordum az az azalttı m tabi kaçamak oluyor bende şimdide çok yavaşlatıyor kilo vermem bugunde denir ilacı başladım şu sürüp şeklinde küçük kutularda olan sabah akşam tam 6 ay kullanılacak kilo vermene engel olabilir dedi çok morelim bozuldu

:cool::cool::cool:
teşekkür ederim canım ay çok tatlısın :KK37: canım gerçekten doyuyorum ve bağırsak problemi diye bir şey kesinlikle kalmıyor.
ekmek hiç yemiyorum çünkü ben 1 dilimle bırakmam. karbonhidrat delisiyim bildiğin. hiç tadını almamaya çalışıyorum.
hele ki şu soğuk havada koy tost makinesine kraker gibi miss.. ama cıssssss:KK11:
Cis ki ne cis ben eşime yaptım şimdi sucuklu kasarli ya birde beni düşün sabah akşam tost bal kaymak yiyor kızma eşim

Bende ilk başladığım zaman ekmek 4 yiyordum az az azalttı m tabi kaçamak oluyor bende şimdide çok yavaşlatıyor kilo vermem bugunde denir ilacı başladım şu sürüp şeklinde küçük kutularda olan sabah akşam tam 6 ay kullanılacak kilo vermene engel olabilir dedi çok morelim bozuldu
canım sakın ihmal etme hiçbirşey sağlığından önemli değil.
kilo vermene engel demesinin sebebi canım iştahının açılacak olması. yoksa senin metabolizma hızını düşürecek veya kilo yapacak bir ilaç değil.:KK66:
iştah artışında canım az kalorili yiyeceklerle doymaya çalış, açlık krizlerini bastırırsın. biraz da hareket ohh miss:KK66:

Kızlar size doyum olmuyor ama kocis mizmizlaniyor telefona gömüldün diye bilmiyor burda sohbet girla :KK71::KK71:
Hepinize iyi geceler yarın bol eksili kacamaksiz güzel birgün olmasi dileğiyle :KK68:

image.jpeg
Belki birgun bizde böyle oluruuuzzz :KK70:

canım sakın ihmal etme hiçbirşey sağlığından önemli değil.
kilo vermene engel demesinin sebebi canım iştahının açılacak olması. yoksa senin metabolizma hızını düşürecek veya kilo yapacak bir ilaç değil.:KK66:
iştah artışında canım az kalorili yiyeceklerle doymaya çalış, açlık krizlerini bastırırsın. biraz da hareket ohh miss:KK66:
Yok zaten mutlaka kullanmm lazım çok çok düşük altında sebep vardır dedi kadın doğuma gitmen gerek dedi biraz endişelendim açıkçası yarın konuşuruz bu konuyu vede benim korkularima gulersiniz

Cis ki ne cis ben eşime yaptım şimdi sucuklu kasarli ya birde beni düşün sabah akşam tost bal kaymak yiyor kızma eşim
kuzum sen bizim evi görsen kantin gibi oldu resmen. dolap ta kantin dolabı.:kk77:
sardılar ekmek arasına, sandviç ekmeğine. hergün alıyorlar ve her gün yapıyorlar. akşam yemeğinden sonra aperatif olarak genelde.
nasıl dayanıyorum bir bilsen. mutfak tereyağı, kaşar kokuyor hep :kk77:
tost makinesi hep fişte sayılır.
ya bozucam ya atıcam başka çarem kalmadı:KK11:

o şekilde dengede durmak çok zor. çalıştırmadığı kibrit tanesi kadar bile kası kalmamıştır:KK17:
ben şurda 50 squat yapıcam nasıl zor geliyor. daha da yapmadım gün bitiyor. :KK53:
Ne kadar çalıştı Allah bilir ben spora giderken hoca hareketleri tam olarak 3-6 ay gibi bir surede yaparsın daha bisey bekleme demişti :KK70: yani böyle olabilmek icin spor salonlarında ömrümüzün geçmesi lazım canim :KK70:

Kahvaltım
1 larca beyaz peynir
1 yemek kasigi lor peyniri
1 salatalık
Yarım domates
Limonlu maydonoz

Öglen
Yumurtali marol salatasi
1 bardak ayran

Akşam
1 parca tavuk
2 yemek kasigi barbunya