82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Eki Görüntüle 1748481 Bayanlar bugun ki menüm bu şekildeydi. Ne zamandır ekmek yemiyordum bugun biraz kacirdim. Vede ben tartilamadim ne Zamanda tartılırım bilmiyorum tartım bozuk çünkü :)
Aslında toplamda aldığın kalori güzel ama ekmeği 2 dilim çorba da 1 kase olaymis iyiymiş afiyet şeker olsun

Menumu vereyim
Suda beklemis 1 incir ve 1 kayısı
Kahvaltı
1 dilim kepekli ekmek
1 kk dan az peynir

Öglen
4 c. Kaşığı yoğurt
1 havuç

Aksam
1 fırın balık
1 kase yağsız salata
Roka

2.5 lt su ıcıldı

Spor
50 dk zumba
50 mekık
50 sguat
250 ip
IMG_20160118_163242.jpg

Eki Görüntüle 1748481 Bayanlar bugun ki menüm bu şekildeydi. Ne zamandır ekmek yemiyordum bugun biraz kacirdim. Vede ben tartilamadim ne Zamanda tartılırım bilmiyorum tartım bozuk çünkü :)

kuzum menunun kalorisi azda makarna pek tuketme derim ben :KK66: daha sebzeye yonelelim fistigim tarti allll kuzumm her hafta heyecan var kaçırma:KK66:

Selam nasıl aldın ki merak ettim biz bir ömür diyet mi yapacaz ya hemen hooop geri mi alacaz :KK12:

Valla cnm benim hic anlamadimki nasil aldigimi. Sanirim diyet bizim hayat tarzimiz olmali yoksa hop diye geri geliyo kilolar

Benim bi kuzenim var herseyi yer ciplser tatlilar gece gece tostlar kilosu 42 ben normal yerim biraz abartrsam hop 5 10 kilo alriim kilom 81 ah ya bunyeden bunyeye degisiyor sanirim hep dikkat etmemiz lazimkilolari verelim bide ardindan korumamiz lazim sanirim:KK22:

Menumu vereyim
Kahvaltı
1 dilim kepekli ekmek
1 kk dan az peynir

Öglen
4 c. Kaşığı yoğurt
1 havuç

Aksam
1 fırın balık
1 kase yağsız salata
Roka

2.5 lt su ıcıldı

Spor
50 dk zumba
50 mekık
50 sguat
250 ip
Eki Görüntüle 1748499

kuzum menun guzel ama kahvaltiya birqz yesillik domates zeytin falan ekle haslanmis yumurta seni gun boyu daha tok tutar nacizane tavsiyem sanirim senin kalorin tahmini 700 gecmez 1000 olsa daha cok metobolizman hizlanir sende istersen fat secreti yukle cok faydali :KK66:

Sporuna bi alkissss:KK9::KK6:

Canlar zaten az kisiyiz herkes herkesin menusune yorum yazsin destek olunsun daha motive artar prensesler grubu :KK66:

Son düzenleyen: Moderatör:
Canlar bugun yeni gelen arkdaslarmiz oldu haftaya pazartesi liste yapayim yeni gelen arkdaslarin baslangic kilonuzu bugun verdgnz bildirimi yapayim pazartesi bol eksilerle listeyi senlendirelim:KK66: 1ciye alkis olcakkkk bakalim haftaya kim birinci olcak canlar :KK66:

Menumu vereyim
Kahvaltı
1 dilim kepekli ekmek
1 kk dan az peynir

Öglen
4 c. Kaşığı yoğurt
1 havuç

Aksam
1 fırın balık
1 kase yağsız salata
Roka

2.5 lt su ıcıldı

Spor
50 dk zumba
50 mekık
50 sguat
250 ip
Eki Görüntüle 1748499
Menün güzel tatlim. Ama spora bayildim. Zumba yaparken bende cok egleniyorm. Iyileseyim bende yapmaya baslicam tekrar.

Benim menüm
Kahvalti
Yarim simit
Biraz peynir
5 zeytin

Aksam
1 kase mercimek corbasi.

Spor yok bugün malesef...

Fistigim seninkide kalorisi super ama bisiler daha ekle oglen yemiyomusun kuzum oglem yemiyosan aksam corbainin yanina 2 dilim tt ekmek yogurt protein icin bisiler daha ekleyeblrsn oglen bunlari yersen aksam corbayla hafif bitrmek super ama oglen yemeyince az kuzucumm

X