82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Fistigim seninkide kalorisi super ama bisiler daha ekle oglen yemiyomusun kuzum oglem yemiyosan aksam corbainin yanina 2 dilim tt ekmek yogurt protein icin bisiler daha ekleyeblrsn oglen bunlari yersen aksam corbayla hafif bitrmek super ama oglen yemeyince az kuzucumm
Fatsecret bende de var kuzucum. 600 kalori falan olmus. Bugün esimle doktora falan gittik o yüzdn kahvalti 12.30 a kaydi. Öglen yemegi arada kaynadi. Biseyler daha yesem iyi olurdu ama bu saatten sonra bisey yemekte gelmiyo icimden.

Bisey farkettim canlar esimle kilo farkimiz 5 6 kilo fazla benden ben yanında narin durmak istiyorum ya en azindan ondan 15 kilo az olmak istiyorum :KK64:

Fatsecret bende de var kuzucum. 600 kalori falan olmus. Bugün esimle doktora falan gittik o yüzdn kahvalti 12.30 a kaydi. Öglen yemegi arada kaynadi. Biseyler daha yesem iyi olurdu ama bu saatten sonra bisey yemekte gelmiyo icimden.

acikirsan bi kase daha corba ic kuzum dhaa saat erken :KK66:

Kesinlikle. 6 li rakamlari görmek icin sabirsizlaniyirm. Sen yakin zamanda gördn sayilir anlatsana kuzum. Kollar ve gögüslerde zayifliyor diimi. Sekilsiz kalmayalimda.

Zayfliyor kuzucum ya benim.goguslerden cok gtmedi ama narinlesmistim ya o kabalik kalmıyor INŞALLAH 6LI rakamlara sagliklica ulasalim kuzum ve koruyalim ayni eziyeti yasamak tekrardan rejim fln cok zor :KK43:

henüz menü paylaşımı yapamadım canlarım çünkü daha akşam yemeği yemedim. geç oldu ama eğer sağlıklı birşeyler yemezsem gece fena saldırırım. :KK66:
fotoda yükleyemedim hiç garip bir gün oldu. :KK66:

Saol cnm benm sizin desteginiz üzerimde oldukca zayiflarim ben zaten:KK36:
canım tek başına gerçekten çok zor. motivasyon bir zaman sonra gidiyor, zor bir süreç. sonra umutsuzluğa kapışmalar başlıyor en azından ben öyle oluyorum. sonra koyver gitsin diyorum.
burada birbirimize destek olup bu duygulardan uzak durmaya çalışıyoruz hepberaber:KK200:

canım tek başına gerçekten çok zor. motivasyon bir zaman sonra gidiyor, zor bir süreç. sonra umutsuzluğa kapışmalar başlıyor en azından ben öyle oluyorum. sonra koyver gitsin diyorum.
burada birbirimize destek olup bu duygulardan uzak durmaya çalışıyoruz hepberaber:KK200:
Evt cnm burda olmazsam bi süre sonra zayiflamayi istedigimi falan unutuyorm.

X