82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Canlar menuler nerdeeee yarinnn cumaaa:KK49:
Bayadir bakamamistim sayfaniza..
Canim hasta mi oldun sende
Cok gecmis olsun...bende fena yakalandim bu sefer..
O yuzen hastayim diyenin halinden anliyorum...
Sukur atlatmissin..
Bu arada menulerde cis olmasa bile
Kiymali borekler,ballar,kurabiyeler...
Oyyy uzak durmak lazimmm..
Kiymali böregi fena aklima düsurdunuz..:KK53:
Zaten karnimda orkestra var:-)
Acim diye bagiriyor:KK48:

Bayadir bakamamistim sayfaniza..
Canim hasta mi oldun sende
Cok gecmis olsun...bende fena yakalandim bu sefer..
O yuzen hastayim diyenin halinden anliyorum...
Sukur atlatmissin..
Bu arada menulerde cis olmasa bile
Kiymali borekler,ballar,kurabiyeler...
Oyyy uzak durmak lazimmm..
Kiymali böregi fena aklima düsurdunuz..:KK53:
Zaten karnimda orkestra var:-)
Acim diye bagiriyor:KK48:

Hosgeldin canimmm cok sukur gribi atlattim sanada cok gecmis olsun :KK36: biz grupca birbimize oyle hitap ediyozzz:KK48: ohh benim prenseslerim benim kurabiyelerimm oh miss:KK48: valla bizlerde aciz ama azimle basaricaz kuzum:kk77: sen neler yaptin rejim nasil gidiyor fistik:KK66:

Günaydinnnn prenseslerrrrr...
Hayirli Cumalarrrr...

Dün hem dışardaydım yapacak cok şeylerim vardı eve girip ciktim sadece yemegimi yemek icin..
Filistin cocuklari icin kampanyaya katildim yardim topladim cok guzel gecti sukurler olsun ve yagmurlu bir gundu yürüyüş yapmadım ancak aksam leslie yaptim 45 dk duş aldim ve ilk defa erkenden uyudum saat 21.00 de kac gunden beri uyuyamiyordum zannedersem ondan iyi oldu...

Dunku menum

●Sabah
Bir kase yarim yagli Yoğurt 5 adet hurma icine dogradim..

●Öğlen
Sabahin aynisi :)

●Akşam
Bol yeşilik salata ve patlicanli yagsiz köfte 3 adet

2 litre su
2 bardak lahana kürü
2 bardak yeşil cay limonlu
Spor leslie 45 dk

@zayiflicammm süpersin masaAllahhhh ne guzel kilo vermissin yaa cok sevindim darisi diğer arkadaslara :nazar:
:KK9:
Evettt tarti günü geldi şükür az da olsa eksi var mutluyummm:KK73:
Ben demiştim canlar benim metebolizmam cok yavaş calisiyor ama pes etmiyecegim azar azar da olsa bu kilolar gidrcek ve birdaha gelmiyecek...
Kacamak yapan arkadaşlar benden tavsiye elinizden geldigi kadar dikkat edin hedefinize ulaşana kadar bakin ben 2 gun evvel 2 kilo hamur yogurdum kiymali peynirli borekler yaptim eşime ama tadina bile bakmadim bu kadar caba emek veriyoruz yaz gelmeden gidecek bu kilolar :KK70::mad:
Nişanı olan arkadasim Rabbim mutlu bahtiyar etsin, cep telefondan girdigim icin mesaj yazarkene paylasimlarinizi gormuyorum isimleri de aklimda tutamiyorum eee yaşlılık işte :cool:
Yalnizca @zayiflicammm ismi aklimda cunku kolay tutuluyor ismi hedefimiz zayifliyacammm işte o kadar:KK73:
Bugun de hava bulanik yaa neyse artik bizim havamiz guzel olsun..
Yeni arkadaslar hoş geldiniz aramiza bol bol eksiler insaAllahhh...
Ve tartim 82.2 :KK9:

Eklentiler

• 20150508_055555.jpg
    20150508_055555.jpg
    49,6 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:
Sabah
  • 1 kase tavuklu ispanakli corba
Öğlen
  • 1 kase tavuklu ispanakli corba
  • 1 kse yogurt
  • 1 tane portakal
Aksam
  • 1 kase tavuklu ıspanaklı corba
  • 1 kase yumurtali marol salata
  • 1 bardak ayran
Spor
  • 3 saat yürüyus(10bini gecmistir)
  • yarim saat mekik basen hareketleri
Su 2litre
MaşaAllahhh prensesss menun ve sporun harikaaaa...
Tavuklu ispanakli corbanin tarifini alabilirmiyim rica etsem gulummm :KK15:

Günaydinnnn prenseslerrrrr...
HayirINŞALLAHumalarrrr...

Dün hem dışardaydım yapacak cok şeylerim vardı evedilegiylektim sadece yemegimi yemek icin..
Filistin cocuklari icin kampanyaya katildim yardim topladim cok guzel gecti sukurler olsun ve yagmurlu bir gundu yürüyüş yapmadım ancak aksam leslie yaptim 45 dk duş aldim ve ilk defa erkenden uyudum saat 21.00 de kac gunden beri uyuyamiyordum zannedersem ondan iyi oldu...

Dunku menum

●Sabah
Bir kase yarim yagli Yoğurt 5 adet hurma icine dogradim..

●Öğlen
Sabahin aynisi :)

●Akşam
Bol yeşilik salata ve patlicanli yagsiz köfte 3 adet

2 litre su
2 bardak lahana kürü
2 bardak yeşil cay limonlu
Spor leslie 45 dk

@zayiflicammm süpersin masaAllahhhh ne guzel kilo vermissin yaa cok sevindim darisi diğer arkadaslara :nazar:
:KK9:
Evettt tarti günü geldi şükür az da olsa eksi var mutluyummm:KK73:
Ben demiştim canlar benim metebolizmam cok az calisiyor ama pes etmiyecegim azar azar da olsa bu kilolar gidrcek ve birdaha gelmiyecek...
Kacamak yapan arkadaşlar benden tavsiye elinizden geldigi kadar dikkat edin hedefinize ulaşana kadar bakin ben 2 gun evvel 2 kilo hamur yogurdum kiymali peynirli borekler yaptim eşime ama tadina bile bakmadim bu kadar caba emek veriyoruz yaz gelmeden gidecek bu kilolar :KK70::mad:
Nişanı olan arkadasim Rabbim mutlu bahtiyar etsin, cep telefondan girdigim icin mesaj yazarkene paylasimlarinizi gormuyorum isimleri de aklimda tutamiyorum eee yaşlılık işte :cool:
Yalnizca @zayiflicammm ismi aklimda cunku kolay tutuluyor ismi hedefimiz zayifliyacammm işte o kadar:KK73:
Bugun de hava bulanik yaa neyse artik bizim havamiz guzel olsun..
Yeni arkadaslar hoş geldiniz aramiza bol bol eksiler insaAllahhh...
Ve tartim 82.2 :KK9:

Ablam dun özledim seni :KK66: ne guzel bisey yapmissin kampayaya katilmissin yardimiiz hayirlara vesile olsun INŞALLAH bitanem:KK36:Menunde sporunda herzamanki gibi harika dedigin gibi biz bu yaza zayif gircez prenses INSALLAH:KK36: kesinlikle ne guzel yapmissin ama yememissin ablam :KK33:cok tesekkur ederim ablam gripten dolayi genelde corba ictim oda destek sagladi kilo vermemde hamd olsun INSALAH hepimiz iicn devami gelir hedefimize ulasmak dilegiyle:KK36:
cok sukur - gormussun ablam tebrik ederim:KK9: 300 500 1 kilo diye diye hedefimizide gorucez tarotda evelALLAH harika gidisun bu azimle kilolar korksun bizden balim:KK5: adimida bilerek zayiflicammm koydum bana guc veriyor kuzum sans getirir INSALLAH:KK36:

Hayirli cumalar ablacim:KK15:

Tavuklu ispanakli corba
Ablacim Tavukları hasliyorum sonra tavuklari kucuk kucuk dogruyoruz
tencereye sogan biber domates salcasi az bisey koyuyoruz cok az yagla kavuruyoruz baharat ekliyoruz ispanaklari kucuk kucuk dograyip ekliyoruz sonra dogradgmz tavuklari koyuyoruz tavuk suyunu koyuyoruz pisiriyoruz sonra limon sıkıp yiyioruz kalorisi cok dusuk bi corba afiyet olsun tadida guzel:KK66: mihriban41 mihriban41

Tavuklu ispanakli corba
Ablacim Tavukları hasliyorum sonra tavuklari kucuk kucuk dogruyoruz
tencereye sogan biber domates salcasi az bisey koyuyoruz cok az yagla kavuruyoruz baharat ekliyoruz ispanaklari kucuk kucuk dograyip ekliyoruz sonra dogradgmz tavuklari koyuyoruz tavuk suyunu koyuyoruz pisiriyoruz sonra limon sıkıp yiyioruz kalorisi cok dusuk bi corba afiyet olsun tadida guzel:KK66: mihriban41 mihriban41
Ayy pek lezzetli gözüküyor yapacagim insaAllah en kisa zamanda ispanak alayim...
Tesekkurler öğretmenim hayirli gunler :KK54:

X