82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Menümü yazmıyayım bugün biraz cısss lı bir gündü ama 4 saat yürüyüş bugün iki kere evden çıktım malzeme almaya birde bugün yorgan sıradık eltimle çok yoğunum bu aralar

oyyy kıyamammm bebişim, çok geçmiş olsun, acil şifalar olsun
bünyen zayıf mı düştü acaba dikkat et aşkım protein al c vitamini al ve hemencik iyileş
masalın prensesi olcaksın biliyosun :nazar::nazar::KK39::KK37::KK68:
sagol balim burasi cok serin sporda terliyorum sonra usutuyorum :KK61: masalimin prensesi olurum INSALLAH kuzummmm cok tesekurler findikli kurabiyem:21:

evet kuzum ya şöle istediğim gibi rahat rahat bi konuşamadık gönül dostum
canım benimmmmmmm :KK36::KK37::KK36::KK37:
teşekkür ederim bebişim sende süper zayıf ve naif ve güzeller güzelisin:KK24::KK9:
ballı lokmam tatlım benimmmmmmmmmmm:KK15:

sen ne tatli bi insansin ya yerim seni sekerparem:KK19:

Dün ki menümü bildiriyorum prensesler grubu :KK15:

Sabah 09.30
10 tane zeytin
1 dilim tahıllı ekmek

Öğlen 13.
şehriye çorba yarım
taze fasülye-salata-2kaşık yoğurt

Ara 15.30
sade türk kahvesi
minicik bitter :KK49:

Ara 17.30
yoğurt + 3 grisini

Akşam 20.30
kaşarlı soslu mantar:eek:
salata yeşil ve yine yoğurt

çay yanında
bir avuç kuruyemiş

spor 1 saat tempolu yürüryüş
mekik çektim 40 tane :KK47:

su 2,5 lt

menunde super bitanem emeline yakin zmanda bu azimle ulasicaksin kuzum:KK28:

Merhaba prenseslerrrrr

●SABAH
yoğurt 5 adet hurma icine doğradım

●ÖĞLEN
Yine yoğurt 5 hurma

●AKŞAM
patlıcan biber domates suvan karışımlı baharatlı fırına sürdüm yağsız köfte ile

2 litre su
2 bardak lahana kürü
2 bardak yeşil cay
Ara öğün ıslatılmış kayısı kurusu

Kızlar sabah oglen sebze domates salata peynir yumurta yemekten biktim o yuzden yogurtlu hurma sevtim ve acayip tok tuttu tavsiye ederim.
Yogurt cok seviyorum her ogun yesem bikmam..

Cuma ya 2 gun kaldi yesssss:KK9:
Ipleri elden bırakmamak gerek hadi bakalim kim birinci olacak :KK73:

Ablam yine supersin yine harikasin:KK9: cumaya iki gun kaldi huhu bakalimm sonuc guzel olur hepimiz icn INSALLAH balim:KK36: yogurtta diyette olmazsa olmazlardan iyi dusunmussun ablacim afiyet olsun:KK36:

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba canlarım
sabah: 5 çilek, tek şekerli türk kahvesi
öğle: yoğurtlu lahana salatası, 1 salatalık, 1dilim peynir
akşam: 1 küçük kutu ligt ton balığı, közlenmiş patlıcan ve biber salatası, yarım paket etiform:kk77:
arada 1 adet aktiva ve 1 bardak lahana suyum var
sporum henüz yok güzeller ben yürüyüşe şimdi çıkıyorum. dönüşte adımlarımı yazarım. öpüyorum:KK15:

Seni menunden dolayi alkisliyorum balim:KK9:Yararli ne varsa menunde tebrikler guzellik:KK37:

menün süper canım:KK66: evet güzellik cumaya az kaldı. sen birinci olcan galiba canım:KK37:
Tartı da idalı değilim canım benim..
Çok dikkatliyim ama ilk hafta regl bitti ondan birden düştü ve bu hafta direnir gibi cuma görecegiz tartilmadim daha heycanla bekliyorum :KK17:
Hepimizin menusu guzel masaAllah bol eksiler insallahhh :KK68:

Çok şükür artık iyi kuzum kolum ağrımıyor ama bugün okadar çok yürümüşümki ayaklarım ağıtıyor
Hrpimizin tek tek hatırını sormuşsun çok düşüncelisin canım benim

Hani nerde resimler ben mi kaçırdım

Aklim sizde kuzum tabi sorucam takimdaslarim benim sende cok sagol ayaklarini uzat birazcik dinlen balimmmm:KK5::KK36:

Sabah
  • 1 kase tarhana corbasi
Öğlen
  • Yarim lahmacun:oops:
  • 1 bardak ayran
Aksam
  • 1 kase tarhana corbasi
  • 1 kase yesillik salata
Spor
  • 1 saat yuruyus(6000 adim)
1 bardak bitki cayi :KK66:
su 2litre

Son düzenleyen: Moderatör:
Sabah
  • 1 kase tarhana corbasi
Öğlen
  • Yarim lahmacun:oops:
  • 1 bardak ayran
Aksam
  • 1 kase tarhana corbasi
  • 1 kase yesillik salata
Spor
  • 1 saat yuruyus(6000 adim)
1 bardak bitki cayi :KK66:
su 2litre
Bence bu hafta sen birincisin canisi :KK73:
MasaAllahhh menun super :nazar:
Yarin randuvulerim var tum gun disarda olacagim hepinize hayirli geceler...
Allaha emanet olun :KK31:

Komşum getirdi hıdırellezmiymiş neymiş yapmış dağıtıyordu dayanamadım yedim bşrde dolma biberlerin içini bulgurla pirinç karışık koydum inşallah yakmışımdır vicdan azabı çekiyorumm

4 saat yuruyuse ne kalir ablam uzme tatli canini :KK66:

Ben bu hale nasil geldim bilmiyorum resmen aynalara küstüm. S m beden giyerken şimdi Xl oldum guvenim gitti bunu kendime nasil yaptim hala inanamiyorum ben 3 yilda boyle oldum 3 yil once 58 kiloydum. gece yeme aliskanligi cips cola abur cubur uyku duzensizligi stres surekli yeme istegi 76 kiloyken rejime karar verdigim halde bu pazartesi rejim yapıcam diye diye tokken bile tika pasa yedim 76dan 82 kiloya ciktim kendim basaramiyordum bende buraya günlük acmaya karar verdim başarı oykum olucak bu yazilar benim...
ALLAHIM kimset ederse temmuzda düğünum var ben o gelinliğe su perisi gibi girmek istiyorum en güzel günümde en guzel olmak istiyorum İNŞALLAH.

INANMAK BASARMANIN YARISIDIR..

ALLAHIM kilo vermek isteyen herkese benimle birlikte yardım etsin İNŞALLAH.

Kilom 82
Boyum 160
Yasim 25

Baslama tarihim 23 subat
1.Hedef tarihim 15 haziran= kilo 60/65
2.hedef tarihim 25 temmuz=kilo 55/60

benimle bu yolda gitmek isteyen arkadaşlarda buyursun gelsin :KK66:

23 Mart
1.ayim doldu tam 7.200 kilo vererek 74.900 kilo oldum darisi diger aylara INSALLAH

MASALLAH bana yola devammmm:KK68:

23 Nisan

Bugun diyetimin 2.ci ayi bitti 74.900düm simdiki kilom 70.700 kilo:KK66: 4.200 kilo vermisim cok şükür yola devam İNŞALLAH diger ay daha fazla gider:KK36:

isim////// baslangic/////simdiki
/////hedef
zayıflıcammm 82.100//////70//////60
ay__60 98.900/////87.800//////69
sonsuzva 75.500/////66.800///////60
ksrays 81.600/////76.100//////60
kafsinkaf35 75.500////73.100/////60
Merhaba bende sizinle aynı kilodayım 58 kiloyudum şimdi 83 oldum hormon igne ve ilaç kullandım bu kiloya geldim ama şimdide veremiyorum bu diyeti denemeye çalışıcam XL olmak istemiyorum

Merhaba bende sizinle aynı kilodayım 58 kiloyudum şikatilmakum hormon igne ve ilaç kullandım bu kiloya geldim ama şimdide veremiyorum bu diyeti denemeye çalışıcam XL olmak istemiyorum

Merhana canim hosgeldin aramiza biz guzel harika dostluk kurmus bi grubuz:KK19:
bize katilmak istersen buyur gel ben basarabilcegimize inananlardanim ALLAHIN izniyle basaricaz iNSALLAH eger katilmak istersen her gun menu bildirimi yapiyoruz tarti gunumuz cumalari cuma gunleri kim daha fazla kilo vermisse 1. Oluyor alkisliyoruz nacizane sirin guzel bi kutlama oluyor:KK75::KK73::KK68:burdaki dostluklar cok guzel hepsi benim meleklerim grubumuzun adi prensesler grubu :KK37:yasim 25 adim yagmur seda öğretmenim :KK28:senide tanimak isterim canim hosgeldin:KK54:

X