82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Kızlar bugün kermesten aldığım kumaşlarla çocuklara ciciler dikmeye başladım resşmleri bitince paylaşırım yaz temizliğine başlamadan dikiş ve yün işlerini bitirmem lazım yoksa evler batıyor
Spor yapmaya vaktim ve gücüm kalmıyor biraz böyle idare edicem artık az önce çocukları banyo yaptırdım haşatım çıktı daha bulaşıklar beni bekliyor yine çamaşır birikmiş offf offf bu kadınların işi niye bitmez

Kolay gelsin balim:KK43: cok yogunsun ablammm

Kızlar bugün kermesten aldığım kumaşlarla çocuklara ciciler dikmeye başladım resşmleri bitince paylaşırım yaz temizliğine başlamadan dikiş ve yün işlerini bitirmem lazım yoksa evler batıyor
Spor yapmaya vaktim ve gücüm kalmıyor biraz böyle idare edicem artık az önce çocukları banyo yaptırdım haşatım çıktı daha bulaşıklar beni bekliyor yine çamaşır birikmiş offf offf bu kadınların işi niye bitmez
MasaAllah canim ne guzel Rabbim guc kuvvet versin kolay hiç değil..
Ne kadar dışardan erkekler güclü derlerse de biz kadınlar kadar zeki, 10 parmaginda marifet, eve elbecerikleriyle katki sagliyan, sonsuz sevgisi 7 gün 24 saat olan biz kadinlar cok güçlüyüz ve güzeliz En Büyük KK:KK9:

MasaAllah canim ne guzel Rabbim guc kuvvet versin kolay hiç değil..
Ne kadar dışardan erkekler güclü derlerse de biz kadınlar kadar zeki, 10 parmaginda marifet, eve elbecerikleriyle katki sagliyan, sonsuz sevgisi 7 gün 24 saat olan biz kadinlar cok güçlüyüz ve güzeliz En Büyük KK:KK9:

Bu yaziya imzami atarim ne varsa biz ciceklerde var:KK48:

merhaba diyetcanlarım. herkes yine süper şeyler yapmış süperiz süper:KK49:
sabah: yarım simit, sade kahve. dışarıda kahvaltı yapmak zorunda kaldım simit var.
öğle: 1 dilim karpuz
akşam: yoğurtlu haşlanmış lahana salatası,4 tane kızarmış patates.kardeşim kendine burger menü almış dayanamadım:KK43:
arada 2 bardak lahana suyu içtim.
kızlar bugün marketten sebzeli tuz aldım. lahana salatama ekledim. lahananın tadını bu tuz da güzel bastırıyor.:kk77:
sporum 30 dk. yürüyüş sadece kızlar. sporum zayıf kaldı bu ara farkındayım.
tavsiye ederim canımın içleri öpüldünüz:KK66:

merhaba diyetcanlarım. herkes yine süper şeyler kuzumm süperiz süper:KK49:
sabah: yarım simit, sade kahve. dışarıda kahvaltı yapmak zorunda kaldım simit var.
öğle: 1 dilim karpuz
akşam: yoğurtlu haşlanmış lahana salatası,4 tane kızarmış patates.kardeşim kendine burger menü almış dayanamadım:KK43:
arada 2 bardak lahana suyu içtim.
kızlar bugün marketten sebzeli tuz aldım. lahana salatama ekledim. lahananın tadını bu tuz da güzel bastırıyor.:kk77:
sporum 30 dk. yürüyüş sadece kızlar. sporum zayıf kaldı bu ara farkındayım.
tavsiye ederim canımın içleri öpüldünüz:KK66:

Menun cok guzel fistik :KK66: simitten bisi olmaz zaten balim diyetsyen ler de oneriyor balim :KK66: bende marak ettim nasil bi tuzmus kuzum :KK66:

Menun cok guzel fistik :KK66: simitten bisi olmaz zaten balim diyetsyen ler de oneriyor balim :KK66: bende marak ettim nasil bi tuzmus kuzum :KK66:
canım sebzeli tuz olarak satılıyor. ben bağdat marka aldım hani şu baharat markası olan bağdat. başka markalarda da var. üstünde tuz mix sebzeli karışım yazıyordu. canım içinde kurutulmuş sebze tozları var. soğan, kereviz vs. 15 çeşit var içinde. pilava bulyon atarsın tadı birden değişir ya bu da sanki öyle bir şey:KK66: denemeni tavsiye ederim canım. ben bugün yoğurda 1 çay kaşığına yakın kullandım. fiyatı 2 lira 25 kuruş canım:KK66:

canım sebzeli tuz olarak satılıyor. ben bağdat marka aldım hani şu baharat markası olan bağdat. başka markalarda da var. üstünde tuz mix sebzeli karışım yazıyordu. canım içinde kurutulmuş sebze tozları var. soğan, kereviz vs. 15 çeşit var içinde. pilava bulyon atarsın tadı birden değişir ya bu da sanki öyle bir şey:KK66: denemeni tavsiye ederim canım. ben bugün yoğurda 1 çay kaşığına yakın kullandım. fiyatı 2 lira 25 kuruş canım:KK66:

Senin bu onerilerin cok guzel bakicam tesekurler :KK66:tuz bolumununden bulurum balim

teşekkür ederim canım. genelde baharat ve bulyon rafları olur ya. tavuk çeşniler o raflarda görüyorum ben hep tuz reyonunda denk gelmedim canım. :KK66:
bu arada canım salata sosunu beğendin mi:KK66:

Enfes kuzum yaa sanada dua ettim sagol onerdgn icn :KK66: tamam balim bakicam yarin :KK66:

Günaydinnnn prenseslerrrr...
Hadi bakim sabah oldu lahana kürü icildi kahvemi içtim şimdi kahvaltı enerjiyi depolayıp yürüyüşe birazdan:KK71:
Maratona son hizla devammm:KK55:
Kacamak yok bol hareketli ve az kalorili gün diliyorum...
Çalisanlara Allah kolaylik versin öpüldünüz :KK15:

bizde seni kocaman öpüyoruz canım ablam :KK15:
iyiki katılın aramıza menülerin ve azmin çok güzel rabbim arttırsın inşallah :KK15:

kızlar dün ki menümü iletiyorum

Sabah 08.0
1 haşlama yumurta
peynir-zeytin 6 tane- domates-salatalık
10 tane badem

Öğlen 13
mercimek çorba yarım
tavuklu salata

Ara 15.30
türk kahvesi

ara 17.30
yoğurt ve 3 grissini

Akşam 22
anneyle çay keyfi :KK70::KK70:
tavuklu patates yedim kızlar çay yanında:KK43: patates haşlama tarzı ve çok lezzzetliydi
çilek 10-15 adet:KK57:

Gece 23.30
kuzenle türk kahvesi keyfi :KK15:
yatışım 02 :eek: haliyle bugün çok uykusuzummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Su
2,5-3 lt

Spor
yürüyüş tempolu 1 saat, 9000 küsür adım
bu bir saatin yarım saati üsküdar salacak sahilinde yürüdüm
tamda gün batımında resim atıyorum şimdi penseslerime :KK15::KK15::KK15:

image.jpg
Üsküdar salacak gün bakımı
Filtresiz

Eki Görüntüle 1517548 Üsküdar salacak gün bakımı
Filtresiz
Ayy canimmm istanbuldamisin ne guzel cok seviyorum istanbulu..
5 kere gittim tur düzenledim burdan 50 kişilik bayanlar getirdim 1 haftaligina sirkeci de otelimizdi artik duzenlemiyorum.
Kazancim hic yok gibiydi yalnizca ben bedevaya geliyordum ucak biletleri pahali otel de kahvalti icinde. 1 gunde Canakkale turu gidis gelis birde rehber derken maliyeti baya oluyordu.
Neyse doya doya gezdim hanimlarlada guzel dostluklar edindim...

Ablacim motivasyon size ederkene inanin bende oluyorum verilen sözleri yerine getiriyorum kendime saygımdan.
Birazcik zorlaniyorum kacamak olmayinca eşime yemekleri onune koyunca ve yürüşlere bir türlü bacaklarim alismadi eve gelip duşumuda alıyorum nedense hafif ağrım oluyor bol bol dinlenince geciyor.
Ama pes etmek yok!
Esasinda yillarca calismak 22 yıl ve evin yükü üstümdeydi belkit ondan yiprandim.
Dış görünüşüme bakarsan 30'luk gösteriyorum yaş 42 olmasına rağmen ama kemiklerim kaslarım yorgun.
Gurbet de daha fazla enerji sarf ettik topluma ayak uydurmak dili öğrenmek aileden uzak hasretiz memleketin tozuna toprağına..
Yine de Allahtan umit kesilmez calışan demir paslanmaz misali devam harekete..
Rabbim güç kuvvet versin hepimize, herkesin ayri ayri imtihani var..

●SABAH
1 dilim yağsız kaşar
1 esmer etimek
5 ceri domates
1 biber

● ÖĞLEN
1 kase yoğurt icine 5 hurma 2 ceviz

●AKŞAM
Lahana haşlaması yoğurt ile karıştırıp pul biber ve sumak eşliğinde harika bir lezzet

2 litre su
2 bardak lahana kürü
2 bardak yeşil cay limonlu
Ara öğün ıslatılmış kuru kayısı

Spor 1 saat tempolu yürüş

Bugünde böyle sonlandırdım kızlarrr şimdi dinlenme zamanı öpüldünüz :KK15:

Günaydinnnn prenseslerrrr...
Hadi bakim sabah oldu lahana kürü icildi kahvemi içtim şimdi kahvaltı enerjiyi depolayıp yürüyüşe birazdan:KK71:
Maratona son hizla devammm:KK55:
Kacamak yok bol hareketli ve az kalorili gün diliyorum...
Çalisanlara Allah kolaylik versin öpüldünüz :KK15:

Supersin enerjiksin nekadar guzel ablam :KK66:

●SABAH
1 dilim yağsız kaşar
1 esmer etimek
5 ceri domates
1 biber

● ÖĞLEN
1 kase yoğurt icine 5 hurma 2 ceviz

●AKŞAM
Lahana haşlaması yoğurt ile karıştırıp pul biber ve sumak eşliğinde harika bir lezzet

2 litre su
2 bardak lahana kürü
2 bardak yeşil cay limonlu
Ara öğün ıslatılmış kuru kayısı

Spor 1 saat tempolu yürüş

Bugünde böyle sonlandırdım kızlarrr şimdi dinlenme zamanı öpüldünüz :KK15:

menun yine harika ablam spor harika tebrikler ablacim :KK66:

X