82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Kuzum diyetisyen bana hafta 500 gramla 2kilo verilebilcegini soyledi yani haftada 2 kilo verilebilrkis toksinlerle daha bole fazla olablrmis ama tabiilk haftalar bide kuzum spor cok onemli sporuapinca kilo daha cok gidiyor ilk zmnlar cok versek super olur ya sonra durucak sanri:KK43:
Evet canim bence de ilk zamanlar en son eklenen kilolar verildigi icin hizli gidiyor. Ama daha eski zamanlarda aldigimiz, yillarca vücudumuzda yer etmis yaglar daha yavas veriliyor. Mesela ben 88,5ten 82ye geldim, 16 gundur cok yavasladi. Neden, cunku ben bir yildir hic 82 kilo olmadim. Hep 85 ve uzeriydim 83 bile olmadim. Ama yaglar merak etmesin ben onlardan daha inatciyim. Gule gule yaglar :KK49:

Kuzum zaten semi dinliyorum menumu o sekil sekillendiriyorum:KK66:canimsin:KK19:
Cok sukur iyiyim yarin icn heyecnlym:KK17:
Hadi bakalimmm yarin ilk bildirimimiz var. Canim insan az yerse kilo verir, cok yerse alir, o yuzden icimizi ferah tutalim. Cok sukur dun daha once ustume olmayan etegimi giyebildim. En guzel yonu de bu olsa gerek. Giyemedigimiz kiyafetlerimize kavuscaz.

Evet canim bence de ilk zamanlar en son eklenen kilolar verildigi icin hizli gidiyor. Ama daha eski zamanlarda aldigimiz, yillarca vücudumuzda yer etmis yaglar daha yavas veriliyor. Mesela ben 88,5ten 82ye geldim, 16 gundur cok yavasladi. Neden, cunku ben bir yildir hic 82 kilo olmadim. Hep 85 ve uzeriydim 83 bile olmadim. Ama yaglar merak etmesin ben onlardan daha inatciyim. Gule gule yaglar :KK49:

Aynen kuzum bende uzun suredir 78dim bianda 82 oldum kuzum dur bakalimm sonuc ne olcak:KK66: tabi ikizim ya yaglara aavas actk korksun bizlerden:KK11: basaricaz ikizim:KK19:

Hadi bakalimmm yarin ilk bildirimimiz var. Canim insan az yerse kilo verir, cok yerse alir, o yuzden icimizi ferah tutalim. Cok sukur dun daha once ustume olmayan etegimi giyebildim. En guzel yonu de bu olsa gerek. Giyemedigimiz kiyafetlerimize kavuscaz.
Super haber ikizi, cok sevindim seninle konuşmak beni cok motive ediyor kuzum:KK66:

Altin değerinde bigiler tesekurler diyetcan:KK66: mercimekli ayran corbasi nasil oluyor:KK66:
yeşil mercimekği normal yemeği gibi soğanlı pişiriyoruz amma velakin salça konmuyor, sonrada ılınınca yoğurdu çırpıp ilave ediyoruz, üstüne isteğe göre nane ve pul biber amanııııın süper. hatta 2 günlük detoksta kullanılıyor ben 1 kg verdiydim zaar , tabi zafer sarhoşluğu ve özlediğim yiceklerle hemencik geri aldım:KK43:

yeşil mercimekği normal yemeği gibi soğanlı pişiriyoruz amma velakin salça konmuyor, sonrada ılınınca yoğurdu çırpıp ilave ediyoruz, üstüne isteğe göre nane ve pul biber amanııııın süper. hatta 2 günlük detoksta kullanılıyor ben 1 kg verdiydim zaar , tabi zafer sarhoşluğu ve özlediğim yiceklerle hemencik geri aldım:KK43:

Kuzum ayran asi corbasi dimi bu yapalim ozmn yaa bunla 2kilo veren bilen varmış

bence su ,ayran, kefir, doğal meyve suyu, doğal sebze suyu, bitki çayları bunları besin değerine göre öğünlere bölelim bence
ama lütfen içimi güzel şeyler seçelim kızlar yoksa 3. sefere falan bööğğğ oluyorum ben
Ben uyarim size kuzum ne derseniz:KK76:

Bi fikrim var canlar hundan sonra tartilma gunumuz cuma olsun mu hem takimlarda da oyle hemde hafta sonu gezmler olbliyor güzel bi kahvalti yapan oluyor cok cikma durumu olur pzrtesi tartida
cuma yapalım Perşembe de detoks yaparız uyarmi canlar

Bi fikrim var canlar hundan sonra tartilma gunumuz cuma olsun mu hem takimlarda da oyle hemde hafta sonu gezmler olbliyor güzel bi kahvalti yapan oluyor cok cikma durumu olur pzrtesi tartida
cuma yapalım Perşembe de detoks yaparız uyarmi canlar
incecanım benim eşimin hafta taili perşembe oldu sanırsam o gün kendimi tutamam yerim ben, ama çoğunluk o gün derse, ben başka gün yaparım sıkıntı yok:)

X