82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

sabah
Domaresli biber
Iki çatal peynir
Yarım küçük kete
Bol Maydanoz
Yeşil çay

Öğle
1Kase çorba
Iki kaşık semizotu salata
Kalan yarım kete

Akşam
1Muz

Su 2,5 lt

Kaç gündür evleri silmemiştim bugün ev temizliği çamaşır ve dinlenmeye çalıştım sol kolum çıkmış gibi ağırıyor biraz fazla zorladım heralde kermeste
geçmezse doktora gidicem canlar çok geçmiş olsun canım mutlaka bir doktora gir. fazla zorlama o tarafını canım:KK66:

Spor yok

canlarım merhaba
sabah: 1 dilim karpuz
öğle:haşlamış yoğurtlu lahana salatası
akşam: kıslar dayanamadım 1 avuç antep fıstık, 1 avuç badem yedim. tok tuttu başka birşey yemedim.
annem biber dolması yapmıştı. dayanamadım bir tane pirincini ayıklayıp biberini yedim.
1 bardak lahana suyu içtim
sporum yok canlar çok üzgünüm ama yarın telafi edicem çok öpüyorum:KK68:

sabah
Domaresli biber
Iki çatal peynir
Yarım küçük kete
Bol Maydanoz
Yeşil çay

Öğle
1Kase çorba
Kalan yarım kete

Akşam
1Muz

Su 2,5 lt

Kaç gündür evleri silmemiştim bugün ev temizliği çamaşır ve dinlenmeye çalıştım sol kolum çıkmış gibi ağırıyor biraz fazla zorladım heralde kermeste
geçmezse doktora gidicem canlar

Spor yok

Ah ablam cok üzüldüm cok gecmis olsun :KK43: kendini cok yordun demekki kiyamam gecemsse ihmal etme:KK43: menunde ornek menu olmus tebrikler :KK66:

canlarım merhaba
sabah: 1 dilim karpuz
öğle:haşlamış yoğurtlu lahana salatası
akşam: kıslar dayanamadım 1 avuç antep fıstık, 1 avuç badem yedim. tok tuttu başka birşey yemedim.
annem biber dolması yapmıştı. dayanamadım bir tane pirincini ayıklayıp biberini yedim.
1 bardak lahana suyu içtim
sporum yok canlar çok üzgünüm ama yarın telafi edicem çok öpüyorum:KK68:

Menun gayet guzel kuuzm 1 tane biber dollamsindan zarar gelmez keske tamamen yeseydin kuzum Afyet olsun :KK66:

Gittikce ne yazikki burda azaldik canlar listemiz sonsuzva mihriban41 ksrys kafkasinkaf ay_60 ve ben 6 kisi kaldik iyiki yanımda kaldıniz cok tesekur ederim prensesler grubu olarak yolumuzua hep beraber devam ediyoruz sizleri seviyorum gitmeyin olurmu prensesler grubu hep kalsin :KK19:

kıslar merhaba gelemedim üzgünüm bugün. sabah babam trafik kazası geçirdi. kötü bir gün geçirdim.:KK43: şimdi eve geldik. bugün sabah yarım simit akşam ise çeyrek ekmek köfte yemek zorunda kaldım. şimdi iyiyim yarın diyete tam gaz devam öpüyorum hepinizi:KK25:
Bunla geçmiş olsun canım Rabbim bir daha göstermesin..

sabah
Domaresli biber
Iki çatal peynir
Yarım küçük kete
Bol Maydanoz
Yeşil çay

Öğle
1Kase çorba
Kalan yarım kete

Akşam
1Muz

Su 2,5 lt

geçmezse doktora gidicem canlar

Spor yok
Bilmezmiyim kermes ağrılarını her sene 3 kez yapardık camimiz için 3 gün heryerim ağrırdı hamur acmaktan..
Insallah gecer canim dinlenmen lazim canim insallah kotu birsey yoktur..

Günaydin prenseslerrrr...
Dün giremedim evde değildik aile dostumuza gittik eve gec döndük.
Acik havada oturduk cok guzel gecti yormuş beni hemen uyudum.
Dunku menu
●SABAH
1 Portakal
1 esmer etimek yagsiz kaşar peyniri

●ÖĞLEN
2 Haşlama yumurta

●AKŞAM
Yoğurt semizotlu

2 lt su
2 bardak yeşil cay limonlu
2 barda lahana kürü

Spor 1.5 saat tempolu yürüyüş hava süperdi bol güneşli terledim bol bol:KK49:

Coktan beri misafirliğe gitmemiştik çok iyi oldu sohbet bir koyuydu hic sormayan arkadaşlar ev sahibi cok eski arkadaşımdi ben apartmanda oturuyorum arkadaşım müstakil evde bahce falan dışarda oturduk süperdi :cool:Tabi ki akşam misafirlikte sağolsun ev sahibinin anlayışı ile yaptığı ikramlardan yalnızca 1 tane mısır haşlaması yedim :KK9:

Eklentiler

• 20150503_200033.jpg
    20150503_200033.jpg
    102,3 KB · Görüntüleme: 84
  • 20150503_200013.jpg
    20150503_200013.jpg
    122,6 KB · Görüntüleme: 74
Son düzenleme:
Gunaydinlar guzeller:KK66:
Günaydın ablasının gülü..
Cep telefonla girdiğim için sayfa hemen acılmıyor ve yeni mesajı göremiyorum ben yazarkene sen gelmişsin..
Dün giyidiğim kıyafetde az da olsa belliydi canım göbek falan biraz gitmiş :KK73:
Tartı da çok belli olmasada sanırım kaslar yağları eritiyor yupiiiii

Birde kızlar kas herzaman yağdan ağırdır o yüzden yaptığımız diyyet ve spor gercekten çok iyi tartıda belli olmasa da kas yaptığımız için sporla farkı pek tartılarda göremeyiz hiç moral bozmak yok kıyafetlerden azda olsa belli olur benim 10 günlük cabamı bariz gözüküyordu dün giyidiğim kıyafette :KK31:
Bol bol spor az kalaroli gün diliyorum hepimizeeeee...
Sana hayırlı işler öğretmenim..

Günaydin prenseslerrrr...
Dün giremedim evde değildik aile dostumuza gittik eve gec döndük.
Acik havada oturduk cok guzel gecti yormuş beni hemen uyudum.
Dunku menu
●SABAH
1 Portakal
1 esmer etimek yagsiz kaşar peyniri

●ÖĞLEN
2 Haşlama yumurta

●AKŞAM
Yoğurt semizotlu

2 lt su
2 bardak yeşil cay limonlu
2 barda lahana kürü

Spor 1.5 saat tempolu yürüyüş hava süperdi bol güneşli terledim bol bol:KK49:

Coktan beri misafirliğe gitmemiştik çok iyi oldu sohbet bir koyuydu hic sormayan arkadaşlar ev sahibi cok eski arkadaşımdi ben apartmanda oturuyorum arkadaşım müstakil evde bahce falan dışarda oturduk süperdi :cool:Tabi ki akşam misafirlikte sağolsun ev sahibinin anlayışı ile yaptığı ikramlardan yalnızca 1 tane mısır haşlaması yedim :KK9:

Ablam merak.ettim bende ablammm nerelerde diye :KK66: okadar guzel menu varmis ve sen yememissin tebrik ederim iste beyinde biter dedikleri sey bu sen beyinde btrmissin ablam kilo vericem demissin kesin kararli oldgn burdan belli alkislar sana :KK9:Menun harika hatta mukemmel:KK9: canim ablam harika gidiyosun MASALLAH:KK36:

Son düzenleyen: Moderatör:
Günaydın ablasının gülü..
Cep telefonla girdiğim için sayfa hemen acılmıyor ve yeni mesajı göremiyorum ben yazarkene sen gINŞALLAHişsin..
Dün giyidiğim kıyafetde az da olsa belliydi canım göbek falan biraz gitmiş :KK73:
Tartı da çok belli olmasada sanırım kaslar yağları eritiyor yupiiiii

Birde kızlar kas herzaman yağdan ağırdır o yüzden yaptığımız diyyet ve spor gercekten çok iyi tartıda belli olmasa da kas yaptığımız için sporla farkı pek tartılarda göremeyiz hiç moral bozmak yok kıyafetlerden azda olsa belli olur benim 10 günlük cabamı bariz gözüküyordu dün giyidiğim kıyafette :KK31:
Bol bol spor az kalaroli gün diliyorum hepimizeeeee...
Sana hayırlı işler öğretmenim..
Ne guzel haberler bunlar ablam:nazar: :KK66: zaten bi haberde okudum mezroyla olcun kendinizi tarti herzmn doguyu gostermez diyodu dogru teshis ablam butun eskiden olan gysilermize kavuscaz INSALLAH:KK36:
tesekur ederim prenses:KK19:

X