82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

25 Nisan menu:

●Sabah
Ayran aşı
Yeşil cay limonlu

●Öğlen
Ayran aşı

●Akşam
Ayran aşı
Yeşil cay limonlu

2 litre su
Spor: 80 dk yürüyüş

Hamlamışım kızlar bacak falan o bicim :KK70:
Evde biraz hareket yapayım dedim kalkmıyor bacaklar :KK6:neyse 2-3 gün yürüyüşe bir alışayım evde de extra hareket yapacağım.
Kendimi çok iyi hissediyorum hiç aclık hissetmedim, biraz başım arığdı öğüne yarım saat kala, yemekten sonra gecti, öğlen kestirirdim uykum bile gelmedi temiz hava çok iyi geldi, midem de hafif..
Çok teşekkürler hepinizeeee sizleri okumakla motive oldum :KK9:
Heycanla sonucu merak ediyorum.
Biraz yaştan dolayı konditsim yavaş ama azimle kacamak yapmadan spor ile destekleyerek devam inşaAllahh..
Sabah yine yürüyüş ve ayran aşı detoxe devam inşaAllahhh...

Sizlere katıldığıma çok mutlu oldum, öptüm hepiniziiii:KK15:

Menumuz ayni nerdeyse ablam harika detoks cok ise yariyor 2 gun yap kuzum fazlasini yapma detoksun sonra bidaha yaparsn balim :KK66: menun harika sporunda harika hamlaman normal ama 2 3 gune super olursun agri fln kalamz balim :KK66:rica ederiz kuzummm iyiki aramizdasin:KK66:

Ay aynen canim bi cikolata yiyorlar sanki butun evi sariyor kokusu :KK43: benim annemde yapmus gelmis boregi azicik kacti iste :)
hipnoz olurum kokusuyla resmen ya. yapamayın etmeyin zaten iradem zayıf diyorum:stop:ama şimdi ben rejimdeyimdem diye evde herkesin light beslenecek hali yok. tutucaz kendimizi canım kahrolsun karbonhidrat:KK11:
hem ömürlük yasak değil ya. zayıflayana kadar.:KK66:
zayıflayınca da tekrar bu hale gelmemek için 2 dilim börek mi yedik. hoopp geldi 500 kalori. napıyoruz hemen 2 saat yürüyoruz. gitti 500 kalori. bir daha asla bu hale gelmek istemiyorum

Merhaba kizlar bugun diyyetteki ilk gunumdu ufak bi kacamakla gorev tamamdir :)

Sabah
1 yumurta 4 zeytin bol yesillik bir dilim ekmek
oglen
bir elma
aksam
kozde patlican bol yesillik iki kasik yogurt ufak bi dilim kiymali borek

Spor yok yuruyus yarim saat :)

Menun guzel kuzum zmnla kiymali boreklerde yok olur alisma zmni balim:KK66:

Kizlar bu ayran asi ne nasil bi diyet
Screenshot_2015-04-07-17-28-40-1.png

merhaba diyetcanlar
sabah: 2 dilim peynir, 1 haşlanmış yumurta
öğle: 1 tane sade milföy hamuru kaçtı:KK61: baktım 200 kaloriymiş ama karbonhidrat sonuçta. yapma diyorum anneme yapıyor, evi bir kokutuyor ki görmesem bile kokusundan kaçamıyor insan ya:oops:tamam bu son artık başka kaçamak yok

akşam:1 kase tarhana çorbası, light ton balıklı salata
spor: 6000 adım attım canlar. bugün biras az oldu ama:KK23:
öpüyorum herkesi yeni gelen arkadaşlar renk kattınız teşekkürler. tekrar hoşgeldiniz:KK66:

Aksami hafif yaparak ogleni kurtarmissin:KK48: supersin kuzum sporda guzel tebrikler balim:KK15: ah o kokular olmasa :KK48:

Hoşbuldum hepinizeee :emir_bebek:
Ayy hamile topikten buraya gecicince el alışkanlığı ama nasıl tatlı demi bebiş :confused:
Çok seviyorum bebekleri 17 sene sonra Rabbim tekrar nasip eder belkit buraya nasip olur hamileyimmm diye yazmak:KK70:
Eşim işten gelirkene can erik almış yaa kıyamam hamile falan değilim tabii ama hamile olmamı çok istiyor regl bitsin calışmalara devam upss bekar varsa kusura bakmayın :cool:

Ay
hipnoz olurum kokusuyla resmen ya. yapamayın etmeyin zaten iradem zayıf diyorum:stop:ama şimdi ben rejimdeyimdem diye evde herkesin light beslenecek hali yok. tutucaz kendimizi canım kahrolsun karbonhidrat:KK11:
hem ömürlük yasak değil ya. zayıflayana kadar.:KK66:
zayıflayınca da tekrar bu hale gelmemek için 2 dilim börek mi yedik. hoopp geldi 500 kalori. napıyoruz hemen 2 saat yürüyoruz. gitti 500 kalori. bir daha asla bu hale gelmek istemiyorum
Nen canim ben bu aldigim kiloyu vermek icin ne kadar ugrasmistim emegime aciyorum bi daha asla geri almam verirsem eger tabi :)

I
Hoşbuldum hepinizeee :emir_bebek:
Ayy hamile topikten buraya gecicince el alışkanlığı ama nasıl tatlı demi bebiş :confused:
Çok seviyorum bebekleri 17 sene sonra Rabbim tekrar nasip eder belkit buraya nasip olur hamileyimmm diye yazmak:KK70:
Eşim işten gelirkene can erik almış yaa kıyamam hamile falan değilim tabii ama hamile olmamı çok istiyor regl bitsin calışmalara devam upss bekar varsa kusura bakmayın :cool:
nIns ablacim en kisa zamanda bi bebis sahibi olrsun bende ilk bebegimi tedaviyle kucagima aldim seni cok iyi anliyorum

Ben ben bennnn:KK73:
Tamam pazartesiye beklemeyim yarin sabah tartılıp paylaşırım canımmm..
Bu arada sana bayılıyorummmm :nazar:

Bu arada birkaç can eriği yedim birşey olmaz demi :mad:
Karatay aksamlari kesinlikle meyve önermiyr ayrica kücükte olsa atistirdigimiz seyler gece zayiflamamizi saglayan hormonun yani leptinin salgilanmamasina neden oluyor ablacim dikkat! :KK66:

X