82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Hoşbuldum hepinizeee :emir_bebek:
Ayy hamile topikten buraya gecicince el alışkanlığı ama nasıl tatlı demi bebiş :confused:
Çok seviyorum bebekleri 17 sene sonra Rabbim tekrar nasip eder belkit buraya nasip olur hamileyimmm diye yazmak:KK70:
Eşim işten gelirkene can erik almış yaa kıyamam hamile falan değilim tabii ama hamile olmamı çok istiyor regl bitsin calışmalara devam upss bekar varsa kusura bakmayın :cool:

ALLAH nasip eder INŞALLAH ablacim:KK15::emir_bebek:

Ben ben bennnn:KK73:
Tamam pazartesiye beklemeyim yarin sabah tartılıp paylaşırım canımmm..
Bu arada sana bayılıyorummmm :nazar:

Bu arada birkaç can eriği yedim birşey olmaz demi :mad:
Sagol balimm :KK48: erikten bisi olmaz kuzum merak etme :KK66: tamam 3 hafta diyete pazartrsi basliyoruz ozmn balim :KK66:

Kizlar 3 hafta 7 kilo diyeti
Screenshot_2015-04-20-05-34-05.png

Halsizlik yok canim, acıkmadımda..
aylar oldu, ilk defa yürüyüşe cıktım ondan hamlamışım zaten evdeyim bol bol dinleniyorum.
Hatta şu an yağmurlu yoksa yarım saat cıkıp yürüyüş yapasım var.
Yürüyüş pek yorucu değil bacak hareketleri yapacaktım evde baktım bacak kalkmıyor neyse kalsın dedim kaslar daha güclü değil tabii.
Yıllarca tempolu yürüyüş erobik, step, yüzme hiç ihmal etmedim ama hem taşındım o cevreden hem de hamilelik gecirdim birde calışan bayandım yıllarca hepsini birden bırakınca çok hızlı kiloları aldım tabii yanında da hareketsizlikten kaslar bıraktı.
Toparlıyacam inşaAllah..
Teşekkür ederim sabah kahvaltı ekmeksiz deneyim yarin...
Yavaş yavaş baslarsin sende ablam vücudun alisinca acilir

Hatunlar ben geldim birkac gün kactim havalar guzellestikce bende iyice sıkıntiya girmeye basladim hatta kafalari yicem :KK43: kac gündür arastiriyorum ve karatay diyeti yani karbonhidrat diyeti yapmaya karar verdim ciddi sekilde kilo verenler varmis baslayacagim pazartesiden itibaren insallah işe yarar yoksa ben kendime iyice küsecegim durumum cok vahim..

Hatunlar ben geldim birkac gün kactim havalar guzellestikce bende iyice sıkıntiya girmeye basladim hatta kafalari yicem :KK43: kac gündür arastiriyorum ve karatay diyeti yani karbonhidrat diyeti yapmaya karar verdim ciddi sekilde kilo verenler varmis baslayacagim pazartesiden itibaren insallah işe yarar yoksa ben kendime iyice küsecegim durumum cok vahim..

INŞALLAH faydasini görursn dene bakalm karatyda guzel diyet ekemk haric hersey var motive edici balim :KK66:

Günaydın canlar :KK66: bu 3 hafta 7 kilo diyet listesinden cikmicam ama okadarda kizarmis ekmek yemem cunku ben ekmegi hayatimdan cikardim listedeki ekmek fazla geldi bana kendime uyarlicam ballar bugun malzemelri aliyimda yarin pazartesi start haydi BiSMILLAH:KK36:

Günaydınnn cıtır kızlarrr...
Aynen canım @zayiflicammm bence de ekmek benim icin fazla bende cikartacam da portakal veya grayfut sabah vermesi sanirim vucut drencini yapacak.
Tartilidim yeni zayiflama koçum 83.6 bir ay evvel 83 kiloydum demek ki 1 ay boyunca hic dikkat etmemistim ama ben cok yiyenlerden değilim 85 ne bekliyordum bu beni motife etti :-)
Hadi Bismillah birazdan cikiyorum yürüyüşe yine görüşürüz bu ara tekrar bilgilerimi vereyim.
Boy 165
Kilo 83.6
Yaş 42
Hedef 65 kiloooo:KK9:

:KK39:

Eklentiler

• 20150426_071808.jpg
    20150426_071808.jpg
    75,5 KB · Görüntüleme: 62
Günaydınnn cıtır kızlarrr...
Aynen canım @zayiflicammm bence de ekmek benim icin fazla bende cikartacam da portakal veya grayfut sabah vermesi sanirim vucut drencini yapacak.
Tartilidim yeni zayiflama koçum 83.6 bir ay evvel 83 kiloydum demek ki 1 ay boyunca hic dikkat etmemistim ama ben cok yiyenlerden değilim 85 ne bekliyordum bu beni motife etti :-)
Hadi Bismillah birazdan cikiyorum yürüyüşe yine görüşürüz bu ara tekrar bilgilerimi vereyim.
Boy 165
Kilo 83.6
Yaş 42
Hedef 65 kiloooo:KK9:

:KK39:
ayda 600 gram almıssın fazla almamıssın balımmm cok sevndım ıyıkı 85 olmamıs evelALLAH basarıcaz 65 olucaksın INSALLAH ablammm:KK66: not aldım bılgılerı haftaya cuma lıstedesın :KK66: aynen kuzum ekmegı cok az yemek en guzelı belkıde hıc yemem 1dılım yesem yeter bakalım bı baslyalımda kendımze gore ayarlarız :KK66: kuzum lıstede sabahla oglenı degıstrelrsn ablam sabah sabah portakal yıyemessen oglen yersn kendımıze gore lısteyı aayarlayablrz balımm :KK66:

Sabah
Peynir
Zeytin
Cay
Domates
İki dilim ekmek

Oglen fazla olduğu için
Oglen-aksam bir
İki izgara kanat
Uç but
Salata
İki bardak ayran