82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Rica ederim canim benim ne demek :-) :-) hadi tanisalim o zaman 21 yasindayim 98 sen 87lere düştüm :-) :-) sen
Biraz gec oldu ama olsn cnm:) bende 27 yasindayim 104 kilo ile dogum yapip 92.5a kdr düsmüstm ardindan tekrar diyet yapip 88 e veee simdide 79.5 a kdr düstm ins gerisini birlikte veririz. Hemsireyim evliyim bir oglus sahibiyim :KK66:

O kadar cok hastayım ki gripten dısarı cıkasım yok yatakdan cıkasım yok cok kötü hastayım carsambadan bu yana kusura bakmayın hala hastayım bildirimde yapamadım ölüyorum resmen 1,2 günde iyilestiricek bir öneriniz var mı
Gecmisolsun canim ya ben ne zaman grip olsam sicak bir çorba+bol c vitamini ( burdameyveden sağlanan) ve nane kekik ve kimyondan demlenmiş cay ile iyilesirim,Allah acil şifalar versin

Saol tatlim :) sizleri cok samimi ve icten buluyorm bende araniza katilmaya karar verdm kabul edermisiniz :KK39:

Hosgeldin canim benim guzel dusuncelerin cok tesekkur ederiz :KK66: ayran asi detoksuda cok ise yariyor tatkim 2 günlük yapiosun bende suan yapıyorum :KK66: INŞALLAH 10 kilo verrm verrsn demissin gaza geldim cok saol destegn icn :KK66:

O kadar cok hastayım ki gripten dısarı cıkasım yok yatakdan cıkasım yok cok kötü hastayım carsambadan bu yana kusura bakmayın hala hastayım bildirimde yapamadım ölüyorum resmen 1,2 günde iyilestiricek bir öneriniz var mı

Kiyamam kuzum benimde aklim.sendeydiiii msj atcktm gecmis olsun ALLAH sifa versinn balima doktora git kuzum ihnal etme ilac verr hemen ayaga kalkarsn:KK43:

Biraz gec oldu ama olsn cnm:) bende 27 yasindayim 104 kilo ile dogum yapip 92.5a kdr düsmüstm ardindan tekrar diyet yapip 88 e veee simdide 79.5 a kdr düstm ins gerisini birlikte veririz. Hemsireyim evliyim bir oglus sahibiyim :KK66:

ALLAH BAGİSLASİN OGLUSUNU KUZUMMM:KK66: HARIKA BI SEKILDE KILP VERMISSIN HELAL OLSUN BEN EMINIM HEDEFINE ULASRSN BU AziMLE :KK66: HEDEFN NDR KUZUM

X