82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Kizlar sizinle paylasmak istedim 1 ay once bel kalca gogus olcmustum
dün bir ay olmuştu tekrar ol tum
Hepsinden 4 cm eksik çıktım ve dün çok sıkan bir eteğini giydim rahat oldu mutluyum:KK76::KK73::KK36:

masallah :)

insallah bende atmadim zayifken ki kotlarimi bende giyebilirim tekrar. Boyle devam edelim biz hep birlikte

ksrays ksrays
Ben kola fanta ole seyler hic sevmem hazir meyve sularinida limonatayida sevmem ya evde skcagim taze meyve yada ayran on numara bes yildz:KK66:

İyiyim kuzu,yok kiz diyet felan biktim pirinç patates kola hariç herşeyi yiyorum az az ekmeksiz
bikmak yok bikmak yok :) anca beraber kanca beraber :)
zaten oylesi dogru canim, omur boyu saglikli beslenicaz artik, abartili yemeyelim veririz gene, kiloyu yasi girince gunluk kac kalori yakmamiz gerektigini ogrenebiliyoruz internetten, eger 200-300 kalori az tuketirsek hergun haftada 500 gram kesin veririz, tatliydi, kekti baklavaydi bunlari yememek lazim genede, ayda bir iki ancak.

A ay__060

Kuzu sana bsii diyimmi en guzeli kitaba yada bi diyete bagli kalmadan kendi diyetini kendin belirlemen kafan daha rahat oluyor :KK66:
en iyi sistemde ayca kaya meesala serbest birakmis gerisi hep kural ben kurallara uyamam hemen bikarim en iyisi kendim.belrlym.menumu:KK66:

bikmak yok bikmak yok :) anca beraber kanca beraber :)
zaten oylesi dogru canim, omur boyu saglikli beslenicaz artik, abartili yemeyelim veririz gene, kiloyu yasi girince gunluk kac kalori yakmamiz gerektigini ogrenebiliyoruz internetten, eger 200-300 kalori az tuketirsek hergun haftada 500 gram kesin veririz, tatliydi, kekti baklavaydi bunlari yememek lazim genede, ayda bir iki ancak.
Tamamen :-) :-) :-) :-)
Kalori takibi zor değil mi canim?
Yok Vazgeçmem dikkat ediyorum da listeye felan bagli kalmak yordu canm

[QUOTE="ay__060, post: 39992046, member: 533218"diyete vagli öyle balm çok ydiyetini itabi oku bu diyeti yp sunu yeme flan yordu beni delirecektim :KK48:

Kuzu sana bsii diyimmi en guzeli kitaba yada bi diyete bagli kalmadan kendi diyetini kendin belirlemen kafan daha rahat oluyor :KK66:[/QUOTE]
Aynen kuşum senin en baştaki olayini geç olsa da anladim bende :-)

Tamamen :-) :-) :-) :-)
Kalori takibi zor değil mi canim?
Yok Vazgeçmem dikkat ediyorum da listeye felan bagli kalmak yordu canm
bende bastan beri hic bunaltmiyorum kendimi( masallah deyim kendime) bir gu kacirirsam ertesi gun az yiyorum. cok kati olunca bende skiliveriyorum, hic ac birakmiyorum kendimi, fena gitmedi simdiye kadar

benherşeyden v beri hic bunaltmiyorum kendimi( masallah deyim kendime) bir gu kacirirsam ertesi gun az yiyorum. cok kati olunca bende skiliveriyorum, hic ac birakmiyorum kendimi, fena gitmedi simdiye kadar
Eger bunaltirsan kendini cabuk pes edersin en guzeli herseyden vitamin almak ama kararinda

Tatlım b="zayiflimmm, post: 39992114, member: 661921"]INŞALLAH ablam cumayi merak.ediorumm:KK48:
kilolari verelimde listeyi yeniliyim:KK37:[/QUOTE]
Tatlim bu sefer aramizda kim cok kilo vermisse onu basa yaz haftanin birincisini secelim ne dersin

tatli ihtiyacimida meyveyle gideriyorum, onceden meyveler yediklerim bukadar guzel gelmezdi, dogru duzgun cignemeden yiyomusum herhalde :) en guzel keketen daha guzel tatli bir elma , uzum yemek, dogal tatli

Kuzu sana bsii diyimmi en guzeli kitaba yada bi diyete bagli kalmadan kendi diyetini kendin belirlemen kafan daha rahat oluyor :KK66:
Aynen kuşum senin en baştaki olayini geç olsa da anladim bende :-)[/QUOTE]

ESTAĞFURULLAH kuzum artik bisekilde bilgi alisverisi yaparak dogruyu bulup o yoldan hep beraber yurucez :KK66:

X