82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Bizim gurubumuz prensesler grubuuu yilmadan yorulmadan kilolara savas actikk biz kazanacagizz

Cok tatlisin teşekkür ederim destegin icin ALLAH razı olsun kuzummm
Amin, sendende canim, siz olmasaydiniz bende bukadar motive omazdim. Yiyecek gorunce dayanamiyordum, bugun arkadaslarla bulustuk, yas pasta kisir yapmis, normalde diyettede olsam biguzel yerdim gorunce ama iki kasik kisir aldim ince bir dilim kek. normalde yiyecegimin 1/3 unu yedim.

Aynen super bi grup.olduk nekadar guzel ya insan kendi iradesini kullanmasiii bende normalde abartsiz diyorim sana 3 tabaak kisir yerdim cok severim ama artik migdemizi harap etmicez sende ne guzel kendini tuttmussun limitinde yemissin tebrikler

Aynen super bi grup.olduk nekadar guzel ya insan kendi iradesini kullanmasiii bende normalde abartsiz diyorim sana 3 tabaak kisir yerdim cok severim ama artik migdemizi harap etmicez sende ne guzel kendini tuttmussun limitinde yemissin tebrikler
evet bende bayiliyorum normalde cok yerdim, saglikli besleniyoruz aslinda, cok kati kendimizi bunaltmadan yiyoruzda, Hic yemeseydim bir hafta surmezdi kilo verme seruvenim, kendimizede eziyet etmiyoruz, saglikli guzel besleniyoruz

evet bende bayiliyorum normalde cok yerdim, saglikli besleniyoruz aslinda, cok kati kendimizi bunaltmadan yiyoruzda, Hic yemeseydim bir hafta surmezdi kilo verme seruvenim, kendimizede eziyet etmiyoruz, saglikli guzel besleniyoruz

Aynen canim MAŞALLAH bizlereee
Yola devam haziranda hepimiz ALLAHIN izniyle harika olucaz

Yok ikizim dolgulu disim agriyor dolgusu düşmüş sagol bitanem
bendede öyle bi sorun var canım
sana tavsiyem
1 çay bardağı suya 2 çay kaşığı tuz koy ve gargara yap , o tuzlu suyun dişinin içine girmesini sağla mümkünse tuzlu suyu ağzında biraz beklet. bu işlem bitincede 15-20 dk başka bir şey yeme . bunu 2-3 saatte bir tekrarla. kendi ağız haraketinle akşamına dişinin içini temizle. farkediceksin, yeni başlangıçta olan iltihaplanma gidecek.

birde dişinolü pamuğa sür dişinin için bas. yalnız dikkat et ağzında başka bir yere değerse yakabilir, tahriş edebilir. buda tuzlu suyun yaptığı görevi görüyor.

çok geçmiş olsun tatlım. diş ağrısı çok zordur

[QUOTEhappiness_, post: 39955428, member: 638142"]Yesil cay içemiyorum ya nasıl içiyorsunuz

Bende cay sevmiyorum ama nane limonlusunu aliyorum yavas yavas iciyorum zaten alti ustu 1 fincan iciyirum aksamlari[/QUOTE]
Aktarda acıkları satılıyormus tadı daha iyiymiş öylemi

Onerilerini dinlicem kuzum cok sagol

Sabah
  • Kepekli tost
  • 2 adet zeytin
  • 1 bardak sekersiz cay
Öğlen
  • Bi sekersiz Türk kahvesi
  • 2 adet kuru kayisi
  • bir havuc
Akşam
  • Firinda tavuk
  • kirmizi lahana salatasi
  • 1 dilim tam tahilli ekmek
Spor
  • 3000 adim attim cok degil ama olsun
  • 200 adet ip atladim
  • yarim saat bisiklet

Su 2.5 litre
bir bardak bitki cayi

Son düzenleyen: Moderatör:
Cankuşlar ben geldiiimm 2 gundur bende menu yok kizlar. Dun zaten icine ettim. Yolda karsidan karsiya gecerken soluma baktim araba yoktu sagima baktim serbest diye tam gecerken soldan bisikletli biri geliyormus görmedim üstüme cikacakti nerdeyse siyirdi gecti bana önune baksana baciiiimmm ne bicim yürüyon diye bagirdi o kadar sinirlendim ki bogacaktim nerdeyse yolun karsisindada bakkal vardi o sinirle orta boy paket cips aldim hatur hutur hepsini bi guZel yedim bütün sinirimi cikardim annem ağzi acik 10 saniyede nasil bitirdigimi izlediii

Kuzummm cips en kalori sey bari yemek yeseydin de karnin doysaydi

Bisiklet iyiki carpmamis parmaklarin nasil iyimisn bide sinavin nasil gecti

Gecmisolsun kuzu ama seninde yiyesin varmis ya

Kahvaltı m

2 çatal patates
1 küçük dilim unsuz kabak böreği
2 parça salata
2 dilim dobağlama
1 zeytin

Ogle

sac kavurma
1 dilim kabak
Ayran

Ara
1 kucuk elma

Aksam

2 kasik patlican salata
3 kasik marullu salata
3 parca sucuk
Yarim dilim ekmek kadar bazlama

Henuz spor yapmadim cok isim vardi
cocuklari banyo yaptiricam birazdan daha namazim duruyor kac lt su ictim farkinda degilim sonra yine ugrarim
(ayrica kabakli borek tarifi icin tesekkurler yagmurcummm ozledim sizi)

Supersinn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…