82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Kahvaltı
1 yumurtadan omlet
1 zeytin
20150313_185744.jpg

Ogle
aksamdan kalan 2 parca tavuk
1 dilim tam bugday

Ara
1 kucuk muz
1 tane kucuk cilek

Aksam
20150314_185640.jpg
hamsi

Yemekten sonra yarim cay bardagi kaju dayanamadim yedim

Bugunku sporum 4 saatlik ev temizligi
Su 2 lt

="cenera, post: 39955394, member: 258213"]Kizlar ben 3 fincan yesil cay iciyorum rahatlatiyor sanki[/QUOTE]
Yanlis bilmiyorsam günde 2 fincanı gecmemen gerekiyor

[QUOTEhappiness_, post: 39955428, member: 638142"]Yesil cay içemiyorum ya nasıl içiyorsunuz :KK43:[/QUOTE]

Bende cay sevmiyorum ama nane limonlusunu aliyorum yavas yavas iciyorum zaten alti ustu 1 fincan iciyirum aksamlari

İkizim dişin mi agriyor, cok gecmis olsun canim, 20lik disin mi

arkadaslar bisey dicam, okudugum diyetisyen onerilerinde yaziyordu, gunluk 1000 kalorinin altinda yemek iyi degil diye ne bilim bigun fazla kacirdik 2000 e yakin kalori aldiysak ertesi gun 1000 kalorinin altinda alalim ama hergun oyle olmasi iyi degil. Bir ara ben cok uzgundum hicbirsey yiyemiyordum, hep 1000 kalori altindaydi, belli bir kilo kaybindan sonra durdu kilo vermek, sonrasindada hasta oldum.
Ben sana katiliyorum, ben diyetisyene gittim 2011de cilginlar gibi yediriyordu rahat rahat da kilo veriyordum. Evlenene kadar o kiloyu geri almadim, evlenince yemeyi abarttim ivir zivir rekoru kirdim dogal olarak kilo aldim. Ama vücudumuzun da gunluk protein sut yani kalsiyum sebze meyvelerden alacagimiz vitamin ve life ekmekten alacagi k.hidrata vs ihtiyaci var.
Yeterli saglikli dengeli beslenmezsek, tarti bizi aldatir, kilo veriyorum diye sevinirken, kaslarimiz eriyor olabilir, yeterli et cesidi tuketmiyorsak demirimiz azalir, yani onemli olan kisa zamanda cok kilo vermek degil, hayat boyu her seyden dengeli yemeyi ogrenerek her daim saglikli beslenmek, spor yapmak ve kilo verip verip geri almak degil, herzaman formumuzu korumak

İkizim dişin mi agriyor, cok gecmis olsun canim, 20lik disin mi

Ben sana katiliyorum, ben diyetisyene gittim 2011de cilginlar gibi yediriyordu rahat rahat da kilo veriyordum. Evlenene kadar o kiloyu geri almadim, evlenince yemeyi abarttim ivir zivir rekoru kirdim dogal olarak kilo aldim. Ama vücudumuzun da gunluk protein sut yani kalsiyum sebze meyvelerden alacagimiz vitamin ve life ekmekten alacagi k.hidrata vs ihtiyaci var.
Yeterli saglikli dengeli beslenmezsek, tarti bizi aldatir, kilo veriyorum diye sevinirken, kaslarimiz eriyor olabilir, yeterli et cesidi tuketmiyorsak demirimiz azalir, yani onemli olan kisa zamanda cok kilo vermek degil, hayat boyu her seyden dengeli yemeyi ogrenerek her daim saglikli beslenmek, spor yapmak ve kilo verip verip geri almak degil, herzaman formumuzu korumak

Yok ikizim dolgulu disim agriyor dolgusu düşmüş :KK43: sagol bitanem

X