82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Canlar merhabaaa :) bende gelemedim bugün bir haftadir parmaklarim agriyordu hicbisey yapamiyodum agri dün spordan sonra bilegime gecti dayanamadim acile gittik simdi operasyon yapmamiz lazim dedi :KK43:

Sinir sıkısmıs alinmasi gerekiyormus ne alakaysa. Telefonu bile tutamiyorum adam bana bi agri kesici yapti gönderdi. İnsan ölse umurlarinda bile olmucak

Tamam kuzum ozmn istersen sen yazma ellerin aciyosa kiyamam :KK43: keske daha cok ilgilenselerdi :KK43: ya cok üzüldüm ALLAH sifa versin dikkat et kendine kuzum :KK43:

Bende yesil cay icmeye çalışıyorum cok faydali ama tadi iyi degil :KK66:
Canim bende icemezdim midem bulanirdi resmen ama limonlu melissali falan olanlarla alistim limonda tuketmezdim simdi suyla iciyorum
Ben daha yemekten kismaya baslamadim bakalim bu hafta az versem gaza gelirim

="mkble, post: 39957436, member: 662015"]Sinir sıkısmıs alinmasi gerekiyormus ne alakaysa. Telefonu bile tutamiyorum adam bana bi agri kesici yapti gönderdi. İnsan ölse umurlarinda bile olmucak[/QUOTE]
Gecmis olsun tatlım kendine dikkat et

Canim bende icemezdim midem bulanirdi resmen ama limonlu melissali falan olanlarla alistim limonda tuketmezdim simdi suyla iciyorum
Ben daha yemekten kismaya baslamadim bakalim bu hafta az versem gaza gelirim

Bende en iyisi limon skym ben aktardan aldim kendim demliyorum :KK66: ama biraz aci oluyo seninki poset caymi

Canlar merhabaaa :) bende gelemedim bugün bir haftadir parmaklarim agriyordu hicbisey yapamiyodum agri dün spordan sonra bilegime gecti dayanamadim acile gittik simdi operasyon yapmamiz lazim dedi :KK43:
Aa gecmis olsun canim. Ne tarz bir operasyonmus, ne zaman olacak

[QUOTEzayiflicammm, post: 39957603, member: 661921"]Sagol ablacimmm söylemen yeter :KK66:
usteki yaziyi anlamadim ablam[/QUOTE]

Bende anlamadim o_O
Duzelttim canim
bende size sorucaktim ben buraya yazarken hooop diye cubuk yukari cikiyor yazdiklarim karman corman oluyor sizdede oluyormu ben problem yaşıyorum yazarken klavyeyi degistim yine aynisi oluyor cok ugrastim duzeltemedim acaba nedendir bir bilginiz varmi kizlar

[QUOTEzayiflicammm, post: 39957603, member: 661921"]Sagol ablacimmm söylemen yeter :KK66:
usteki yaziyi anlamadim ablam

Bende anlamadim o_O
Duzelttim canim
bende size sorucaktim ben buraya yazarken hooop diye cubuk yukari cikiyor yazdiklarim karman corman oluyor sizdede oluyormu ben problem yaşıyorum yazarken klavyeyi degistim yine aynisi oluyor cok ugrastim duzeltemedim acaba nedendir bir bilginiz varmi kizlar[/QUOTE]

Bende blmiorumda gecenelrde biri javani kapa demisti ablam tam blmiyorum

Bende anlamadim o_O
Duzelttim canim
bende size sorucaktim ben buraya yazarken hooop diye cubuk yukari cikiyor yazdiklarim karman corman oluyor sizdede oluyormu ben problem yaşıyorum yazarken klavyeyi degistim yine aynisi oluyor cok ugrastim duzeltemedim acaba nedendir bir bilginiz varmi kizlar

Bende blmiorumda gecenelrde biri javani kapa demisti ablam tam blmiyorum[/QUOTE]
Sen yasadinmi boyle bir problem

X