82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Bende çıkıyorum bugün çok yoruldum yarin da isim çok Allaha emanett ol hayırlı geceler tatlim

Bende ilk denedigim yesil cayi hic begenmemistim, onlarinda cok cesidi var. Birde arkadaslar poset cay icmeyin, kendiniz alip demleyin .
Cinden gelmis bir yesil cay vardi, yaptim bir yudum aldim igrenc geldi tadi. halbuki cok katmisim, bir cay kasigi cayla iki bardak cay oluyormus. Ben cok demli yapmisim ondan icememisim ilk, tadini en begendigim cay o simdi, bitmesin diye arada iciyorum :)

Canim skkin kizlar sizinle paylasmak istedim kvalidem orduya gelicekmis ordanda rizeye yakin diye bizim yanımıza gelicekmis nisanlimin halasyla 1 2 hafta icnde guzel gelsinler de ama ben 76 kusur kiloyum keske daha zayf olsaydim üzülüyorum :KK43: beni 7lle gormustu kvalidem ama halasi en son 59la gormustu kadin beni gorunce sok olcak kilo almissin dicek:KK61:

Bosver
Canim skkin kizlar sizinle paylasmak istedim kvalidem orduya gelicekmis ordanda rizeye yakin diye bizim yanımıza gelicekmis nisanlimin halasyla 1 2 hafta icnde guzel gelsinler de ama ben 76 kusur kiloyum keske daha zayf olsaydim üzülüyorum :KK43: beni 7lle gormustu kvalidem ama halasi en son 59la gormustu kadin beni gorunce sok olcak kilo almissin dicek:KK61:
canim onlari, nisanlin seni begensin sevsin gerisini dusunme, dugunde zayif gorecekler, sen guleryuzlu misafirperver ol, diger konuda birsey soylenirse dusunurlerse o onlarin ayibi olur. Bosver, takma kafana bunu

Bosver

canim onlari, nisanlin seni begensin sevsin gerisini dusunme, dugunde zayif gorecekler, sen guleryuzlu misafirperver ol, diger konuda birsey soylenirse dusunurlerse o onlarin ayibi olur. Bosver, takma kafana bunu
Haklsn cok sukur
INSALLAH haziranda zayif olurum :KK43:

Yok kvalidem kilom hakknda konusmaz ALLAH icin. kayınpederim.konusmustu :KK43: ama kpeder gelmiyor halasi geliyor oda beni cok zayf gormustu şimdi cok kilo almissin derse die korktum :KK43:

X