82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

ne demek canım istersen İPLİKCAN, BUHARCAN da olabilirsin bu azimle:) bu övgüleri hakkediyorsunuz:)
bende TOSUNCAN olma yolunda hızla ilerliyorum
Sag ol canim, cok tatlisin.
Buarada gecmis olsun, 6 ogun beslensen belki faydasi olur, hem arada cok acikmis olmazsin?
İnsallah yine 50 olursun canim. Yuruyus yapma imkanin varsa o da faydali olur. Ama yine de cok asiri kilon yok bak benim kilom boyumdan 20 fazla

aynen düzenli programlı beslensem belki böyle olmıcak.
yürüyüş yapamıyorum, benım kuzularım henüz 3,5 yaşındalar o yüzden yürüyüş yapamıyorum.
bu arada ciddi ciddi kilomu söyliyim tartıldım

60,600

Canim evde leslie yaparsin sen de. Duzenli beslenmeye calis bak nasil vereceksin.

: 39928418, member: 232973"]aynen düzenli programlı beslensem belki böyle olmıcak.
yürüyüş yapamıyorum, benım kuzularım henüz 3,5 yaşındalar o yüzden yürüyüş yapamıyorum.
bu arada ciddi ciddi kilomu söyliyim tartıldım

60,600 [/QUOTE]

Tatlim Benim ikizlerde 4 yasinda az once spor yaparken aklima geldi ben niye bu kadar zaman beklemisim kilo vermeyi diye
aslinda benim bahanem di o
sporun sadece disarida yapilacagini zannetmisim herkese dert yanmistim disari cikamiyorum hergun cocuklari kime birakayim gibi bahaneler uyduruyormusum yanilmisim simdi evde hizli adimlarla disarida yuruyormus gibi yapiyorum cocuklarda cogu zaman benimle yapiyor onlarada eglence doguyor mutlu oluyoruz benden sana tavsiye fazla kilon yok yol yakinken dikkat etmeye calis
NOT:cocuklarin kalan lokmalarini sakin yeme ben en cokta bu yuzden kilo aldim
onun muzunun yarisi kalmis ziyan olmasin oburunun tostunun ucu kalmis bisey olmaz dedim yuttum bu hale geldim
simdi tabaklarina yiyebilecekleri kadar yemek koyuyorum bitiriyorlar
"yiyiniz iciniz ama israf etmeyiniz"

Birde kizlar malum ekmegi az yiyoruz ama aldigimiz ekmekler bifazla geliyor ben gunluk yiyebilecegim kadarını alıp diğerini buzluğa atiyorum hergün taza yiyorum öbür türlü kufleniyor yazik ziyan oluyor
birde ben sadece ekmek değil kek kurabiye tatlı pogaca haşlanmış tavuk et yeşil mercimek süt peynir anlayacağınız kalan birçok şeyi orada muhafaza ediyorum çıkarıp taze taze kullaniyorum tavsiye ederim

Aynen ablacim, ben de ekmegi hep buzluktan cikariyorum, taze oluyor. Yakinda firin yok, simidi falan da fazla alip atiyorum hazir oluyor. Cok guzel fikirler vermişsin ablam, tecrubelerinden faydalanalim

Ben de seni tebrik ederim ablacim, eksilmek guzel yaa, ben en son 2014 basinda 80 gordum tartida sonra teker teker yukseldi hic 85 altina inemiyordum. Hele onlar basamaginda 7yi goreyim, 70lere duseyim boyle oynicam insallah
Ozaman haftaya birlikte dans edelim senin icin, Haftaya gorursun onlar basamagindaki 7 yi, cok heyecanli :) :)

Ben kilomu kimseye soylemiyorum sadece kac kilo verdigimi soylicam :) 1.8 de benden gitmis gozukuyor cok sukur, acaba bu sarimsakli su ise mi yaradi arkadaslar, her gun tartiliyodumya ben, iki gun oncekinden 800 gram eksik gozukuyorum. iki gundur sarimsakli su iciyorum bogazim icin.
Insallah boyle devam ederiz, her hafta az cok veririz kilo. Benim haftalik hedefler ise yaradi sanirim, gecen hafta cok kacamak yapmistim kilo cok degismemisti bir kac gram bu hafta masallah iyi oldu.
Onumuzdeki haftaya kadarda hedefim gene 1 kilo, diyete yeni basladim sayilir, baslarda hizli gitmesi lazim kilolarin

birde bu hafta duzenli olarak sabah 2 bardak ac karna su ictim, her yemekten yarim saat once bir bardak su ictim, gunde toplam 2.5 lt su tukettim, bunlarda ise yaradi sanirim

Bundan sonra günde iki ogün yiyorum
Sabah8:30
Bir dilim çavdar ekmeği
Bir hasslanms yumurta
6 tuzsuz zeytin
İki fincan balli cay

Ara limonlu yeşil cay

Aksam 14:46
Mercimek corbasi
Tavuklu patates tava
Pişmiş domates
Bir dilim çavdar
Bir fincan cay
Su iki lt
Spor
Lslie
Plates
Mekik

canim ya iki ogun yemek iyi degil diyolar, eminmisin iki ogun yemek istedigine

Ozaman haftaya birlikte dans edelim senin icin, Haftaya gorursun onlar basamagindaki 7 yi, cok heyecanli :) :)
Anamm heyecanlandim simdi, haftaya 79 diyorsun yani
Ben de seni tebrik ederim canim, masallah peki kac kilo oldugunda bizimle paylasacaksin tatlim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…