82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Haftaya 1.ayim doluyor INŞALLAH bakalim sonuc ne olcak:KK66: ben bu pazartesiden cumaya kadar detoks yapicam canlar kilo durmasini detoks engeliyomus :KK66:

Canlar bugun isler yogun olucak ünite sinavi var :110: ama hafta sonu 2 gun tatilim bol bol dinlencemm:KK76: ben ogleden sonra gelebilirim isten dolayi :KK43: siz kilo bldrmlernizi yaparsiniz canlar isten sonra bende heemn burdayim canlar mujdelerinizi iyi haberlernizi gormek icn :KK66: gorusmek uzere:KK19:

Bende menumu paylasayim, aksam iyi seyler yemedim pek ama onceden olsa iki kati yerdim.
sabah: peynir ,2 zeytin domates salatalik
oglen: et yemegi, ekmek
ara) iki kayisi, patlamis misir
aksam: kucuk bir dilim pizza, bir kasik et, bir kucuk pogaca, iki sarma, kucuk bir dilim etimek tatlisi.
normalde sabah ve oglen yedigim ekmek bir dilimden azdi
pizza ev yapimi kucuk kare pizzaydi bir kucuk dilim ekmek kadar

Eki Görüntüle 1453221

Gecen hafta 78.500dum

Bu hafta 76.700 :nazar:

fark 1.800 cok sukur ALLAHIMA :KK36:

Suan cok mutluyum iNSALLAH hedefe ulasmakta nasip olur:KK36:

kendime kocaman bi MAŞALLAH diyip azimle yola devam :KK69::KK73:
Masallah canim, insallah boyle devam eder, darisi basimiza, ben 6 saat sonra tartilicam, :) hedefim 1 kiloydu, insallah ulasirim. Hastalik yuzunden spor yapamadim pek.

Gunaydin gunaydin gunaydin tatli hatunlar. İşte yeni tartimla ilk bildirimim

blRgdV.jpg

80,8 olmusum. Yola devam bakalim, ben verdim diye cok sevinmiyorum, veremedigim oluyor o zaman da cok uzulmuyorum. Onemli olan verince de alinca da menumuzu ve sporu gozden gecirmek ve verimimizi arttirmak. Uzun vadede dusunmek ve hedefleri buyuk koymamak iyidir.

Eki Görüntüle 1453221

Gecen hafta 78.500dum

Bu hafta 76.700 :nazar:

fark 1.800 cok sukur ALLAHIMA :KK36:

Suan cok mutluyum iNSALLAH hedefe ulasmakta nasip olur:KK36:

kendime kocaman bi MAŞALLAH diyip azimle yola devam :KK69::KK73:
Tebrik ederim ikizim, masallah diyorum:nazar:
Bu, bugune kadar bolca spor yapmanin ve az yemenin sonucu canim.:KK5:
Detoks 5 gun fazla degil mi tatlim? Sen bilirsin yine de sonuna kadar dayanamazsan 2 3 gun yaparsin:KK52:

blRgdV.jpg

80,8 olmusum. Yola devam bakalim, ben verdim diye cok sevinmiyorum, veremedigim oluyor o zaman da cok uzulmuyorum. Onemli olan verince de alinca da menumuzu ve sporu gozden gecirmek ve verimimizi arttirmak. Uzun vadede dusunmek ve hedefleri buyuk koymamak iyidir.
Kesinlikle katiliyorum canim, bir an once olsunda bitsin diye bakinca cabuk pes edebiliyor insan, Kendimizi bunaltmadan yasam tarzi haline getirmemiz gerek, ben aksam cok kacirdim ama soyle dusunuyorum, normalde iki katini yerdim, sayarak yedim gene, onceki halimden iyi. Insallah bende guzel haberler veririm size. :)

Kesinlikle katiliyorum canim, bir an once olsunda bitsin diye bakinca cabuk pes edebiliyor insan, Kendimizi bunaltmadan yasam tarzi haline getirmemiz gerek, ben aksam cok kacirdim ama soyle dusunuyorum, normalde iki katini yerdim, sayarak yedim gene, onceki halimden iyi. Insallah bende guzel haberler veririm size. :)
Aksam cok da fazla kacirmamissin canim yaa ben baktim yediklerine, saymasak gercekten o menuden ohoo neler yerdik :kk77: pizza ev yapimiymis mesela ve cok az yemişsin, disardan alinanlar cok asiri kalorili oluyor. Evet nisacim, beklenti yukseldikce tatminsizlik de artiyor, ulasamayinca da pes ediliyor. Totalde bakmak lazim tabloya, bir ayda ne kadar vermişiz, iki ayda vs. Tabi ki istedigimiz gibi verdigimiz de olur ama vücut bu hani robot gibi calismiyor sonucta.
Buarada detoks, bir gun fazla kacirirsak diger gun dengelemek icin yapilabilir, kilo vermemiz durunca yapilabilr.
Buarada kilo verme durunca haftada bir gun biraz daha fazla karbonhidrat alarak vücudumuza kitlik icinde olmadigimizi gosterirsek işe yariyor kizlar, bizzat denedim.

OTE="nisa1234, post: 39923848, member: 545923"]Bende menumu paylasayim, aksam iyi seyler yemedim pek ama onceden olsa iki kati yerdim.
sabah: peynir ,2 zeytin domates salatalik
oglen: et yemegi, ekmek
ara) iki kayisi, patlamis misir
aksam: kucuk bir dilim pizza, bir kasik et, bir kucuk pogaca, iki sarma, kucuk bir dilim etimek tatlisi.
normalde sabah ve oglen yedigim ekmek bir dilimden azdi
pizza ev yapimi kucuk kare pizzaydi bir kucuk dilim ekmek kadar[/QUOTE]

Hic önemli değil tatlım olabilir arada bizde kaçırıyoruz
sen sadece pes etme hiçbirşey olmamış gibi yoluna devam et arkandayız basari caz Allahın izniyle:KK39:

blRgdV.jpg

Tebrik ederim tatlim gidicek fazlaliklar insallah kurtulucuz onlardannnn:KK54:

Tebrik ederim tatlim gidicek fazlaliklar insallah kurtulucuz onlardannnn:KK54:
Ben de seni tebrik ederim ablacim, eksilmek guzel yaa, ben en son 2014 basinda 80 gordum tartida sonra teker teker yukseldi hic 85 altina inemiyordum. Hele onlar basamaginda 7yi goreyim, 70lere duseyim :KK71::KK71: boyle oynicam insallah:-)

ya ablam resmi nasl çekiyorsunuz bnm tartıda artı çıkıyor çekmeye çalışınca inip çekeyim diyorum kayboluyor
Tatlim ben iner inmez cekiyorum hemen gitmiyor rakamlar birde senin tartida varmi bilmiyorum ama tartinin altında düğmesi oluyor ordanda son tartilan kişinin kilosunu gorunuyor

X