82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

kimse yok galiba size bir itirafta bulunucam, ben her gun tartiliyorum cok yemiyorum ama uc gun once 1.2 kilo eksik ciktim bugunkine gore, hergun kilo aliyor gozukuyorum nedense. Yapmicam bidaha, cumaya kadar tartilmicam.

kimse yok galiba size bir itirafta bulunucam, ben her gun tartiliyorum cok yemiyorum ama uc gun once 1.2 kilo eksik ciktim bugunkine gore, hergun kilo aliyor gozukuyorum nedense. Yapmicam bidaha, cumaya kadar tartilmicam.
bnde ilk basta oyleydim üzülme kuzu bazen ödem olur sudan şişkinlik olur çok cikarsin ertesi gün birden eksilir

Aklından bir sayı tut
Senden önce ben
Cehennem
Elif gibi sevmek
Gözlerini sımsıkı kapat
Aklima ilk gelenler bunlar hatirladikca yazarim canm

Raporumuda vereyim
Sabah
Bir domates
Uç dilim ekmek
Lor
Uç zeytin
Ballı cay ( alistim artik mecburen balli cay mi olur denebilir ama )

Ara
Süt

Öğlen
Portakal
Elma
Limonlu
Smothie

Aksam
İki tane haslanmis tavuk but
Yoğurt
Su iki lt
Spor
Plates
Leslie
Mekik

Ben de bugun cok istahsizim kendime şaştim yani. 4 tahil, 3 sut, 2 et, 1 meyve hakkimi kullandim. 1 tahil, 1 et ve 2 meyve yemedim. Bugun beni sinirlendiren seyler oldu ve ilk defa stres iştahimi kapatti uzuleyim mi sevineyim mi bilemedim

mkble , post: 39894292, member: 662015"]Valla canim ya bende cok şaşıyorum.. Demek ki insan iradeli olunca az ve öz yiyincede doyuyormus biraz geç farketsekte :)[/QUOTE]
Haklisin tatlım
az önce internet koptu baglanamadim kaçmış gibi oldu yanlış anlama sakin

Suclu sucunu itiraf etmis ne ceza verelim acaba yoksa bu seferlik affedelim mi

Menunu begendim hosuma gitti

[/QUOTE]

Tamam ablam kabak biizm favorimiz oldu

Dükkanı cok oven var kuzummm bi bakarım tarflere

Bunu denicem kuzuuu guzel bi icecek tercihi olucak cok sagol ikizim

Papatya kokulu hikayeler

alkislar ablama super menu ekmek yememeyi basarmak super cok hafiflicezzz yaaaa

Super kuzumm musli guzel mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…