82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Ben rizedeyim o orduda ablam valla canimbenim bik seviyorum o orda çalışıyor bende ailemin yaninda çalışıyorum uzaklik zor INŞALLAH temuzun 30 dugunumuz var kavuscaz ALLAHIN izniyle ablam
Insallah tatlim hayirli yuva hayirli evlatlar nasip etsin rabbim sevgin hic azalmasin insallh beniim bir arkadasim var oda simdi samsunda yasiyor eltim ordulu gorumcem samsuna gelin karadeniz cok guzel sanslisin

Kuzum bende evlenince hemen cocuk yapym naspse diyorim aslnda en mantiklisi beklemek szn gibi kuzum

AMİN INŞALLAH bitanem yuregine saglik
Hayirlisi olsun tatlim, Allah gonlumuze gore versin. Allah biliyor ya ben kendi adima hep kilodan korktum, hamilelikte zaten alinacak. Dusunsene diyete 88,5da basladim. Tam kabustu o zamanlar. Kilo vermek insani en guzel tatlidan daha fazla mutlu ediyor...
Hayir hic aklima gelmezdi yaa nasil oldu bianda okadar mutluyum ki ya sizleri tandgm icn ALLAHIMA cok şükür gerçekten ya Siz olmasaydnz ben bole devam edemezdim iyiki geldnz topige canlar sizsiz olmaz gtmeyin biyere
Ben de kendi gunlugumu biraktim geldim
Peki evlenince orduda mi yasayacaksiniz ikizim? Biz de ayri sehirlerdeydik ya, ayri bir ozlem oluyor, insan bir an once kavusmak istiyor.

Insallah tatlim hayirli yuva hayirli evlatlar nasip etsin rabbim sevgin hic azalmasin insallh beniim bir arkadasim var oda simdi samsunda yasiyor eltim ordulu gorumcem samsuna gelin karadeniz cok guzel sanslisin

INŞALLAH bitanem cok sagol aynen karadeniz mis

Canim benimmm hosgeldin
Yok kuzum corumda yasicaz nisanlmn suan gecici isi orduda
corumda banada onada isler hazr tandklar saolsun INŞALLAH

kuzum super 90 olamdan donusu harika yaptn ikizim

INŞALLAH kuzucummmm hersey gönlümüz ce olsun

uzaklik zor kuzum ALLAHIM butun sevenleri kavuştursun INŞALLAH

Canim benimmm hosgeldin
Yok kuzum corumda yasicaz nisanlmn suan gecici isi orduda
corumda banada onada isler hazr tandklar saolsun INŞALLAH

kuzum super 90 olamdan donusu harika yaptn ikizim
Sag ol kuzum hos bulduk gercekten de...
Yaa demek corumda olacaksiniz. Ben de ankaradayim, yakinlasicaz biraz hayirlisi olsun canim, orada ev kurma işlerine basladiniz mi? Ben cok seviyorum dugun hazirligini yaa, cok eglenceli zamanlar. Keske yakin olsaydik sana yardim etmek isterdim.
Gercekten de 90'ı teget gectim canim, onu da gorseydim belki iyice duyarsizlasirdim bilemiyorum... Normalde bu kiloma bile fekaket gozuyle bakmam gerekirdi...
INŞALLAH kuzucummmm hersey gönlümüz ce olsun

uzaklik zor kuzum ALLAHIM butun sevenleri kavuştursun INŞALLAH
Amin canim

Kuzum haziranda INŞALLAH ev tutucaz temuz da dugun ya yakinlassn tutalim dedik sagol bitanem dusunmen yeter INŞALLAH dugune gelsene kuzum ankara coruma yakin basimin ustunde yerin var tansmak istersen corumdan ankrya geldgmde gorusuruz

kuzum zararin neresidnen donersek kardir benim unlu Lafim ama iyiki dogru yolu buldik

Canim ankaraya gelecek misin? Haber verirsin o zaman, cok sevindim.
Ben de markete gidecegim kizlar, opuyorum sizi, gorusuruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…