82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

@zayiflicammm

Canim ben tarife ek mantidan kalan 1 kasik kiymayi kattim ama hic yag kullanmadim biraz domates maydanoz ekledim 1 yumurta kırdım kabak böreği kadar lezzetli değildi ama fena da değildi bence kahvaltı değilde aksam yemeği olarak yense daha iyi olur gibi geldi resmi aksam paylasirim:KK54:[/QUOTE]

Sag ol kuzum hos bulduk gercekten de...
Yaa demek corumda olacaksiniz. Ben de ankaradayim, yakinlasicaz biraz :-) hayirlisi olsun canim, orada ev kurma işlerine basladiniz mi? Ben cok seviyorum dugun hazirligini yaa, cok eglenceli zamanlar. Keske yakin olsaydik sana yardim etmek isterdim.
Gercekten de 90'ı teget gectim canim, onu da gorseydim belki iyice duyarsizlasirdim bilemiyorum... Normalde bu kiloma bile fekaket gozuyle bakmam gerekirdi...

Aaa bende Ankaraliyim vede bu sene taşınma ihtimalim var :)

Kızlar bir dönem dukan diyetini denemiş birisi olarak (her ne kadar zararlı olsa da denemeyin derim) fazlasıyla faydasını gördüm, dukan diyeti yemek tariflerinden faydalanmanızı tavsiye ederim. Az yiyerek aç kalarak kısa süreli zayıflarsınız sadece... Ne kadar çok öğün yerseniz o kadar faydalı sizler için, amaç mideyi gireni sindirerek vücudu çalıştırmak.

Bu nedenle birbirinden lezzetli dukan tariflerini deneyin ama dukan diyeti yapmayın

Aa demek ankaralisin canim, ben buraya ist.dan geldim, o yuzden biraz sıkılıyorum: s

ÖDEM ATAN YEŞİL İKSİR TARİFİ İÇİN:

MALZEMELER: 4 su bardağı su, 1 tane yeşil elma, yarım demet maydanoz, Yarım yemek kaşığı yeşil çay, birkaç dal yeşil nane, 1 adet limon suyu
YAPILIŞI : Elma ve suyu bir tencerede kaynatın ve sonrasında içine diğer malzemeleri de ilave ederek demlenmesini bekleyin ve süzün, içine bir adet çubuk tarçın ilave ederek için. Afiyet olsun..

NOT:Ne aç ne tok ara öğünlerde tüketebilirsiniz. Gün aşırı yapılabilir. Hiçbir zararı yok metabolizmayı hızlandırır, C vitamini açısından zengin ve ödem atıcı bir tariftir. Günde 2 ila 4 bardak içilebilir.

Alinti, Ayça Kaya'dan

Hanimlar size birsey sormak istiyorum.. Bana önerebileceginiz kitap, roman, gelisim kitaplari ne olursa artik önerebileceginiz biseyler var mi acaba? Böyle bi solukta okuyabilecegim :) elimdeki bütün kitaplari tükettim kitapcilardan boş cikmak istemiyorum

[QUOTEe, post: 39892931, member: 662015"]Hanimlar size birsey sormak istiyorum.. Bana önerebileceginiz kitap, roman, gelisim kitaplari ne olursa artik önerebileceginiz biseyler var mi acaba? Böyle bi solukta okuyabilecegim :) elimdeki bütün kitaplari tükettim kitapcilardan boş cikmak istemiyorum[/QUOTE]
Bende arayis içindeyim önerileri bekliyo:anneadayı:ruz

Bugunku menum
Kahvaltı
20150311_095638.jpg
mercimekli yumurta YYarısını yedim
yarım domates
1 çatal peynir

Oglen
20150310_175616.jpg
corba
salatadan 2 kasik
1 dilim kivi
1dilim armut

Ara
yarım kete

Aksam
20150311_172813.jpg
ispanak yemegi
4 kasik salata
2 kasik mercimek salatasi
Kucuk bir parca cevizli sucuk

3lt su
1 saat spor

Kizlar ben artik ekmek yemiyorum canim istemiyor acaba neden aslinda unutuyorum yemeyi:KK76::KK76::KK76:

Bugunku menum
Kahvaltı
Eki Görüntüle 1451241
mercimekli yumurta YYarısını yedim
yarım domates
1 çatal peynir

Oglen
Eki Görüntüle 1451239
corba
salatadan 2 kasik
1 dilim kivi
1dilim armut

Ara
yarım kete

Aksam
Eki Görüntüle 1451240
ispanak yemegi
4 kasik salata
2 kasik mercimek salatasi
Kucuk bir parca cevizli sucuk

3lt su
1 saat spor

Kizlar ben artik ekmek yemiyorum canim istemiyor acaba neden aslinda unutuyorum yemeyi:KK76::KK76::KK76:

Afiyet olsun canim. Ayni ekmek sorunu bendede var pekte iyi degil galiba. Farkinda olmadan karataya uyuyorum :)

AMIN bitanem cok sagol cok şükür annem iyi peynir sut hep o urunler yemesine dikkat ediyorum. butun sevdiklerimiz annelerimiz babalarimiz hep saglikli baslarimzda olsunlar INŞALLAH ALLAH korusun hepimizi ve sevdklermizi

cok gecmis olsun ablacim bende ellerinden operim INŞALLAH biran evel iyilesir :KK43:

aynen kuzum ip atlamak bacago agriityor ama kemikleri guclendriomus kuzum spor hocasi söylemişti haftada 3 kez atla dedi bana hergun atlama dedi
Hergun kosmak, ip atlamak dizlerimiz icin iyi degil. Benim spor hocasi arkadasim vardi o soylemisti. haftada en fazla uc gun demisti.

X