82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Inşallah zayiflicammm, post: 3987çok 4, member: 661921"]Ben sut eksimisse degerlendirmek icin yapiyorum sutu tencereye koy kaynayinca icine cok az sirke koy 1dk kaynat kapagini kapat 5dk beklesin bir suzgec veya torbaya cikar tuzla ustune agirlik koy zok zevkli oluyor yapmasi buyuk kizim bayiliyor taze peynire[/QUOTE]

Bizde isterizzzz [/QUOTE]
Insallah oda nasip olur ben sizi cok sevdim

Bizde isterizzzz [/QUOTE]
Insallah oda nasip olur ben sizi cok sevdim[/QUOTE]

Sen nerede oturuyordun ablam bi bakrsn gelrm bende sizi cok sevdim

Yok canim, 1,5 sene oldu evleneli, ikimiz de hazir hissetmiyoruz henuz

Amin tatlim, cumlemize. Rabbim size de yuvanizi en guzel sekilde kurmayi nasib etsin, hepimize huzur mutluluk versin.

Kuzum bende evlenince hemen cocuk yapym naspse diyorim aslnda en mantiklisi beklemek szn gibi kuzum

AMİN INŞALLAH bitanem yuregine saglik

Kizlar ben nisanlimla ne yazikki ayri yerlerdeyiz o.memlektnde ben burda beni en son 82 kilo gormustu daha görüşmemize var isten izn aldgnda gelicek INŞALLAH beni gorunce sasrir da cok kilo vermissin der INŞALLAH yaa

Kahvaltıda verdiğin mercimekli yumurtayı denicem inşallah bakalim nasıl olucak

Kizlar ben nisanlimla ne yazikki ayri yerlerdeyiz o.memlektnde ben burda beni en son 82 kilo gormustu daha görüşmemize var isten izn aldgnda gelicek INŞALLAH beni gorunce sasrir da cok kilo vermissin der INŞALLAH yaa
Ah canim benim cokmu seviyorsun nerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…