Yöresel Tarif 81 İlden Değişik, Kolay ve Nefis Yöresel Yemek Tarifleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Yöresel Yemek Tarifleri ''hangileridir?

• Ankete Katılan
    682
  • Anket Kapalı .
Canımm bu moral bile yettii kötü degildi evet şaşırdım bende hiç bilindik olmayanda iyi oy aldı ama şans böyle olunca daha hiç yapasım gelmiyo cano
Üzülme tatlım
Ben üç oy aldığım kategorileri biliyorum. 15,30,45,250 yani gelgitler olabiliyor.
İki, üç kategori öncesinde N N E S L i ye yanlış tarif alıyorsun demiştim
N N E S L i iki aydır ilklerde
Demek bir şeyleri yanlış yapıyorsun
Bebeğin küçük maşallah yine çok iyi katılıyorsun
Biraz daha prensesimiz büyüsün sana daha farklı tarifler vereceğim
Hatta bu ay sunumun geçen aylara göre daha iyi olmuş.
Doğru tarif ve iyi sunum ile her şey değilebiliyor

Çok şükür aşkom, fena değilim,sen nasılsın?
Allah iyilik versin aşkom
Ben bugün yine bir aksiyon yaşadımEn son üç yıl önce buraya taşınırken Antep'te yapmıştım.
Banyoyu yıkıyoryordum. Çamaşır suyu döktüm. Sonra onu döktüğümü unutup birde üstüne kireç çözücü ohhhh missssSonra aaa kokmadı deyip yıkamaya devam ettim. Sonra iki saat öksürmekten öldüm ve karnım sanki yeni ameliyat olmuşum gibi ağrıyor
Çok şükür bugünde kendimi öldürmeden devam ediyorum. Bunun dışında iyiyim ya

Zamanla değişiyor tabiki ben bilmiyorum mesela tarif seçmek biraz içgüdüsel hareket ediyorum ama hak veriyorum emek çekip az oy almak illaki motivasyonu düşürüyor.oy kullanan üyelerin tercihleri de değişiyor Nasrettin hoca misali ya tutarsa dan devam

Bence bu ay herkes eşitti.

Amin aşkom Yani,hiç şaşırmadım, aksiyonun olmadığı hayat bize uzak,ben aynısını tuz ruhu ile yapmıştım,ciğerlerim söndü geçmiş olsun aşkom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…