Yöresel Tarif 81 İlden Değişik, Kolay ve Nefis Yöresel Yemek Tarifleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Yöresel Yemek Tarifleri ''hangileridir?

• Ankete Katılan
    682
  • Anket Kapalı .
Allah iyilik versin aşkom 🤩🥰
Ben bugün yine bir aksiyon yaşadım😁En son üç yıl önce buraya taşınırken Antep'te yapmıştım.
Banyoyu yıkıyoryordum. Çamaşır suyu döktüm. Sonra onu döktüğümü unutup birde üstüne kireç çözücü ohhhh missss🤪Sonra aaa kokmadı deyip yıkamaya devam ettim. Sonra iki saat öksürmekten öldüm ve karnım sanki yeni ameliyat olmuşum gibi ağrıyor😁
Çok şükür bugünde kendimi öldürmeden devam ediyorum. Bunun dışında iyiyim ya🤪
Geçmiş olsun.

Amin aşkom❤️ Yani,hiç şaşırmadım, aksiyonun olmadığı hayat bize uzak,ben aynısını tuz ruhu ile yapmıştım,ciğerlerim söndü 🤣🤣🤣 geçmiş olsun aşkom :KK60:
Sağ ol aşkom 🥰
Ya birde ikinci kez aynı hatayı yaptım ve evde yine kimse yoktu.
Emir bile diyor anne bu yaptığın kusura bakma ama cidden salaklık🤪🤣

Üzülme tatlım 🥰🤩
Ben üç oy aldığım kategorileri biliyorum. 15,30,45,250 yani gelgitler olabiliyor.
İki, üç kategori öncesinde N N E S L i ye yanlış tarif alıyorsun demiştim🤔
N N E S L i iki aydır ilklerde :KK9: :halay: :nazar:
Demek bir şeyleri yanlış yapıyorsun🤩🥰
Bebeğin küçük maşallah yine çok iyi katılıyorsun🤩🥰🧿🧿🧿
Biraz daha prensesimiz büyüsün sana daha farklı tarifler vereceğim🤩🥰
Hatta bu ay sunumun geçen aylara göre daha iyi olmuş.
Doğru tarif ve iyi sunum ile her şey değilebiliyor🤩
Yaaa nevoşumm canımm benimm 🥰🙈
Dogru diğer aylara göre şuan daha iyi oy aldım aslinda şasirdım ona da
Dimii sen oyle diyosan oylediirr
Senin tarifinle devam ederimm inşallahh bidahaki seferee
Vallaha benim bebe kucagimdayken ediyorum şu 2 aydır 🙈 heves ediyor insan katilası geliyor biran
Bide ilk kez katıldiğım gune hatirliyorum onda baya almiştim oy 🤣

Allah iyilik versin aşkom 🤩🥰
Ben bugün yine bir aksiyon yaşadım😁En son üç yıl önce buraya taşınırken Antep'te yapmıştım.
Banyoyu yıkıyoryordum. Çamaşır suyu döktüm. Sonra onu döktüğümü unutup birde üstüne kireç çözücü ohhhh missss🤪Sonra aaa kokmadı deyip yıkamaya devam ettim. Sonra iki saat öksürmekten öldüm ve karnım sanki yeni ameliyat olmuşum gibi ağrıyor😁
Çok şükür bugünde kendimi öldürmeden devam ediyorum. Bunun dışında iyiyim ya🤪
Oğlum küçükken anneme bırakıp temizlik yaptım. Aynen tuvalete hem tuz ruhu hem çamaşır suyu döktüm, kaçtım odaya, yorgunluktan mı uyudum mu bayıldım mı bilmiyorum, telefon sesine uyandım. O günden sonra aynı hataya düşmüyorum🤦🏻‍♀️

Yaaa nevoşumm canımm benimm 🥰🙈
Dogru diğer aylara göre şuan daha iyi oy aldım aslinda şasirdım ona da
Dimii sen oyle diyosan oylediirr
Senin tarifinle devam ederimm inşallahh bidahaki seferee
Vallaha benim bebe kucagimdayken ediyorum şu 2 aydır 🙈 heves ediyor insan katilası geliyor biran
Maşallah canım sana 🥰🧿
Sana gaz vermek için falan söylemiyorum🤩
Umarım birgün sende çok iyi oy alırsın🥰

Oğlum küçükken anneme bırakıp temizlik yaptım. Aynen tuvalete hem tuz ruhu hem çamaşır suyu döktüm, kaçtım odaya, yorgunluktan mı uyudum mu bayıldım mı bilmiyorum, telefon sesine uyandım. O günden sonra aynı hataya düşmüyorum🤦🏻‍♀️
İkinci kez yaptım ya🥺Ama döktüğümü unuttum.
Evi sildim. Dedim banyoda temiz olsun😁
Zaten yamuğum iyice yamuldum.

Bak benim köfteyi üzüm yani asma yaprağı ile deneyebilirsiniz. Tabi merak ettiyseniz🤪😁
Çıngıllıyı bende denemek istiyorum 🤩
Evet iç harcı çok değişik ilk defa gördüm 🤩burada kiraz yok 🤷🏻‍♀️çıngıllı lezzetli ya.ben bi de tavuk çok severim 😍👍🏻

Sağ ol canım benim 🥰
Ya benim günlerim hep böyle geçiyor. Bugünü es geçmek olmazdı🤪
Aman dikkat et yine de. 😊 Ben bir kere çok eskiden yaptım o hatayı artık tek deterjan kullanıyorum. Yıkadıktan sonra bile kireç çözücü kullanmam gerekiyorsa yarın yarın diyorum 😂

Aman dikkat et yine de. 😊 Ben bir kere çok eskiden yaptım o hatayı artık tek deterjan kullanıyorum. Yıkadıktan sonra bile kireç çözücü kullanmam gerekiyorsa yarın yarın diyorum 😂
Haklısın ya nasıl aynı hatayı yaptım 🤷
Kireç çözücü en tehlikelisi🥺

X