Yöresel Tarif 81 İlden Değişik, Kolay ve Nefis Yöresel Yemek Tarifleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Yöresel Yemek Tarifleri ''hangileridir?

• Ankete Katılan
    682
  • Anket Kapalı .
Ben geçen gün fazla sarmıştım, sarılmış olarak attım buzluğa, geçen gün misafirim gelmişti çıkardım, yanına patates de ekledim patates dolması ve lahana beraber piştiler.
Biz lahanayı bulgurlu etli sararızBende geçen hafta ilk lahana mı alıp sarmıştım
Lahananın sarması kolay haşlaması uğraştırıyor

Biz lahanayı bulgurlu etli sararızBende geçen hafta ilk lahana mı alıp sarmıştım
haslamayip buzluga atiyorlar buz tutup geri cikarinca sarilacak kivama geliyormus ama hic denemedim

Nevreste senin manisa da calisan akraban var mi kardesimin dugununde arkadaslari geldi biri malatyaliymis sana benzettim uzaktan
Canım benim hala tarafı 60 yıldan fazladır İzmir'de yaşıyor. Beş kızı var biri hariç hepsi o taraftan evliEniştemizin biri Manisalı biri Denizli Yani orada bir kolumuz var. Kızlar, torunlar, torunların çocukları bayağı kalabalıklar

Ben de pirinci az bulgurunu çok koyuyorum lahana sarması içine. Tavuk etiyle de güzel oluyor,reyhan da yakışıyor. Ben geçen gün kol böreği gibi uzun ince sardım, piştikten sonra tabağa koyunca dilim dilim kestim, çok pratik oldu

Bende reyhan koyarım çok yakışıyor
Ellerine sağlık canım değişik olmuşBen içine salça, soğan koymuyorum. Ara kartlarına salçalı soğanlı sos koyuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…