Yöresel Tarif 81 İlden Değişik, Kolay ve Nefis Yöresel Yemek Tarifleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Yöresel Yemek Tarifleri ''hangileridir?

• Ankete Katılan
    682
  • Anket Kapalı .
Bizim ailenin damarını kessen kan yerine mercimek çorbası akar abla ahsksjsk ıspanak yiyebilir de ben almıyorum üşendiğimden :KK70:
Ben kronik çekiyorum bu belayı :KK43:senin çocuk küçük ya kuru erik kayısı ve inciri sıcak suda ıslatıp iyice yumuşayinca püre yapıyorsun.icine 1 avuç yer fıstığı atıyorsun..sabah aç karna...faydasını görüyorum kızımda da...😘

Çocuklarda kabızlık kaç günde iyileşir? 🥺
Benim küçük olanda oluyor. 2 güne düzelir. Tatlı kaşığı ile zeytinyağı veriyorum ben. Kayısı suyu içiriyorum olunca. İçmezse yemeğine ilave edebilirsin canım.
Faydasını görürsün.
Doktora gittiysen bağırsak düzenleyici vermiştir 😑
Geçmiş olsun🌸

Ben kronik çekiyorum bu belayı :KK43:senin çocuk küçük ya kuru erik kayısı ve inciri sıcak suda ıslatıp iyice yumuşayinca püre yapıyorsun.icine 1 avuç yer fıstığı atıyorsun..sabah aç karna...faydasını görüyorum kızımda da...😘
Yer mi fıstığı, bu ayrıntıyı bilmiyordum. Öyle de deneyeyim bi. Teşekkürler bebeyim. Çok zormuş bu ya. Gazdan sonra beni en çok zorlayan bu oldu.

Yer mi fıstığı, bu ayrıntıyı bilmiyordum. Öyle de deneyeyim bi. Teşekkürler bebeyim. Çok zormuş bu ya. Gazdan sonra beni en çok zorlayan bu oldu.
Evet ya malesef 😔 üzüldüm çocuklarda daha zor oluyor...fıstık ezmesi seviyorsa yedirebilirsin ama ayaklarını havaya kaldırıp uzanmak gerekiyor tabi biraz...gaz problemi yaşıyorsanız 🤓

X