Yöresel Tarif 81 İlden Değişik, Kolay ve Nefis Yöresel Yemek Tarifleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Yöresel Yemek Tarifleri ''hangileridir?

• Ankete Katılan
    682
  • Anket Kapalı .
Çok erteliyorsun Nevoşum
Canım arada kaldım. Şimdi olurum ya hemen iyileşemezsemKızların sınav senesi sonra beni suçlamasınlar. Yardım edecek, destek olacak kimse yok. Çevremde herkes ben varım yardım ederim diyor. Ama herkesin işi gücü var benimle mi uğraşacak Ocakta belki olabilirim. Kasım tatili kısa

Ben yarım saat önce çok fenaydım. Ayakta uyuyordum şimdi açıldım
Yorulmussundur nevoşum bugun sen bıraz kosturmacan vardıya bende xok yorgunum kızların bırı cok huysuz bugun üzerimden tır gecmiş gibiyim desem yeri var bide tektim

Yorulmussundur nevoşum bugun sen bıraz kosturmacan vardıya bende xok yorgunum kızların bırı cok huysuz bugun üzerimden tır gecmiş gibiyim desem yeri var bide tektim
Aynen canım çok yoğun bir gündüSabah çocukları bıraktım otobüse bindim. Kursa gidiyordum. Gittim geri döndüm. Oğlanı alıp köye gittim sonra mezarlığaBirde dün gece hiç uyumadım.
Seninde işin zor Allah yardımcın olsun

Ahh nevoşum bazen hersey üst üste geliyor malesef İkiz annedi olarak sıan benı burda en ıyı sen anlarsın dimi kanlı gozler dagınık saclar cıkarılamayan ojeler bebek tükürüğü olmuş tsortu degıstırememeler uzaaar gider

Canım ikiz annesi olmak hem özel hemde çok zordur. İnan hala zor
Daha dur biraz büyüsünler psikolojik denge kurmakta zor olacak
Ama iki kız annesi olmak ayrı güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…