Yöresel Tarif 81 İlden Değişik, Kolay ve Nefis Yöresel Yemek Tarifleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Yöresel Yemek Tarifleri ''hangileridir?

• Ankete Katılan
    682
  • Anket Kapalı .
Ve bir kavanoz pudra şekerim oldu 🥰
Evdeki bitmek bilmeyen elmaların bir kısmını daha tüketecek çok kolay bir tarif buldum ve en sonunda YouTube aşçısı oldum çıktım😅
Bir haftadır Tarık Akan filmindeki Necla Nazır gibi elma yiyorum. Halen bir torba daha elma var 🤫
O bitmeyen elmaları marmelat falan mı yapsanız, ziyan olmasın.🫣

Hatırladım o filmi🤣🤣 öyle kütür kütür ise çok güzel gider.🤣🤣
Cildi de güzelleştirir ayrıca:KK30:
Ellerinize sağlık olsun.🥰

O bitmeyen elmaları marmelat falan mı yapsanız, ziyan olmasın.🫣

Hatırladım o filmi🤣🤣 öyle kütür kütür ise çok güzel gider.🤣🤣
Cildi de güzelleştirir ayrıca:KK30:
Ellerinize sağlık olsun.🥰
Evet öyle kütür kütür kalanlar. Fıs elmaları pasta yaptım çimki😃

Evdeki bitmek bilmeyen elmaların bir kısmını daha tüketecek çok kolay bir tarif buldum ve en sonunda YouTube aşçısı oldum çıktım😅
Bir haftadır Tarık Akan filmindeki Necla Nazır gibi elma yiyorum. Halen bir torba daha elma var 🤫
Bir tabakta bize ikram eder insan:KK12:

Evet, ben bir halt yiyip, nar ekşisi yerine ayva ekşisi koymuşum :KK70:
Marulun sarmasını ilk defa yediğim için farketmedim, biber ve patlıcandan yiyince anladım.🫣

Onun haricinde karalahana sarması yiyormuşum gibi geldi Deynep’im. Sevdim yani, bundan sonra içim artınca marul sararım.:KK8:

Bahçeye inip lahana toplayamam.🤣🤣
Merak ettim, ben de deneyeyim bir ara🤔İçim artınca patates, soğan, patlıcan, domates, elime ne geçerse dolduruyorum. Ya da buzluğa fazla artarsa. Tekrardan lahana haşlama ya falan uğraşmam ben. 🤭
Ellerinize sağlık. Afiyet olsun. Çok kolay ve lezzetli tarifleri severim, tarif alsak😍

X