Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 80'den 86'ya:))

ben rizede yaşıyorum mesela burda da öyle herşey yok yani istanbul ankara falan gibi değil doğru dürüst güzellik bakım merkezleri ne bilim o tarz şyler yok hep dandik... ben lazere de gidiyorum ayrıca tüyler için :) siz meme dışında bişelerle uğraşıonuz mu :) ben uğraşıom

Uğraşıyorum Lazer Epilasyona Gitmeyi düşünüyorum Anlımda Tüylenmeler Oldu Ondan Lazerle Anlı genişletmek Mümkünse Lazere gidecem :KK66:

nerelisiniz kızlar ya :) ben bu kadınlar kulübü üyelerini gerçek hayattaki insanlardan daha sıcak buluyorum daha faydalı buluyorum çünkü burda hep dertler paylaşılıp çözümler aranıyor bişe yapıpta çözüm bulan olursa bir diğer dertliye yardımcı olabiliyor bu yüzden bende bu sitenin müptelası oldum :) burun estetiğine bu site sayesinde karar verdim dermaroller aldım ama daha çok yeni ondan sonra diyet bilmem ne hep burdan hep burdan çok zayıflarsam göğüs büyütmeyi de öğrendim :)))) ohhh güzelliğimize güzellik katıyoruz :)

Bende bu siteyi çok seviyorum. Aklımda olan soruların cevabını hep burda bulabiliyorum sonunda üye olmaya karar verdim:)

ben rizede yaşıyorum mesela burda da öyle herşey yok yani istanbul ankara falan gibi değil doğru dürüst güzellik bakım merkezleri ne bilim o tarz şyler yok hep dandik... ben lazere de gidiyorum ayrıca tüyler için :) siz meme dışında bişelerle uğraşıonuz mu :) ben uğraşıom

İzmir de oturuyorum :) Lazer epilasyona bende gidiyorum çok faydası var gercekten:)

Bende bu siteyi çok seviyorum. Aklımda olan soruların cevabını hep burda bulabiliyorum sonunda üye olmaya karar verdim:)

Aynen Bende Üye Olalı 1 Hafta oluyor uzun Zaman Önce Üye Olmak İstedim Olmuyordu Sonunda Kısmet Oldu Üye olmak Çok Memnunun İnanın Bana :)

hımmm alnının saç kısımlarına yakın yerlerde mi oldu benimde alnım çok dar aslında bende mi uygulasam :))) ya ben 2binlira verip 8 seans full bütün vücut aldım şu an üçüncü seansı uyguladım 5 seansım daha var ama bazı kötü yorumları okuyunca acaba benimkide mi hüsran olacak diyorum neyse ki giden para gitmiş zamanda gidecek en azından değer mi değmez mi bakıcaz ve ondan sonra yine bu külüpte gördüm iğneliyi tavsiye eden çok daha iyiymiş onu denicem kesin çözüm diyenler bile var artık:KK36:

hımmm alnının saç kısımlarına yakın yerlerde mi oldu benimde alnım çok dar aslında bende mi uygulasam :))) ya ben 2binlira verip 8 seans full bütün vücut aldım şu an üçüncü seansı uyguladım 5 seansım daha var ama bazı kötü yorumları okuyunca acaba benimkide mi hüsran olacak diyorum neyse ki giden para gitmiş zamanda gidecek en azından değer mi değmez mi bakıcaz ve ondan sonra yine bu külüpte gördüm iğneliyi tavsiye eden çok daha iyiymiş onu denicem kesin çözüm diyenler bile var artık:KK36:

Canım Bir Ara Kelkül Kestirdim Öyle Ounca Yeni Saçlar Çıktı Saçlarıma Yakın Saçımsı Kötü görünüyor Azıcık Genişlese Razıyım Umarım Mümkündür :)

ilahi komedyaaaa :) bende sürekli kakül kullanırım demek bundandır :))))))))) sevgılımmm

Bakırköyde Biyer Varmış Orası İyi Diyordu Arkadaşım bakarım Bir Anlım Genişlessin Saç modelimi Değiştircem :)

kız istanbuldaysan bak ne iyi bu forumda lazeri araştır kim neyi öneriyor iyi bi bak tamam mı... memnun olanlar var iğneli epilasyon olurmu alna onu bilmem ama bazı özel hastanelerde yapılıyormuş lazer uzman doktor yapıyormuş onlarda kesin sonuç alan çok daha fazla tatlım iyice araştır kadınlar kulübünde herşeyi bulmak mümkünnn

kız istanbuldaysan bak ne iyi bu forumda lazeri araştır kim neyi öneriyor iyi bi bak tamam mı... memnun olanlar var iğneli epilasyon olurmu alna onu bilmem ama bazı özel hastanelerde yapılıyormuş lazer uzman doktor yapıyormuş onlarda kesin sonuç alan çok daha fazla tatlım iyice araştır kadınlar kulübünde herşeyi bulmak mümkünnn

Haklısın Biraz Araştırdım Bakırköy dekinin İyi Olduğunu Söylüyorlar Genelde Bakıcam İşte :)

bak şekerim iyice bi araştır güven hissetmek çok önemli paramızı yemesinler benim lazer sonuçları nolur sanki 100de 80 çözüm verse razıyım ama olmassa iğneliye geçicem bu arada göğüsler için açılan konuyu saptırdık iyicene :)))

X