Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 80'den 86'ya:))

daha önce sadece çörek otu yağ kullandım göğüslerim için sonuç gerçekten şişirdi
göğüslerimi ilk yapışta bile farkedilir oranda kabardı:KK52:
amaa hem tüylenme yaptı hemde birgün sürmeyince eski haline geldiler:KK53:
bu yaşadığımdan sonra çörek otunu saçıma ve kaşıma sürüyorum arada sırada
narı duymuştum ama uygulamadım ısırgan saçlarımı güçlendirdiğine inandığım mucizevi
bi ot umarım göğüsede faydalı olur şerbetçiotu hiç bi bilgiim yok:)
şimdi gelelim soruma çörek otu katmasak olur mu ki_?????

canım gögüs büyütmede serbetçi otu bana göre mucizevi bi bitki.çörekotu yerine mersin yağı koyabilirsin o da etkili bi yağ benim bildiğim.benim karşımım biitti yenisi hazırlıcam bu kez mersin yağı koymayı düşünüyorum:92:

yapcam tatlım aslında benim amacım gögüslerimi bu kadar büyürmek deildi.biraz toplanmasını istemiştim ama baya büyüdü. artık yeter füze gibi olacak yakında. karışımn içine mersin yagıda eklerim zaten artık hafta bi kaç günü yapcam:119:

kaç aktara sordum nar çekirdeği kremi yok bir aralar vardı hatırlıyorum nar revaçta olduğu için, şimdi pek gitmediği için kaldırmışlar, ben de üzüm çekirdeği kremi aldım, o da etkili diye, bugün hazırlıycam bakalım.

canım bugün kardeşim almış arkonun nar özlü kremini. bu da olabilir

canım bugün kardeşim almış arkonun nar özlü kremini. bu da olabilir

krem derken nasıl bişey, tam olarak vücut kremi gibi mi? bi de kullandığın kremin fotoğrafını koyabilir misin canım buraya bi görsek ürünün ambalajını..

kızlar bi gelişmee yok muuu:21:

ben başlayalı bir hafta anca olmuştur heralde, bu kadar kısa sürede etki etmesini pek beklemiyorum bir de sanırım kremi çok iyi hazırlamadım, otu içinde az kaldı, bi de ben içine çemen tozu koyucam bugün, çemen göğüs büyütmede en etkili bitki..

yok o konuda aynı şeyi düşünüyorum, 1 -2 haftada etki beklemek çılgınlık hatta 1 ay bile az..

kızlar ben kafama göre kremi değiştirdim, evde bulduğum bi vücut losyonu ile kremi çoğalttım, saçım için aldığım e ve b vitamininden birer kapsül koydum, boollca çemen unu koydum. kendi karışımımı kendim yaptım. zaten burada kim fayda görüyosa kendi yöntemini bulanlar oluyo, hadi bakalım gelişmeleri yazarım.

Son düzenleme:
krem derken nasıl bişey, tam olarak vücut kremi gibi mi? bi de kullandığın kremin fotoğrafını koyabilir misin canım buraya bi görsek ürünün ambalajını..

canım kremin kutusunu attım çünkü karışımı hazırlayınca içine hepsi sığmadı bende daha büyük boş krem kabına koydum. vucüt kremide olabilir ben nar gögüs büyütüyo die ondan bunu kullandım. bi arkadaş karaüzüm çekrdeği kremi almış yani fark etmez.ama imkanın varsa bitkisel bi krem al

kızlar ben kafama göre kremi değiştirdim, evde bulduğum bi vücut losyonu ile kremi çoğalttım, saçım için aldığım e ve b vitamininden birer kapsül koydum, boollca çemen unu koydum. kendi karışımımı kendim yaptım. zaten burada kim fayda görüyosa kendi yöntemini bulanlar oluyo, hadi bakalım gelişmeleri yazarım.

canım çemen gögüs büyütmede en etkili şey de.ben bi kullanıyım die aldım ya çok kötü kokuyo ben yiyodum terlediğim zaman çok fenaaaaa oluyodu bıraktım o yüzden

yani kızlar öle hemen büyümedi die pes etmeyin bence. kimisinde hemen etki ediyo kimisinde geç etki ediyo. biraz sabırlı olalım:KK16:

canım çemen gögüs büyütmede en etkili şey de.ben bi kullanıyım die aldım ya çok kötü kokuyo ben yiyodum terlediğim zaman çok fenaaaaa oluyodu bıraktım o yüzden

çemen kötü kokuyo evet ama evdeki vücut kreminin kokusu çok güzeldi heralde ondan bastırdı çemenin kokusunu, sabah yıkayınca öyle iğrenç bi çemen kokusu kalacak mı bakalm..

ilk günlük izlenimim, kullandığım kremin kokusu da baskın olduğu için çemeni bastırmış baya, o kadar kötü kokmadı, sabah bir de duş jeliyle yıkadım. hazır kocasız ve sevgilisizken işkencesine katlanıcam artık:) giydiğim kıyafetleri de havalandırdım, yalnızca onları giyinmeyi planlıyorum doğal olarak:)
çemen un şeklinde olduğu için kremle karıştırınca daha yoğun oldu haliyle, sürdükten sonra penye sütyen giyindim üzerine tşört, streç film sarmadım, o beni baya rahatsız ediyodu çünkü, kalktığımda o kadar da dağılmadı, yani uygulama biçimi olarak bana biraz daha rahat geldi. 1 ay sonra neticeyi de yazarım...

X