Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 80'den 86'ya:))

canım ilgin için teşekkürler.saınırım kimse uygulamaya geçmedi.

sendeki gelişmeyi okuyunca hemen yapmam gerekiyor dedim ama malum otla kremle uğraşmak zor ben şerbetçi otu kremini yapmıştım katlanılcak şey değil yataktan yerlerden her yerden şerbetçi otu topluyordum cilt kremi çekince tabii geriye kuru otlar kalıyor bi de kıvam tutturma meselesi var. bunlar beni alıkoydu, bi de o kadar çok şey deneyip -telkin hariç- sonuç elde etmeyince uğraştığıma değecek mi diye soru işareti oluyor insanın aklında. bi de hazırlık aşamasını tam anlamadım ben iki otu ayrı ayrı kaynatıp beraber çekiyoruz sularıyla beraber,öyle mi? çok sulu olmaz mı karışım?

Sanırsam suyunu one göre ayarlaman gerekiyor işte :) Çok fazla su koymacaksın :) İkisini bir blendırdan geçirdiğin zaman kek kıvamı tarzı bi şey olacak :44:

ama ben blendırdan geçirmeme rağmen kek kıvamı olmuyo, otlar nispeten küçük de olsa duruyo, o da sıkıntı işte kesin oraya buraya dökülecek, tubilii sen nasıl yapıyorsun da öyle olmuyo işte onu merak ettim ben

geçirmeyince uygulaması çok zor oluyo malesef. otlar her yere dökülüyo 2.günde bu ne iştir yahuu diyip yapmaktan vazgeçebiliyosun:) o yüzden geçir bence

hmm evet denedim gerçekten zor oluyor :)) bir de biraz suyu fazla yaptım sanırım çok cıvık oldu . en iyisi baştan yapmak .

Kızlar azminize hayranım :) Benim evde ısırgan da var şerbetçi otu da var adaçayı da var hayıt da var tehooo Isırganla, şerbetçi otunun kremini ben de yapmayı düşünüyorum ama blendırım yok malesef bu da caydırıcı bir sebep

kızlar sorularınıza elimden geldiği kadar cevap vermye çalışcam. ısırganla şerbetçiotunu aynı cezvede de kaynatabilirsiniz. sonuçta karışık bitki çayı hazırlanıırken otların hepsi ayrı ayrı kaynatılmıyo. ama ben nie ayrı ayrı kaynattım anlamış değilim ben otları kaynatıp yumuşatıktan sonra aklıma ilk olarak blendır geldi. isteyen rondadan da geçirebilir. ben otları blendırdan geçirdiğimde molue'nin dediği gibi kek hamuru kıvamında oldu. içinde ota dair bişey kalmadı.yeşil kıvamlı bi su oldu.otların yataga v.s dökülmemesi için blendırla uzun bi süre ezin yada rondadan 5 -6 kere geçirin. yada otlardan birer tutam cezvenin içine atın üzerine 1.5 çay bardağı sıcak su ekliyip suyunu hemen hemen yarıya gelecek kadar çektirerek kaynatın. 1 gece o suyun içinde ağzı kapalı şekilde bekletip süzün. sadece suyunu kullanın. benim otlarıda kremin içine karıştırmamda ki amaç daha çok etkili olması içindi. kızlar daha önce de yazmıştım ben bu kremi kullanmaya başladığımda gerçekten çok inanıyodum büyüyeceğine nitekim öle de oldu.maasajında çok etkisini gördüm büyümenin yanında gögüslerim sertleşti şekli eski haline göre daha güzel oldu. kesinlikle bol boooool masaj yapın. umarım açıklayıcı olmuştur hepini çok öpüyorum

Oncelikle tubii ye sonra katkisi bulunan herkese tesekkur ediyorum ben de cesaret aldim uygulayacagim ama bir iki sorum var bu kürü uygulamayi birakinca bir inme söz konusu olur mu ve etkili olan kisilerin yasi nedir ogrenebilirsem mutlu olurum cunku ogrendigime gore 25 yasindan sonra goguste buyume olmazmis eger uygulayp etlisini goren ve 25in ustunde olan varsa brlirtir mi? Bu demek olurki cok etkili bir yontem :)

sonunda bugün şerbetçi otuna kavuştum aktardan ambalaj içerisinde aldım. yalnız bi sorum olacak; paketin üzerinde şerbetçi otu die yazıyor alt kısmında ise 'bitkisel çay' yazıyor ama, yani böyle yazması doğru mu acaba farklı bişey vermesin aktar amca:)) eğer doğru ise yarın kürü hazırlamaya başlıcam artıkkk

çokk inanıyoruuuumm çooooookk olacak olacak, inancım tam.!

Merak etme doğru almışsın:)

Ben çok etkisini gördüm canım sende kesin görürsün ben bir de rezene çayı içtim.

canımm inşallah rezene+adaçayına bende başladım adaçayını seviyorum ama rezene berbattt:S
ölçülerin de ne kadar fark oldu bu kür sayesinde?

ben de sizin gibi o kadar uğraştım ki göğsüm büyüsün diye neler denedim ohoooo en son gece yatarken bir fincan şerbetçi otu gündüz bir bardak rezene çayına 6 damla çörek otu yağı damlatarak içiyordum ve mersin yağı ile her gün masaj yaptım sadece 3 cm fark etti bırakıncada söndü hiç uğraşmayaın bence olmuyor çünkü....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…