Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 80'den 86'ya:))

peki bunu ne sıklıkta kullanmalıyız

arkadaşlar herşey o beğendiğim elbiseyi alıp arkadaşıma göstermeye gitiiğim gün arkadşımın ne olmuş senin gögüslerinee demesiyle başladı. şöyle özetleyeyim aslında gögüslerim çok küçük deildir ama sık kilo alıp vermekten biraz yayvanlaştı ben bunun farkındaydım zaten o gün arkadaşımda gözüme soka soka söyleyince canım sıkıldı.burdan öğredındiğim bikaç bilgi vardı serbetçi otu ısırgan çörek yağı falan bunlarla kendime bi karışım hazırladım.şunuda söylemeliyim ki bu karışımdan önce yani o güne kadar gögüslerimi büyütmek dolgunlaştırmak adına hiçbi girişimde bulunmadım ot krem v.s hiçbişey kullanmadım.gelelim karşıma 1 çay bardağından birazcık daha az sıcak suyun içinde bi tutam şerçetçi otunu suyunu çok az çekene kadar kaynattım. aynı işlemi kurutulmuş ısırgan içinde yaptım. sonra yapraklarıyla birlikte blendırdan geçirdim.yaprakları sıcak suyun içinde yumuşadığı için hemen 2 dkk da püre haline geldi yani kıvamlı oldu.bu karışımı daha önceden aktardan aldığım nar özlü kremin içine karıştırdım. 3 kapak dolusu çörekotu yağınıda ekledim bu karışımı bi güzel karıştırdım.9 şubatta gögüslerimi ölçtüm tam 80di ve karışımı kullnamya başladım.en son 2 gün önce ölçtüm yani ayın 11 de 86dı. gögüslerim gerçekten dolgunlaştı ve büyüdü artık daha sert.karışımı kullanmaya gelince sabah akşam masaj yaparak sürdüm kremi ve streçle sardım. yaptığım şey bu kadar bende inanılmaz şekilde etki ettti.bukadar gelişme görünce sizlerle de paylaşmak istedim biliyorum ki biz kadınlar için gögüslerimz büyük önem taşıyo. umarım sizlerinde işinize yarar :KK1:

peki bunu ne sıklıkta kullanmalıyız[/QUOT

ben günde 2 sürdüm kremi ve bi seferde 4 saat beklettim.işimin falan olduğu günlerde 1 kez sürdüm.istediğin öölçüye ulaşana kadar bu kadar şekilde uygula.tabi fark edilir şekilde büyümesi için düzenli olarak en az 1 ay kullanman gerkiyo

peki bunu ne sıklıkta kullanmalıyız

ben günde 2 sürdüm kremi ve bi seferde 4 saat beklettim.işimin falan olduğu günlerde 1 kez sürdüm.istediğin öölçüye ulaşana kadar bu kadar şekilde uygula.tabi fark edilir şekilde büyümesi için düzenli olarak en az 1 ay kullanman gerkiyo

Sutyen bedenin kaçtan kaç oldu tubbiliii? :))

tubbilicim bu kürü dün akşam ısırgan+şerbetçiotu ile aynı tarifteki şekilde yaptım, bu akşam da blenderdan geçirdim ama ısırganlar kurutulmuş olduğu için dallı budaklı mahvoldu heryer ve kötü göründüğü için içime sinmedi:KK43: bu arada annemin hışmından zor kurtuldum:)) ben de az önce 1 çay bardağı kadar suyu cezvede iyice kaynattım ve suyun ölçüsüyle dengeleyecek tutarda şerbetçi otunu katıp iyice kaynattım karıştırarak kapaklı cam kaba aktardım ve ağzını kapattım, yarın akşam blenderdan geçirip kremi eklicem umarım kıvamı sorunsuz olur...
bu arada aktardan nar veya küç kremi buldum fakat 15 tl den 12.5 a indi bana da açıkçası ücretli geldi, ve bende dermokilin yağsız 300 ml lik el kremini aldım kıvamı bayağı yoğun ve kokusu çok hoş bunu eklicem, krem nasılsa kıvamın tutaması için bi araç..

X