Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 80'den 86'ya:))

konuyu uzun süredir takip ediyordum şuan itibariyle küre başlamış bulunuyorum
hadi hayırlısı emeklerimiz zayi olmaz inşallah
göğüs ölçüm 80cm umarım 86 larıda görürüm 90 larıda
hadi bismillah

bu gün ikinci günüm bakalım sabırla devam etmeyi düşünüyorum çaylarımada devam ediyorum olucak inşallah ümitliyim

kıvam süper gözüküyo bi de ben tutturabilsem, heralde ben de suyu az koyuyorum:S bugün yeniden deniycem( köyden gelmiş taze ısırganım da var hazır:)

kıvam konusunda hiç zorlanmadım göz kararı yaptığım halde

Şekerler bu kremle yapılan uygulamaların otların falan hormonlar üzerindeki etkilerini araştırdınız mı hiç ?? Bildiğim kadarıyla bu otlar östrojeni arttırdığı için göğüslerde büyüme oluyo ve östrojenin vücutta uzun süre fazla salınımı da kişiyi meme kanseri adayı yapıyor. :s

valla kızlar deniyorum bunu yapıyorum ama sivilce yapıyo göğüste yaa cok takıldı kafama ya zararı olursa.. ben önümüzdeki ay d.k. hapına baslıyorum inşallah o biraz fayda eder:/

Kızlar benimki berbat kokuyor dayanılacak bir koku değil yani felaket felaket bir benimki mi böyle oldu

Merhabalarrrr :) Gerçekten konuyu açan arkadasıma tsk ediyorum. Benide bayagı bir heyecanlandırdı deneyeceğim fakat evde ne rondo ne de blendır var ((

Sayfalarca "deneyeceğim" yazısı var ama bir geri bildirim yok.

Arkadaşlar denediyseniz lütfen paylaşın. oldu yahut olmadı ya da ne umdunuz ne buldunuz. Biz de fikir almış olalım.

Sayfalarca "deneyeceğim" yazısı var ama bir geri bildirim yok.

Arkadaşlar denediyseniz lütfen paylaşın. oldu yahut olmadı ya da ne umdunuz ne buldunuz. Biz de fikir almış olalım.

Ayneen arkadaslar deneyenler paylassin bizde deneyelimm ona goree.kimisi sivilce yapmis kotu kokuyo diyo vazgeciyorum kimiside memnunn en son durumm nee memnun olan varmi??

Corek otu yagina bende basladim kizlar 4.gunumdeyim sanirim masaj yaptiktan sonra kahve rengi yerleri kipkirmizi oluyo kasinti yada yanma yok bende ama dun bugun falan sikinca aciyo goguslerim strece sarmiyorum ben.sutyenimi cikarip yatiyorum

TUBBİLİ.. bende ısırgan otu yok ama diyerlerinden var onu katmasam olurmu acaba katkı olarak adaçayı ve hayıt otu çayı içsem olurmu?? bi denemediqim bu kaldıdaa şuan çörek otu yagı kulanıyorum alerji yaptı ama devam ediyorum ve 2cm lık büyüme var bunuda denemek istiyorum

Son düzenleme:

Canım gördügün etkileri söylermisin. Kaç cm büyüme oldu ?

canıım lütfen yardım et bana gögüslerim 75 civarında :)) ve büyüsnler çok istiyorum cevap verırsen çok sevınırım. Suanda nasıl ggslerınn durumu bı ınme var mı ? Arkonun narlı kremı var ama yağsız demıssın sen oda ıse yararmı ?

Bu karisima krem yerine yalnizca yag katsak bi gun dinlendirsek ve sonra sursek olur mu acaba?? Disari cikmiyorum krem alamadim.mesela uzum cekirdegi yagi,zentin yagiyla olmaz mi? :/ :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…