Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 80'den 86'ya:))

ben de yaptım bu karışımı ama kıvamlı olmadı daha sulu oldu krem falan ekledım baya ama olmadı. napmak lazım yenıden mı yapiim bide blendırdan geçiremedim öğrenciyim evimde yok çünkü sadece kaynatmadan önce biraç ovaladım o kadr. faydası olur mu bunun yoksa yenıden mı yapmama lazım lütfenn cvppp

Tatlım eşit miktarda koyacaksın yoksa olmaz cok sulu olur :/

canım suda kaynattığın otların iyice yumuşamasını bekle 6-7 saat beklet kaynattığın suyun içinde elinle ez yada süzgeçten geçir. sulu olması çok önemli değil önemli olan şerbetçiotunun ve ısırganın özünü kreme bırakması

kızlar sizin kreminiz kaç ml benim aldığım krem 250 ml hepsini kullanmam mı gerekli çok olursa bozulurmu acaba.

kızlar ben kremi kullanmayı bıraktım bi kaç hafta sonra tekrar başlıcam ama haftada 2 kere sürcem.yoksa bu büyümenin sonu pek hayra alamaet değilkafam kadar olacaklar yoksa

kızlar bnm dün 1 ayım doldu bunun ilk 15 günü sadece şerbetçi otlu krem diğer 15 günü de ısırgan+şerbetçi otlu krem. Ama ne biliyim ya öle pek büyüme yok galiba ya dolgunluk var tamam ama bana çok çok daha fazlası lazım

kızlar ben kremi kullanmayı bıraktım bi kaç hafta sonra tekrar başlıcam ama haftada 2 kere sürcem.yoksa bu büyümenin sonu pek hayra alamaet değilkafam kadar olacaklar yoksa

Ay maşallah ya Dua et bize :) Bizlere de nasip olsun :) ♥

Ay maşallah ya Dua et bize :) Bizlere de nasip olsun :) ♥

ayyyyy canımm inşallah büyüyüp kocaman kocaman olurlar tatlım ben karışımı kullanmaya başladığımda çok inanıyodum büyüyeceğine bununda mutlaka etkisi vardır

ayyyyy canımm inşallah büyüyüp kocaman kocaman olurlar tatlım ben karışımı kullanmaya başladığımda çok inanıyodum büyüyeceğine bununda mutlaka etkisi vardır

Canım benim Kesinlikle etkisi vardır zaten canım önce inanmak gerek :)

şerbetçi otunu aktardan ambalaj halinde mi alıyoruz yoksa açık olarak mı? hangisi daha iyi olur kızlar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…