Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 80'den 86'ya:))

Konu dagıtma konusunda haklısın biraz dagıttık konuyu özür dilerim tekrar.

ya çok diil 2 gündür giremiyorum sadece en son bıraktıımda 9-10 sayfaydı bu konu ne ara 20 küsür oldu..
2 gündür ne masaj yapabildm ne de krem sürebildim ama bu geceden itibaren tekrar dönüyorum sahalara :)
ya büyüyecekler ya büyüyecekler :)

canım karışımı gögüs büyütmede etkili olan otlardan ve yağlardan yola çıkarak yaptımğım için kalıcılığı için biey diyemeceğim ama şöle söliyeyim ben bu karışımı 1ay düzenli olarak kullandım 1 aydan sonra hafta da 4-5 kez yapmaya başladım. artık hafta da 2 yada 3 kere yapıyorum .gögüslerimde inme buruşma sarkma hiçbişey olmadı. hala taş gibiler yani kremi düzenli kullandıktan sonra arasırada yapılınca inme olmuyo. soğuk suyu kesinlikle dene gerçekten faydasını görürsün ve gögüslerine bol bol masaj yap saat yönünün tersine ve aşağıdan yukarıya doğru

hep ben dağıttım konuyu :) özür diliyorum
duştan sonra soğuk su kompresini alşkanlık haline getirin arkadaşlar göğüsler hep diri oluyor mesela yazın başlarında deniz soğuk oluyor ya ozaman denize girince de göğüsler iyi sertleşiyor ve diğer vücutta... bu kremlerin yanında soğuk suyuda ekleyin bakımınız tam olsun güzel göğsler sizin olsun

soğuk su olayını hemen deneyeceğim ama diğer karışım için okulumun tatil olmasını beklemeyi düşünüyorum... bilgiler için teşekkürler sonuçları ve izlenimlerimide buradan paylaşmayı düşünüyorum

Dün denedim soğuk suyu gercekten işe yarıyor çok teşekkürler canım:)

kızlar dayanabilirseniz soğuk suyun altında masaj yapın dahada etkili oluyo ben 1 haftadır öle yapıyorum hemen fark ediyo hem gögüsüde sertleşriyo

bu kürün bir benzerini arkadaşım uygulamıştı baya kıllanmıştı sonra kıllarla ugraşmak zorunda kaldı...dikkat edin abartmadan uygulamalı galiba

Ben şerbetçi otlu krem karışımını denedim hi...ç fark etmedi. Hatta tüylerimin koyulaşıp daha belirgin olduğunu gözlemledikçe üzülüyorum. İşe yarayan arkadaşlar eminim vardır ama benim içten takviye yapmam gerek sanırım çünkü bir onu denemedim. :/

bu kürün bir benzerini arkadaşım uygulamıştı baya kıllanmıştı sonra kıllarla ugraşmak zorunda kaldı...dikkat edin abartmadan uygulamalı galiba

çörekotu yağı tüylenme yapıyor die sölemiştim. ben de bi kaç tane çıktı demek ki herkese aynı etkiyi yapmıyo. çörekotu yerine başka yağlarda konabilir mersin rezene yağı mesela

Konularda konu linki dağıtmak yasak arkadaşlar
İkili sohbetleriniz için de özel mesajlaşma sistemini kullanabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…