Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 80'den 86'ya:))

tubbili cim ya krem normal bişi olsa ne olur sence işe yarar mı

canım normal kremde olur. yakın bi arkadaşım sürekli kullandığı bi nemlendiricinin içine karıştırdı. ben onun kullandığı kremin içine 2 tane evigen ampul(E vitamini) kırmasını sölemiştim ki öle de yapmış.karışımdan dolayı gögüsleri fark edilir derecede büyüdü ve dediğine göre gögüsleri baya pürüzsüz olmuş cildi yani.:KK9::KK9:

canım normal kremde olur. yakın bi arkadaşım sürekli kullandığı bi nemlendiricinin içine karıştırdı. ben onun kullandığı kremin içine 2 tane evigen ampul(E vitamini) kırmasını sölemiştim ki öle de yapmış.karışımdan dolayı gögüsleri fark edilir derecede büyüdü ve dediğine göre gögüsleri baya pürüzsüz olmuş cildi yani.:KK9::KK9:

bende yüzüme e vitamini sürüyorum cidden bi pürüzsüzlük yaratıyor ve cildim güzel oluyor :KK12:

arkadaşlar herşey o beğendiğim elbiseyi alıp arkadaşıma göstermeye gitiiğim gün arkadşımın ne olmuş senin gögüslerinee demesiyle başladı. şöyle özetleyeyim aslında gögüslerim çok küçük deildir ama sık kilo alıp vermekten biraz yayvanlaştı ben bunun farkındaydım zaten o gün arkadaşımda gözüme soka soka söyleyince canım sıkıldı.burdan öğredındiğim bikaç bilgi vardı serbetçi otu ısırgan çörek yağı falan bunlarla kendime bi karışım hazırladım.şunuda söylemeliyim ki bu karışımdan önce yani o güne kadar gögüslerimi büyütmek dolgunlaştırmak adına hiçbi girişimde bulunmadım ot krem v.s hiçbişey kullanmadım.gelelim karşıma 1 çay bardağından birazcık daha az sıcak suyun içinde bi tutam şerçetçi otunu suyunu çok az çekene kadar kaynattım. aynı işlemi kurutulmuş ısırgan içinde yaptım. sonra yapraklarıyla birlikte blendırdan geçirdim.yaprakları sıcak suyun içinde yumuşadığı için hemen 2 dkk da püre haline geldi yani kıvamlı oldu.bu karışımı daha önceden aktardan aldığım nar özlü kremin içine karıştırdım. 3 kapak dolusu çörekotu yağınıda ekledim bu karışımı bi güzel karıştırdım.9 şubatta gögüslerimi ölçtüm tam 80di ve karışımı kullnamya başladım.en son 2 gün önce ölçtüm yani ayın 11 de 86dı. gögüslerim gerçekten dolgunlaştı ve büyüdü artık daha sert.karışımı kullanmaya gelince sabah akşam masaj yaparak sürdüm kremi ve streçle sardım. yaptığım şey bu kadar bende inanılmaz şekilde etki ettti.bukadar gelişme görünce sizlerle de paylaşmak istedim biliyorum ki biz kadınlar için gögüslerimz büyük önem taşıyo. umarım sizlerinde işinize yarar :KK1:

cnm hala devam ediyormusun çünkü bırakınca dolgunluğu gidecek yine biliyon dimi benim denemediğim bişi kalmadı ayrıca çörek otu göğüs etrafında kıllanma yapıyo:KK14:

cnm hala devam ediyormusun çünkü bırakınca dolgunluğu gidecek yine biliyon dimi benim denemediğim bişi kalmadı ayrıca çörek otu göğüs etrafında kıllanma yapıyo:KK14:

canım ben bi haftadır yapmıyorum bi müddette yapmayı düşünmüyorum.çörekotu evet kıllanma yapıyo.ama çok az oldu.gögüslerimde hala bi inme olmadı. bundan sonra hafta da 2kere yapcam çünkü çok büyüdü

saol canm anladım e vitaminini de katıyorum oyleyse:):) şimdilik themra göğüs sekillendiriciyi kullanıyorum bütün yağların karısımı bir yağmış normalde benm ölçüm 82dir hatta 81e bile gitcek nerdeyse ama bugun ölçtüm rahat 84 var gözle görünür değil ama hissedebiliyorum acaba yanlış mı ölçtüm die 82ye getirdim mezura sıktı yani sevindim:)))) senin karısımını de denicem bi süre sonra inşallah hepsi üst üste etki eder de büyür biraz sırtım cok geniş göğüs yok gibi sanki bi de cok ayrık sinir oluyorum:KK43::KK43:

saol canm anladım e vitaminini de katıyorum oyleyse:):) şimdilik themra göğüs sekillendiriciyi kullanıyorum bütün yağların karısımı bir yağmış normalde benm ölçüm 82dir hatta 81e bile gitcek nerdeyse ama bugun ölçtüm rahat 84 var gözle görünür değil ama hissedebiliyorum acaba yanlış mı ölçtüm die 82ye getirdim mezura sıktı yani sevindim:)))) senin karısımını de denicem bi süre sonra inşallah hepsi üst üste etki eder de büyür biraz sırtım cok geniş göğüs yok gibi sanki bi de cok ayrık sinir oluyorum:KK43::KK43:

canım e vitamini de koy hem cildinde beslenmiş olur. büyümeye başlamış sen devamını getir inşaallah daha çook büyüüür:nazar:tatlım sakın pes etme herkeste hemen etki eetmeye bilir.sonuçta herkesin bünyesi farklı ben de hemen etki etti mesela. gögüslerin büyüdükçe birbirine yaklaşır merak etme canım.hatta öle bi büyüsünler ki bidaha hiç ayrılmasınlar:nazar::KK4:

canım e vitamini de koy hem cildinde beslenmiş olur. büyümeye başlamış sen devamını getir inşaallah daha çook büyüüür:nazar:tatlım sakın pes etme herkeste hemen etki eetmeye bilir.sonuçta herkesin bünyesi farklı ben de hemen etki etti mesela. gögüslerin büyüdükçe birbirine yaklaşır merak etme canım.hatta öle bi büyüsünler ki bidaha hiç ayrılmasınlar:nazar::KK4:

amiiin canm inşallah:):KK16:

Canım sen kullandın mı e vitamini? :44:

Ha bi deee, 80den 86ya demiştin ya? :) Onun üstüne büyüdüler değil mi? Kafam kadar oldu falan demişsin de :) Kaç cm oldular? :)

Ha bi deee, 80den 86ya demiştin ya? :) Onun üstüne büyüdüler değil mi? Kafam kadar oldu falan demişsin de :) Kaç cm oldular? :)

canım en son 3 hafta kadar önce ölçmüştüm 90cmdi.şimdi yine ölçtüm 94 olmuş.ama ben 10gündür falan karışımı kullanmıyorum.yeter artık yaniiiii:KK20::nazar:

canım en son 3 hafta kadar önce ölçmüştüm 90cmdi.şimdi yine ölçtüm 94 olmuş.ama ben 10gündür falan karışımı kullanmıyorum.yeter artık yaniiiii:KK20::nazar:

gercekten mi canm yaa cok güzel bi ilerleme olmuş valla özendim şimdi:KK31: ama senin daha önceden var bi doku değil mi yani sıfırdan bi göğüs oluşmadı?

canım ben pakette almıştım 3 liraydı paketi

tamam tatlım bende ambalaj içerisinde almayı düşünmüştüm zaten, canım bi de senden bişey rica etmek istiyorum kusura bakma ben hiç otlarla bu tip herhangi kür uygulamadım şimdiye dek, nasıl uygulandığını da bilmiyorum:KK43:
biraz daha ayrıntılı ve püf noktaları ile açıklayıcı şekilde anlatmam mümkün mü? önümüzdeki hafta başlamak istiyorum da senin küre..

bu arada harika ilerleme katetmişsin:nazar: darısı tüm isteyenlerin başına::KK16: peki göğüs altı ölçün kaçtı senin?

gercekten mi canm yaa cok güzel bi ilerleme olmuş valla özendim şimdi:KK31: ama senin daha önceden var bi doku değil mi yani sıfırdan bi göğüs oluşmadı?

darısı isteyen herkesin başına :nazar:evet canım gögüslerim 80di .ama hiç öle 80 gibi durmuyodu. biraz yanlara doğru büyümüştü.ama bu karışımdan ve masajdan dolayı baya düzeldi.büyümesi bi yana gögüslerimin şekli değişti :13:

tamam tatlım bende ambalaj içerisinde almayı düşünmüştüm zaten, canım bi de senden bişey rica etmek istiyorum kusura bakma ben hiç otlarla bu tip herhangi kür uygulamadım şimdiye dek, nasıl uygulandığını da bilmiyorum:KK43:
biraz daha ayrıntılı ve püf noktaları ile açıklayıcı şekilde anlatmam mümkün mü? önümüzdeki hafta başlamak istiyorum da senin küre..

ne demek canım seve seve anlatırım. tatlım şerbetçiotundan ve ısırgandan bi tutam alıyosun.1 çay bardağı kadar kaynamış sıcak suyun içinde suları yarıya azalana kadar kaynat.2 tane cezve kullan yani farklı cezvelerde kaynat otları.sonra bırak 1 gece o suyun içinde agzı kapalı şekilde kalsınlar.1 gece beklettikden şerbetçiotunu ve ısırganı birleştirip sularıyla birlikte blendırdan geçirip püre haline getir iyice ez ki byüykparçalı ot kalmasın.daha sonra nar özlü yada kara üzüm çerirdeği özlü bi kremin içine bu püreyi karıştır.başka bi büyük boş nemlendirici kabın yada bu tarz bişeyin varsa onun içine koy kremi ve püre haline gelmiiş otları. yoksa kremin kendi kabına sıgmaya bilir.sonra hazırladığı kremin içine mersin , rezene, çörekotu yağından (( çörekotu yağı gögüs çevresinde tüylenme yapıyo istersen kullan)) kendi şişelerinin kapağı dolusu 3 ölçek koy.iyice karıştır.bu kadar tatlım. ben yaptığımda otları su da 1 gece bekletmedim hemen kreme karıştırdım. ama sen beklet özü daha iyi çıkar ve daha etkili olur. kremi gögüslerine masaj yaparak sür sreç filmle sarıp 4 saat beklet istersen daha fazla beklet ben müsait olduğum zamanlarda daha uzun bekletiyodum eger kremi gece sürdüysem ve sabah acele işim yoksa bütün gece bekletiyodum kremi.canım bol bol masaj yap gögüslerine saat yönün tersine ve aşağıdan yukarıya doğru.vee bana göre en önemlisi gerçekten büyüyeceğine inanarak kremi kullanmaya başla.bir de duştan çıkarken gögüslerin kızarana kadar soğuk su tut.kolay gelsin canım umarım istediğn ölçüye ulaşırsın:KK16::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
X