80'den 72'ye✔️

Çikolata krizlerine kakao oranı yüksek 5-10 Gr kadar bitter ye, hem yag yakimina da yardımcı. Olmadı kakaolu fıstık ezmesi ye, bak o da işe yarıyor...😍
Tesekkur ederim. Senin kullandigin kakaolu findik ezmesi veya fistik ezmesinin markasi nedir? Piyasada çok var, glutensiz, seker ilavesiz vb. alicam bu sürecte ki motive olayim ve tabi çok yağ almami engellesin.

Tesekkur ederim. Senin kullandigin kakaolu findik ezmesi veya fistik ezmesinin markasi nedir? Piyasada çok var, glutensiz, seker ilavesiz vb. alicam bu sürecte ki motive olayim ve tabi çok yağ almami engellesin.
BEYHEY ismi değişti şimdi HEYNUT olarak da geçiyor. Zuber ve fitnut...Fiyat olarak en uYgunu BEYHEY. :) Abartmadiktan sonra sağlıklı yağların hiçbirinden korkmam, korkmadım. Sade yağ ve doğal oldugundan emin olduğum tereyag da dahil...ama karbonhidrat ve şekerden öcü görmüş gibi kaçtım, kaçıyorum.😁

BEYHEY ismi değişti şimdi HEYNUT olarak daa geçiyor. Zuber ve fitnut...Fiyat olarak en uYgunu BEYHEY. :) Abartmadiktan sonra sağlıklı yağların hiçbirinden korkmam, korkmadım. Sade yağ ve doğal oldugundan emin olduğum tereyag da dahil...ama karbonhidrat ve şekerden öcü görmüş gibi kaçtım, kaçıyorum.😁
Tamam sağolasın. Ben de kakaolu züber yedim,iyi geldi. Dün markette denk gelince aldim bikac tane. Bulundugum yerde pek denk gelmiyordu. İnternetten siparis vericem,hem daha uygun.

Sözüm meclisten dışarı!!

Kahvaltimi aile içi tartişmadan ötürü yapamadim. Hadi gelin üstüme😀😀

Barlarla geçirmek zorunda kaldim odamda. 12 yi buldu maalesef.Sonra cikip vay efendim naaptin demeyin. Dört dörtlük olamiyoruz. Vay kalorisi yuksek,yok daha saglikli beslen vb akillara ihtiyacim yok. Biz de biliyoruz ayol,salak miyiz. 😄😄 Olmuyo bazen.

İyiligin icin,iyiligin için, Ayyy çok iyisiniz😄 ulen ben robot muyum,olmuyo bazen

Hep diyorum önemli olan saglikla,yavaş vermek ve hoop geri almamak. Allah herkesin gönlüne göre ve hayirlisini versin.

CanTorun CanTorun ve diğer arkadaslarim haric yazicaktim🙂 bazen direkt girip moral bozanlar olabiliyor da. Kolay mi ulen 😄 keske biraz olgun olabilsem ama maalesef diilim ve geriliyorum diyette🙃 olucak olucak, daha yolun basindayim🙃 gerginlikler de gececek insaallah

X