80'den 72'ye✔️

Merhaba, kolay gelsin, umarim saglikla verir herkes fazla kilolarini.
Yalnız şey, beslenmen bana karışık ve sağlıksız geldi 🥲 ekmek, o kadar bal, magnum, ayni öğünde kabak yemeği ve balık, saatler de dağınık gibi, bi sebebi var mı?
Evet kesinlikle. Diyette elbette arada kacamaklar olacak ama siz sanki kilo almaya calisiyor gibi besleniyorsunuz konu sahibi

Evet kesinlikle. Diyette elbette arada kacamaklar olacak ama siz sanki kilo almaya calisiyor gibi besleniyorsunuz konu sahibi
Özellikle öğün saatleri ve aç geçirilen süre çok önemli. Ben bu aralar buna takmış durumdayım, hemen gözüme batıyor o yüzden 🤭
Yumurtalı kavrulmuş ekmek ile patates yemeği menüsü garip geldi bana.
Kabak yemeği ve salata zaten öğündür, balık ayrı bir öğün, ikisi birlikte olunca yine anlam veremedim. Ekmek de tüketilmiş.
Bal, hazır dondurmalar, makarna, geç saatlerde iki tabak karpuz vs de tavsiye edilmez bence diyetlerde.
Bayağı da kilo vermiş daha önce, o yüzden sordum bi sebebi mi var bu şekilde olmasının diye.

Merhaba, kolay gelsin, umarim saglikla verir herkes fazla kilolarini.
Yalnız şey, beslenmen bana karışık ve sağlıksız geldi 🥲 ekmek, o kadar bal, magnum, ayni öğünde kabak yemeği ve balık, patates ekmek yumurta, saatler de dağınık gibi, bi sebebi var mı?
Merhaba, umarim öyle olur.
Merhaba. Size öyle gelmis,çünkü ben bir tam günümü paylasmadım.
Özellikle öğün saatleri ve aç geçirilen süre çok önemli. Ben bu aralar buna takmış durumdayım, hemen gözüme batıyor o yüzden 🤭
Yumurtalı kavrulmuş ekmek ile patates yemeği menüsü garip geldi bana.
Kabak yemeği ve salata zaten öğündür, balık ayrı bir öğün, ikisi birlikte olunca yine anlam veremedim. Ekmek de tüketilmiş.
Bal, hazır dondurmalar, makarna, geç saatlerde iki tabak karpuz vs de tavsiye edilmez bence diyetlerde.
Bayağı da kilo vermiş daha önce, o yüzden sordum bi sebebi mi var bu şekilde olmasının diye.
Merhaba tekrardan, dondurma, diyetin başına denk gelince, dondurmanin diyetimdeki yeri yanlis algilanmis. Bal köy balı ve onu da kırk yılın başı bol yedim.önceki konumu yeni mi farkettiniz, merak ettim, yoksa önceden denk gelmis miydi?

Merhaba tekrardan, dondurma, diyetin başına denk gelince, dondurmanin diyetimdeki yeri yanlis algilanmis. Bal köy balı ve onu da kırk yılın başı bol yedim.önceki konumu yeni mi farkettiniz, merak ettim, yoksa önceden denk gelmis miydi?
Hayır, başlangıç kilonuz görünüyor malum, ona bakarak yorum yaptım 😊
Sağlık ve başarı diliyorum 💪🏻

Tabi ki ben paylastiklariniza gore yorum yaptim. Umarim hizlica saglikli bir sekilde kurtulursunuz fazla kilolarinizdan 🥰🙏🏻

X