Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Ben pirinç pilavına bile limon sıkarım. şu dediğini kesin severim. bu arada kilo da verdirme gibi bi yan etkisi varmı ki

Şok diyetlerde su kaybı oluyo ya hani bizde onları yığınla geri alıyoruz.. Buna engel oluyor kiloları yağ olarak kaybetmemizi sağlıyor .. Tadı güzel tok da tutuyor

Sent from my ST27i using Kadınlar Kulübü mobile app

ağzı yanan diye boşuna demiyolar. kızların akıllısı da başka oluyo güzelim. sonradan ağlayacağına baştan ağla, sonunda gül.... dimi yani

:)) evet abla baştan üzüldüm biraz ben :)

Evet arkadaşlar. trambolin zamanı... inşallah başım dönüp yere yapışmam. gerçi çok gülerim öyle bişey olursa

Yağ yakımı için sabah ac yenirse daha da etkili .. Metabolizmaya katkısı da güzel.. Denedik oluyor

Hemen denicem :)

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr

Hazır evdeyken bir bakayım dedim
Sabah karga kahvaltısını etmeden İKEAya gittik kahvaltı etmeye büyük kızımda gelsemmi gelmesem mi derken son anda geldi ve kahvaltı sonrasında çocukları oyun bölümüne bırakınca bol bol sohbet ettik kardeşim, kızım ve ben
Oradan çıkışta direk sinemaya gidelim dedik ama bir sonraki seansa hiç bilet kalmamış neyse ki kızkardeşim akşam 18:30 seansına bilet almış Okadar saatte sinemanın oralarda bekleyecek halimiz olmadığı için ( ki zaten evimize yakın sayılır ) eve döndük bende işlerimi yaptım bu saate kadar
Eşim iş yerinden erken çıkabilirse ( ki büyük ihtimal kaçar patron yokmuş nasılsa ) oda bizlere eşlik edecek
Büyük cadı baştan gelirim demişti biletleri aldıktan sonrada vazgeçtim diyince bir bilet fazla kalınca eşime dedik

Sorma canım valla dün gece kızkardeşim annemlerde kalmış anam diyor babamla çocuklar Tv kavgası yaptılar annem çocukların dediği olsun diyince bu seferde babam siz yüz veriyorsunuz diye çocuk gibi küsmüş
Hatta babamla anneme kızkardeşim demiş Allah korusun ama benim herif ölürse hemen anında ikinci kocayı bulmam lazım sizinle aynı evde yaşanmaz Ay sabah sabah ne güldüm Allah seni kahretmesin adamın öldüğüne yanmadan direk kocayamı gideceksin diye kız ben yanlız yaşayamam ama anamlarla hiç yaşayamam diyor
Tabi RAbbim göstermesin öyle birşeyi ama gerçekten insan evlenip evden çıkınca gerisin geri aynı evde yapılamıyor
Bir dönem eşimle boşanmanın eşiğine gelmiştikde annem o dönem sen bilirsin çok iyi düşün ama sanma ki boşanır rahat rahat yaşarım dedi hemen bizim yanımıza taşınırsın, çalışmakta yok sonuçta Türkiyede kurt çok kadının dul olduğunu bilince ava çıkmış gibi dolanırlar peşinde ( heleki genç olunca ki o dönem 28 - 29 yaşındaydım ) kadın saydıda saydı yok yanlız dışarı çıkmak dahi yok diye ay nasıl daralttıysa ( ki şimdi bilerek yaptığını düşünüyorum sırf vazgeçeyim diye ) Ayyyyyy yeter be seni çekeceğime kocayla barışır onu çekerim demiştim halada söyler onu ben sana yüz verseydim kesin boşanırdın sen ama kocanıda ne dersen de çok sevdiğin için kendini daha kötü hissederdin diye
Şimdi diyorum iyikide öyle yapmış
Tabi eşimde o zamanlar boşanmaktan vazgeçirmek için elinden geleni yaptı ve o gün ikinci miladımız oldu ailesine karşı yine beni savunamasada istediğim gibi en azından artık ben fikrimi söylediğimde kavga çıkmıyor ve oda bazı şeylerin farkında olduğundan artık bana göre hareket ediyor ( eskiden benim fikrim sorulmazdı bile KV yada KP ne karar verirse o yapılırdı ama artık KV bile diyor sen şimdi eşine sormadan karar vermezsin diye eşimde eeee banu iyisini bilir hem neden huzurumu bozayım diyor tabi adamı şimdi karı ağızlı ilan etti annesi ama olsun )
Ay nerden nereye geldim yine

Bu arada sen ortancanı anlatırken benim kızdan bahsediyorsun sandım
Kardeş olsalar ancak bu kadar benzerlikleri olur bizimkide aynı beş karış surat, birinden hoşlanmıyorsa o kişi ağzında kuş tutsa bile gözünde değeri olmaz , dürüstlüğün çokunu çıkarmışlardan
Oda dediğin gibi suratsız ama yinede herkes yüzün çok güzel der
Kız en son bıyıklarınıda alınca kardeşim valla bu kız parladı diyor tabi onun olmadığı ortamda yoksa başlar dik dik Teyzeeeeeeeeeeee yinemi benimle ilgili konuşuyorsunuz diye çıkışır

Ufaklık dediğin gibi yakışıklı görmesin anında sırıtmaya başlar
Komşumun benden 2 yaş ufak oğlu var ( kardeşim kadar severim ) anam onun geldiğini duysun gece geç saatte bile olsa komşu ablama geçer ve başlar süzülmeye hatta çocuk japon bir kızla evli ( dünya tatlısı oda ) ay bayılıyorlar karı koca bizimkine tabi bizimkide ikisini çok seviyor ama gözlerini komşunun oğlundan ayıramıyor
Komşuma adıyla hitap ediyor ( ben abla derken ) hatta ne dediysek teyze yada abla demiyor hayır o benim kankam benim Nisam diyor kadının eşinede aynı şekilde biz karı koca abi diyoruz o hayırrrrrrr onun adı Engin Engin diyor onada aynı şekilde bir süzülmeler

Bazen kızkardeşimle konuşuyoruz da hep diyorum yine nasip kısmet hatta görüntü de önemli değil insan olsun, Allah korkusu olsun yeter ama içimden bir ses bizim ufaklık Kıvanç Tarzı karizma birini bulur diye tahmin ediyorum diye
Onun kızı içinde diyorum ki ay kusura bakma ama senin ufaklık zevksiz kesin Ersin korkut tarzı birini bulur diye hatta benim büyük cadıyıda dahil ediyorum Ersin Korkut tarzı olsun ki ay benim karı dünya güzeli diyip her dediğini yapsın hesabı gider benim büyük cadı diyorum nasıl gülüyor valla benim cadıda aynı diye

Aslında birazda biz erkekleri şımartıyoruz kendilerini birşey sanmalarına sebep oluyoruz
Ben eşimle tanıştığım andan itibaren adam sırf mavi gözlü diye daha bir aşık olmuştum sanki bekarken hep mavi göz takıntım vardı
Komşumuz Allah sana kara kaşlı kara gözlü bir koca versin dediğinde hemen Ayşe Teyzeeeeeeeeeeeeee derdim ve kadıncağız beni tanıdığı için Tamam tamam sana sarışın mavi gözlü koca versin derdi hatta annem halada der iki mavi göze gittin diye
Anam yeni evliyken kocacığım kocacığım yok mavişim mavişim diye diye bir hal oluyordum eşim işe gideceği zaman kapıda dokunsan ağlayacak hale gelirdim ( akşam olmak bilmezde ondan ayrı kalacağım diye ) hatta o yokken nasıl bir manyaklıksa eşimin üzerinden çıkardığı gömleği üzerime giyer koklar dururdum Benim büyük kızda hatta doğduktan sonra hep babasının gömleğiyle uyurdu ancak
Aaaa bir baktım ulen af edersin ağzıma mıçılıyor ( ailesi tarafından ), ben adamın ağzının içine bakıyorum aman kocacığım benden birşey isteyecekmi diye hatta fazlasını bile yaparken adam kendini birşey sanıyor ve iyice havalara giriyor :26:
Yok sen bensiz yapamazsın falan demeler falan bir gün bir dellendim ulen sen kendini bulunmaz hint kumaşımı sanıyorsun diye artık nasıl dellendiysem neler saydım neler
Tabiki çok seviyorum hala, hatta hala göz göze geldiğimizde içim bir hoş olur ama yeri geldiğinde eşime hep derim kimse kimseye bağlı değil Allah korusun ama her an herşey olabilir falan diye bir ara hatta o bile nasıl içerlediyse ya aşkım sen beni çok çabuk gözden çıkarabilecek gibisin demişti o dönem Tavırları inan o günden sonra çok çok düzeldi ve inan şimdi onun daha çok aklı gider beni kaybetme korkusundan yani herşey bizim elimizde aslında ( en azından eşlerimiz konusunda KVye yapılacak birşey yok )

bu arada grubun en kilolusu benimmm

Kızzzzzzzzz beni unuttun bari o birinciliği kaybetsem süper olur ama maalesef şu anda topikteki en kilolu benim

Yağ yakımı için sabah ac yenirse daha da etkili .. Metabolizmaya katkısı da güzel.. Denedik oluyor

Dur bakalım onuda deneyeyim bari hazır antepten hakiki kırmızı biberim gelmişken

hımmm ablammm kusura kalma unuttum ben seni listede seni göremedim ya ondann

tabi anla ne olacak ki bugün özgür hisset kendini yarın devam edersin çalışınca zor olur gibi geldi bana bu detoks o yuzden bende hafta sonu yapcam

Valla öyle ettim ben. regl oldum olucam, sankim olduydum da son anda direkten döndü gibi bişiiii oldu, anlayamadım. Bi kararsız kaldı yani... olan bana oldu. namaz niyaz hak götüre... şiştim şiştim oldum bi davul. bari bu şişlik boşa gitmesin. hem üstten bişey girmeyince barsaklarda hareket hepten bitiyo sanki kızzz. anlamadım ben bu işten. ne zaman diyeti bozsam ertesi gün bi hareket oluyo... demek üstten aşaaaa doğru bi basınç istiyo benim bünye. inşallah bu gün yaptığım basınç hazırlıklarının meyvelerini yarın toplarım.

abla senin pastahane fırın gibi bişeyin mi var hani öyleyse simit poğaça açma haşhaşlı çukulatalı sıcak ekmek bir sepet yap:118::118::118::131::125::125: istanbula gönder ya da adresini ver ben geleyim

oy oy oyyyyy... kıyamam ben ona.. abaasıııı sen istersinde ben göndermezmiyim. bi yolunu bulur gönderirim valla. yanlız kargoyla olmaz, ekşir kokarlar kız... biri gelse oralara da onunla göndersem. hatta geçen gün dedim ya topiğin istanbullu hanımları bi organizasyon yapın gelin. doya doya yeriz birlikte, sonda gider denizde eritiriz. kalma bedava, yemek bedava... kız düşünecek bişey yok indirimli uçak zamanlarından birini ayarlayıp gelin. ne güzel olur yaaa. hem dükkana eleman lazım her birimiz bi fırın başına ohhh süper olur. bişey değil rekor kırarız valla....

alemsinnn yaaaaaaaaaaaaaaaaaa valla

[COLOR="#00FFFF"]burnuma nefis kokular geliyorrrrrr mmmmmmmmmmmmmmmmm
ne iyi olur fırına ben geçeyimmm bari ateşin karsısında erririmmmm:131:
[/COLOR]

Son düzenleme:
[COLOR="#00FFFF"]burnuma nefis kokular geliyorrrrrr mmmmmmmmmmmmmmmmm
ne iyi olur fırına ben geçeyimmm bari ateşin karsısında erririmmmm:131:
[/COLOR]

Kızlar epey sabun yaptım. Ama görmeniz lazım. şahane oldular. İçimde bi sabun san'atçısı varmış ta haberim yokmuş. Yaptıkça gaza geldim, yaptıkça gaza geldim. derken bi dünya yaptım... böyle çeşit çeşit. rengarenk filan. ballı sabunlar yaptım dünkü denememe göre daha eli yüzü düzgün oldular. ama nasıl bal kokuyo oda şu anda. bi de anneler günü için çok güzel sabunlar hazırladım. içlerine minyatür gül kurusu yerleştirdim. acayip bişey oldu. kokusunuda özellikle bebek kokusu kullandım. yani anneler gününde anneye verilebilecek güzel bi hediyelik oldu. hem de hiç bi yerde bulunur bişey değil. dükkanda satmayı düşünüyom bunları. derken bende bi kalıp vardı, şöyle slikondan uzun kalın çubuk şeklinde filan. güzel olur diye düşündüm, mavi tonlarıyla sabunlar döktüm içlerine. soğudular bi çıkardım kalıptan... Allah allah acayip güzel olmuşta, duruşu bi garip geldi. Dedim benim ergen kıza bi sorayım bakayım fikrini alayım.... bu arada onunlada mesafeliyim kaç gündür. öyle yüz vermiyorum. gestapoya bağladım yaniii. neyse getirdim çubukları, bu başladı gülmeye.... anne bu ne, hangi amaçla kime satıcan bunları diyo, ama bi yandan kırılıyo gülmekten. ay benim jeton bi düştü.... heralde 100 kalori harcamışımdır. tövbe yarabbim dedim bunlarıda babalar gününde satarız, kurdele neyin bağlasak kurtaramazmıyız ki filan .... iyice katıldık. ay bi saattir gülüyoz. irem odasına geçti, arada bi kıkırdadığını duyuyorum halaaaaa.... yani o kadar orjinal oldu. aman yaaaaa ne etcem ben şimdi onları.... gözü kör olmayasıcanın kalıbı, kekler hiç öyle olmuyodu ki onda, ne güzel oluyodu... sabun olunca niye böyle oldu ki....

Banuuuu.... senin geçtiğin yollardan bende geçmişim. bi ara boşanıcam diye aldım çocukları gittim memlekete.... iyi dediler, bu kadar çekilmez ayrıl. biz sana bakarız. oh bi yük kalktı üstümden ama bi yandan da içim içimi yiyo... neyse bi baktım babam rahmetli dul kadın evden çıkmaz demeye başladı... annem dul olunca laf söz çok olur, boşanır boşanmaz artık kör topal biriyle baş göz etmek lazım seni diyo... ablamlar ayrı teranee... ay dedim ne boşanması, ben trabzonda bi deliyle uğraşıyom, burda bi dünya..... lazım değil, gider çeker otururum diyip döndüm geldim geri... eh iyi bi film çevirmiş oldu bizimkiler.... ama ne yalan söyliyim çok kimsesiz hissetmiştim kendimi... bende ilk yıllarda kocacııııımmm gelecek diye süslenir, püslenir kapılarda karşılardım. aman nasıl rahat ettireceğimi bilemem. hem sevgiden hem korkudan, gözünün içine bakarım. aaaaaa baktım ki hakkatten kendini kaf dağında filan görmeye başladı bu. vazgeçilmez sanıyo, işte öyle bırakıp gidince anladı o kadarda vazgeçilmez olmadığını... şimdiyse bırak onu, kaynanamlar bile gözümün içine bakıyo aman oğlumuzu bırakmasın, biz herşekilde destek çıkarız diye. eeee kolay adam değil bizimki, korkuyolar ben gidersem onunla uğraşacak olmalarının hayali bile akıllarını alıyo... ne demişler şekerim, dinsizin hakkından imansız gelir.... bizimki o hesap. şimdi kolaysa bi eskisi gibi davransın bana. zor biraz... ama huylu huyundan vazgeçermi, yok... ben de yıllar içinde onun gibi agrasif bişey oldum çıktım. şikayetçi de değilim. yeri geldimi masaya yumruğu çakarım yani icabında ....heyyyyttttt uleyynnnnn kim tutar beniiii... ay nasıl uçuyom...

senin ufaklıkla benimki bi araya gelseler ya çok iyi anlaşırlar, ya da ahanda benden bi tane daha varmış diyip pırsarlar... bilemedim yani bu kadar mı olur yahu... beren hanımda gözüne kestirdiklerine abi demiyo... sanki asker arkadaşı hasan, hüseyin.... öyle adıyla sesleniyo. bakıyorum abisiyle ablasına kızdığı zamanlarda direk irem- kemal diye sesleniyo, eğer işini gördürecekse aaablaaaaa, kemal abiiiii.... böyle uzata uzata ballı ballı sesleniyo..

ay gene benim çene düştü gidiyo. gidip accık daha sabun yapimm. yakında bu kadar fırsat bulamayacam. accık depo edeyim dimi... baya bi dinlendim yazarken. bir sonraki arada tekrar görüşmek üzereeeee.... ehömmm ehömmmm, saygılar sevgiler efeeenimmmm.

alemsinnn yaaaaaaaaaaaaaaaaaa valla

kız vallaha bak dediğim gibi.... denedim... daha detaylı yazmiyim ben yine de ne me lazım

Fırın konusuna gelince, ay görsen sen benim fırınlarımı, böyleee nasıl anlatsam.... italyan fırınlar kardeşşşşşş, hemi de dokunmatik.... ay dünyanın parasını bayıldım onlara... karşısına geçince erimeyip ne edecen... çok klasss görünüyo ama biliyonmu.... müşteri sıraya girmiş tezgah boyunca, caddeden geçen herkes dükkanın içini görüyo, öyle kapısız, penceresiz bi dükkan işte... sen elinde koca havlular sıcakkk sıcak çıkarıyon açmaları poğaçaları, oy oy oy oyyyyyy!!!! yani kokuyu alan giriyo sıraya, tavasıyla (pastaneciler tepsilere tava diyo tatlım, öyle balık tavası neyin değil yani) vitrine koyuyoz... sen seversin o işi kız. ben ilk dükkanı açtığımda iki günde bıkarsın, daha görmek istemezsin demişlerdi.... maaaalesef 2 yılı geçiyo halaaa bıkamadım. kokuyu duyunca beşer onar hüpletesim geliyo. :

a a a aaaaaa.... tiiiiii o saatten beri in cin topmu oynuyo topikte yahu... nerdesiniz hu huuuuu.... hanımlar...... ben bi dünya sabun yaptım, yedim içtim, berenle ve iremle kavgamı da yaptım geldim.... gerçi cecco sinemada ondan haberim var, diğerlerinize ne oldu ki....

slm kızlar nasılsınız cok sukur sınoptan dondum sımdı eskısehırde teyzedeyim orda telden gırerım dedım ama gıremedım zaten paketımde bıttıgı ıcın gıremedım kayınvalıdem görümcemlerle ordan oraya gıtmekten ıs yapmaktan telı elıme alamadımda cok sukur kılo almamışım o kadar hamur ısıne rağmen dokkat etmeye calıstım spor yapamadım dıye cok uzuluyordum

Herkese iyi akşamlar;

Menüm;

yarım saatlik yürüyüş,5 dakika trambolin,20 dakika spinning

Kahvaltı; 1 tam buğday ekmeği, birkaç parça ezine peyniri,domates,salatalık,1

bardak tek şekerli çay, birkaç zeytin

Ara; 1 bardak beyaz çay, bir avuç leblebi

Öğlen; menemen,1 dilim buğday ekmeği, 1 bardak ayran

Ara; 1 bardak tarçınlı ballı süt, 1 muz, 3 badem

Akşam; yoğurtlu kinoa,3 yeşil biber

50 dakikalık yürüyüş, 5 dakika trambolin, 35 dakika spinning

Ara; 1 soda

Az kaçamakli bi gün olsa da yeme faslı erken bitti neyseki... Bu etraftaki yan etkilerle nasıl başa çıkiyosunuz
Beni darlatipduruyolar da

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

*** 8. TAKIM 358. ETAP ***

Nice15 ( 62,4 /// % )
burukcay (63,5 // /% )
sismanvemutsuz ( 97,5 /96,7/ 0,8/ % 0,82)
efsax ( 84,3 /84/0,3/% 0,36)
fezaela (94,2/ / / %)
seval1349( 88/ / / % )
hatioz(65 /65,5 /-0,5 / % -0,77 )
zygomatic ( 57,4 / / / %)
heydoktorr (54,9/ / / % )
354. etapta ızıne ayrılan uye gerı dondu kılosu 4'e bolundu

8. TAKIM ORTALAMASI : %

Son düzenleme:

Kilo bildirimi sabahn köründe yapmıştım yine yapım 86.6

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…