Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

GÜNAYDIN HATUNLAR, İYİ PAZARLAR!!!

Dünkü Mönüm

Sabah : Aç karna önce su ardından 1 fincan yeşil çay
bir kase yoğurda; 5-6 kaşık yulaf bar, 3 ceviz, 1 çay kaşığı toz tarçın, 4 kuru erik koyup afiyetle yedim.

Ara: 40'ar dk arayla 2 bardak biberiye çayı

Öğlen: 1 tabak zeytinyağlı fasulye-1 tatlı kaşığı zerdeçal ekledim- 1 tabak zeytinyağlı havuç salatası

Ara: 1,5 portakal

Akşam: Saat 5'te 1 tabak zeytinyağlı fasulye

İlerleyen zamanda maaalesef sabahtan beri gözümün içine bakan 2 dilim baklavayı lüplettim.

Spor: 25 dk yüksek tempolu yürüyüş
Su: 2,5 lt
Kitap: Ölümcül'ü okuyorum. Enteresan bi öyküsü var. Tam benlik. İnsanların eli yüzü yumrularla dolup, paranoyaklaşıp ölüyolar. Ve bi madenin yakınlarında yaşayanlarda bu haller görülmeye başlanıyor. Şahsen merak içindeyim.

Bu arada kendimce doğal bi saç boyası icadına kalkıştım. Şu anda o boya kafamda. Sanırım 1-1,5 saat kadar sonra yıkayacağım. Adana'ya gittiğimde kara havuç diye bi havuç çeşidi gördüm. Onlar turşularına filan koyuyolar. Acayip güzel bi renk veriyo. Hatta keserken elleri bile boyuyo. Yani pigmentleri çok yoğun. Bi tane aldım geldim. Dünden adaçayıyla karanfili kaynar suyla demlemeye bıraktım. Sabah süzdüm. O suyun içine kara havucunda suyunu sıkıp koydum. Ocakta biraz ısıttım. Sonra kınayla karıştırdım. Hiç öyle tortulu olmadı. Çok rahat uyguladım. Yani boyadan farkı yoktu sürüm açısından. Bakalım sonuç ne olucak. Beyazlarım sırıtmazsa sonuç başarılı demektir. Ama ışıl ışıl parlarsa -yani beyazlar- o zaman formül değiştirip bi daha yapıcam. Ne edeyim. Ama havuçta yoğun keratin var. Hiç bi işe yaramasa saçımı besleyecektir. Bu arada bu karışıma 10 damla kadar hindistan cevizi yağı da ekledim. Fazlası boyanın tutmamasına neden olur. Yani yağlı saçta boya çabuk akar. Boyaya yağı fazla kaçırırsan yine aynı şey olabilir... Sonucunu gerçekten merak ediyorum. Hatta artanını benim ergen kızın saçlarının uçlarından yarıya kadar sürdüm. Saç uçlarını çaktırmadan açıyo hanımefendi. Haliyle zarar görmüş. Biraz toparlar belki.

2 tanecik baklavadan nolucak ya hatice abla hicbisey yememissin ben cuma gunu hem adana durum hem de kucuk boy whooper menu yedim :2:

hayırlı pazarlar herkeşlere nasılsınız

İyiyiz tatlim sen nasilsiiin tae bo nasi gidiyo

Yine sacma sapan bi yabanci diziye takildim kizlar onu izliyorum iki gunde 1 sezon bitirdim resmen :2: sporu da asiyorum ooof of :2:

vallahi sana imreniyorum
karişimlar denemeler ne hoş

bu pazar günleri oruç tutsam çok iyi olcak sanırım
bi sürü kalorıyı aldımm
yarın bı ceza günü şart bana

2 tanecik baklavadan nolucak ya hatice abla hicbisey yememissin ben cuma gunu hem adana durum hem de kucuk boy whooper menu yedim :2:

İyiyiz tatlim sen nasilsiiin tae bo nasi gidiyo

İyi moral diyeceğim ama ne düşük glisemik indeksi, ne meyve sebze suları, ne de bitkisel çaylar.... hiç bişey bağırsak sorunumu çözmüyo. Dolayısıyla ben milim milim kilo verebiliyorum. Gazım, şişkinliğimde cabası. Yaklaşık 2 saattir kendime bi kalori cetveli hazırlıyorum. Düşük kalorili ama gözümü gönlümü doyuracak bi liste hazırladım. Günlük üşenmeden hazırlamaya çalışıcam. Terazimde var, artık bol bol tartarım. Eskiden 5 günde 5 kilo verirdim ya ne oldu bana böyle.... öfffffff

vallahi sana imreniyorum
karişimlar denemeler ne hoş

Sağolasın güzelim. Saçım istediğimdende güzel oldu. Resmini koydum ama resimde kızıl bakır gibi duruyo. Halbuki bakır kumral. Çok doğal görünüyo. Ten rengime filan acayip uydu. En çok neye seviniyorum biliyomusun. Artık saç boyalarından kurtuluyorum. Yavaş yavaş şampuandan kurtulup, kendi yaptığım sabunlarada alıştırırsam saçlarımı, benden mutlusu olmaz...

Yine sacma sapan bi yabanci diziye takildim kizlar onu izliyorum iki gunde 1 sezon bitirdim resmen :2: sporu da asiyorum ooof of :2:
Kalk kızzz, oturdukça oturuyo insan. Ben de accık daha yazayım mesajları kalkıp en az 45 dk yürümeyi düşünüyom. Trambolinim bi gelsede 45 dakka yerine 10 dk zıplasam... hoppp şipşak gidiverse kaloricikler ne güselll olur.

gerçi bi yandan da korkmuyo değilim. zıplarda carttt diye yırtarsam ahanda böyle yamulurum... ay Allah korusun...

herkeşlere iyi akşamlar
size bi sorum olcak
tüm ÇABANIZA TÜN GAYRETİNİZE RAGMEN KİLO VERMEDİĞİNİZİ GÖRÜNCE NE YAPARSINIZ????:44::44::44::44:

bügünkü mönüm
sabah 1 dilim beyaz ekmek
biraz peynir 5 zeytin
ara yeşil çay 10 fındık,
ögle
5 kaşık kavurma
yeşil fasulye
salata
3 dilim ekmek
1 su b ayran
ara KAHVE 12 TANE ÇİLEK
biraz ceviz
akşamPATLICAN YEMEĞİ
salata yoğurt
su an:yeşil çay 12 ÇİLEK

herkeşlere iyi akşamlar
size bi sorum olcak
tüm ÇABANIZA TÜN GAYRETİNİZE RAGMEN KİLO VERMEDİĞİNİZİ GÖRÜNCE NE YAPARSINIZ????:44::44::44::44:

İyi akşamlar canım,
Ben öyle bir durumda muhtemelen değişik bir kür yaparım heralde. Tabii sağlıklı olan birşey. Vücudu şaşırtmak için. Doğru mu bilmiyorum ama.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hayırlısı olsun eminim çok faydasını göreceksin. Bende trambolin kullanıyorum, bir hayli yoruyor insanı.

Hayırlısı olsun eminim çok faydasını göreceksin. Bende trambolin kullanıyorum, bir hayli yoruyor insanı.

gerçektenmi? kilo vermeyi hızlandırıyomu, kas yaptırıyomu, göbek eritiyomu, sıkılaştırıyomu.... ay bi gelsede zıplamaya başlasam

hımmmm mantıklı

Tatlım dün iyiki beni uyardın. Sen söylemesen streçlene streçlene bi ayımı geçirirdim kesin. Halbuki ne kadar zararlı.... Bu gün sigara bıraktığımın 3. günü. Dolayısıyla gel git akıllı oldum. Düşünemiyom artıkın yavvvfff... Ama tekrar başlamayacağım. Kararım kesin.

herkeşlere iyi akşamlar
size bi sorum olcak

Tam üstüne bastın güzelim yaaa. Bende bi direnç gelişti. Bu hafta böyle giderse bi numara olmayacak. O yüzden yaklaşık 3 saattir kendime 1 haftalık beslenme çizelgesi çıkardım. Yani yöntemi kökünden değiştiriyorum. Döndüm kalori hesabına. Anam hesapla hesapla bitmiyo melet. Ama şükür 7 günlük menümü hazırlamayı başardım. Ortalama 800 kalorilik bi diyet çıktı ortaya. Beni kesinlikle doyurucağını düşündüğüm şekilde hazırladım. İsterseniz bi atayım burayada inceleyin. Yanlışlarım olabilir. İlk defa kalori hesabı yaparak diyet yapıcam.(yani ilk diyetimde diyetisyenim yapmıştı, o yüzden o ne dediyse onu yaptıydım. gözü körolmasın o listeyi bulamadım bi türlü)

Gunluk 1000 kaloriden az almamalisin abla ya bence biraz arttir da ayran detoksunu denesene hem full protein hem de yagdan gidiyo 2 gunluk bi kur ben yaptigimda amabaya onceden yapmistim 50li kilolardaykrn 2 gude 1.600 vermistim :))

Gunluk 1000 kaloriden az almamalisin abla ya bence biraz arttir da ayran detoksunu denesene hem full protein hem de yagdan gidiyo 2 gunluk bi kur ben yaptigimda amabaya onceden yapmistim 50li kilolardaykrn 2 gude 1.600 vermistim :))

kız nasıl bi şey o. Valla herşeyi denemeye varım. Deli olucam. Kilo vericeğime kilo alıyorum. Benim hazırladığım listeden mesela pazartesi mönüsü şöyle:

21.04.2014
PAZARTESİ

Aç karna 1 bardak sirkeli su içip, peşinden 40 dk yürüyüş, sonrasında 1 fincan yeşil çay , sonrasında kahvaltı
KAHVALTI: 2 dilim kızarmış ekmek (toplam 30 gr: 70 kalori), 30 gr keçi peyniri (102 kalori), 30 gr zeytin (44 kalori), domates 100 gr (22 kalori), yeşil soğan 100 gr (36 kalori), 25 gr reçel (68 kalori), peşinden 1 fincan sinameki.
Toplam kalori: 342 kalori eder
ARA: 40’ar dakika ara ile 3 fincan biberiye çayı
ÖĞLE: 3 dilim kızarmış ekmek (105 kalori), 1 kase (200 gr) yoğurt (168 kalori), yağsız salata (50 kalori) peşinden 1 fincan sinameki
Toplam kalori: 323 kalori eder
ARA: 1 büyük portakal (94 kalori)
AKŞAM: bol yeşil salata (100 kalori) peşinden sinameki çayı
40 dk yürüyüş
Yatarken 1 fincan yeşil çay içip yatıcam.

Doyurucu gibi geldi bana. Bu hazır bi diyet listesi değil. Kendi sevdiğim şeylerden kalorilerini hesaplayarak hazırladım. Akşamı zayıf bıraktım biraz. Ama öğrendiğim kadarıyla akşam hem erken yiyip, hem de sırf sebze tüketirsen -ki çiğ olması iyiymiş- belden hızlı bi şekilde incelme oluyomuş.

Yinede ayran diyetine bi bakmam lazım. 2 gün ara verip ayran detoksu gibi bişey yapabilirim. Kızzzz, sen yapmışın bilirsin, sonra ayran gibi ekşi ekşi kokmayalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…