Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Dünkü menüm:

Sabah:
3 çeşit peynir ( erzincan eski kaşar, ezine ve urfa) pide, yeşil zeytin, domates, 1 kupa şekersiz çay

Ara:
türk kahvesi şekersiz

Öğle:
bir parça pide arası kaşar

Akşam
yok

Spor:
10180 adımlık koşturmaca

Kitap:
Genç doktora mektuplar, vakıa suresi, esma'ül hüsna..

Güzelim pide acıkmana sebep olmuyomu?

attachment.php
çOK GÜZELMİŞ hayırlı uğurlu bol kazançlı olur inş :KK16:

Canım çok teşekkür ederim. Resimdeki dükkanı 2 yıl önce açtım. Şimdi yenisi için kolları sıvıyorum. İnşallah ilki kadar tutar...

Dün sabah 50 kiloyla basladim bu sabah 49.4 ile uyandım..dünkü menüm sabah oralet adacayi bir pogaca..öglen bir kase yogurt..aksam da cok az patates yemegi ekmeksiz cok az yedim dün hastaydim canim hicbir sey istemiyordu..böyle devam :)

Son düzenleme:
1.58 boyundayım hedefim 46 kilolu degilim ama balık etliyim tüm kilolar göbekte benim :)

Gözü körolmasın o göbeğin. Hepimizdeki dert o. Bu saatten sonra dal gibi de olsak illa o göbek fırtlayacak 10 gr yağ bulur. Hele doğum yaptıktan sonra.... nerdeeeee o eski dümdüz göbeciklerimiz, hayal oldu resmen. Güya akşam yemeğini saat 4-5 arası yiyip bitirip (zeytinyağlı sebze yemeklerinden her hangi biri) sonrasında en fazla 2 bardak sebze suyu içmek (acıkınca tabi, şifa olsun diye hazırlayıp içmemek lazım sanırım) direk göbek eritip bel inceltiyomuş. Güya dün itibariyle bunu yapmaya başlayacaktım. Ama misafir gelince benim erken akşam yemeği yalan oldu.:KK17:

Gözü körolmasın o göbeğin. Hepimizdeki dert o. Bu saatten sonra dal gibi de olsak illa o göbek fırtlayacak 10 gr yağ bulur. Hele doğum yaptıktan sonra.... nerdeeeee o eski dümdüz göbeciklerimiz, hayal oldu resmen. Güya akşam yemeğini saat 4-5 arası yiyip bitirip (zeytinyağlı sebze yemeklerinden her hangi biri) sonrasında en fazla 2 bardak sebze suyu içmek (acıkınca tabi, şifa olsun diye hazırlayıp içmemek lazım sanırım) direk göbek eritip bel inceltiyomuş. Güya dün itibariyle bunu yapmaya başlayacaktım. Ama misafir gelince benim erken akşam yemeği yalan oldu.:KK17:

Zaten bu misafirler.
Günler
Yok mevlütler
Işte bu haldeyiz:KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Dün sabah 50 kiloyla basladim bu sabah 49.4 ile uyandım..dünkü menüm sabah oralet adacayi bir pogaca..öglen bir kase yogurt..aksam da cok az patates yemegi ekmeksiz cok az yedim dün hastaydim canim hicbir sey istemiyordu..böyle devam :)

50 kilo oldugum için moralimin bozuk olduğu günlerim olacak mı ki benim???
:KK70::KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

slm kızlar bılıyorum fazla gıremıyorum , memlekete geldım kosusturmacalar basladı yarın sınop 'a esımın aılesının yanına gıdıyoruz ordan telden takıp etmeye calısıcam ınsallah orda nasıl sporumu yapıcam hıc bılmıyorum acayıp kafaya taktım:26:

:KK54::KK54::KK54:Günaydın Güzeller:KK54::KK54::KK54:

Bu gün bomba gibi kalktım. Dün akşamdan biberiye yağı kürü yaptıydım ya, sabah kalkınca tekrar bi yürüyüş yapayım dedim aç karna... İyiki de yapmışım. Enerji doldum resmen. 22 dk 1 km tempolu yürüdüm. Gittim duşumu aldım. Ha bu arada streçin altı acayip terlemişti. Tabi doğal olarak hava almadığından terleme oluyodur ama cildimde pamuk gibi olmuş. Hemen kurulanıp ölçüm yaptım. İşte ilk gün sonuçlarım.

Dün kür öncesi ölçümlerim
Bel: 81 cm
Göbek: 95 cm (Tam göbek deliğinin üstünden sardım mezurayı)
Kalça: 100 cm
Bacak: 59 cm (bacağımın en tombiş olduğu yerden ölçtüm)-ay bu arada benim bel ilk doğumdan sonra bile yıllarca 60 cm di. Şimdi bi bacağım eski belim kadar olmuş :26:

Bu sabah duştan sonraki ölçülerim
Bel: 78 cm -en çok belden gitmiş, yanlışlık olmasın diye defalarca ölçtüm. :21:
Göbek: 92.5 cm
Kalça: 98 cm
Bacak: 58 cm -bacağın o şişkin yerinden sıyrılmış gitmiş streç film. bu akşam daha güzel sarılıp sarmalanıcam.

Kendimce akşam şişkinliğim geceden inmişmidir diye işkillenicem ama maalesef 4 gündür ne yediysem benimle beraber.. Yani giriş var çıkış yok. O yüzden sabahları da şişkin uyanıyorum. Zaten şişkinlik inmiş olsa bacaklarımda ya da kalçada incelme olmaz gibi geliyo. Sonuçta benim döbişimm şişiyo... Uygulamaya devam edicem. Bakalım etki devam edicekmi.

Bu arada kürle ilgili çok kaşıntı yapıyo, batmalar oluyo filan gibi yorumlar okumuştum. Neme lazım kaşınırda gecenin bi vakti çıkarırırm diye düşünüp yağ karışımıma gliserin eklemiştim. O yüzdenmidir bilmiyorum kaşıntı olmadı ama yorumlarda söylenen çok ısındı, yandı pişti gibi durumda olmadı bende. O yüzden bu gün gliserinsiz deniyecem.

Bu arada sabah neler yedim

Aç karna 1 bardak ılık yeşil çay
1 kase yoğurt içine 5 kaşık yulaf bar (şu talaş gibi olandan), 4 kuru erik, 1 çay kaşığı tarçın, 3 tane ceviz, 1 yemek kaşığı üzüm pekmezi karıştırdım, afiyetle yedim. Yoğurdum ekşimiş, pek bi mayhoş oldu. Mayıştırdı resmen beni ama olsun, ekşi yoğurt çok faideli bişeyyy...:KK34:

Ya kızlar bu arada bişey sorayım ben, yemeklerden sonra illa canım nescafe istiyo. ve haliyle şekersiz, sert hazırlayıp içiyorum. bunun diyetime zararı olurmu?
:KK9::KK9::KK9::KK52::KK52: ıncelmıssın masallah cnm Allah devamını nasıp etsın ıns

slm kızlar bılıyorum fazla gıremıyorum , memlekete geldım kosusturmacalar basladı yarın sınop 'a esımın aılesının yanına gıdıyoruz ordan telden takıp etmeye calısıcam ınsallah orda nasıl sporumu yapıcam hıc bılmıyorum acayıp kafaya taktım:26:

kendi ortamından çıktınmı mümkün değil ne spora ne de diyete uyabiliyosun. Evine döndüğünde telafi edersin. Takma kafana...

selam hanımlar
bügünkü mönüm
sabah 1 dilim beyaz ekmek
yumurta
biraz peynir 5 zeytin
ara yeşil çay 10 fındık,
ögle
5 kaşık kavurma
yeşil fasulye
salata
3 dilim ekmek
2 su b ayran
ara çay
biraz ceviz
akşam yeşil fasulye
salata yoğurt
su an:yeşil çay biraz ceviz
spor :45 dk yürüyüşş:KK8::KK8::KK8:

Amin güzelim. Birazdan namazımı kılıp yine yağlanıcam. Bakalım yarın sabah ölçüde bi değişiklik olucakmı

kendi ortamından çıktınmı mümkün değil ne spora ne de diyete uyabiliyosun. Evine döndüğünde telafi edersin. Takma kafana...
sorma canm ya kazanmam gereken bı ıddıada var hemde hazıranda dugunum var benım ya :KK31:
selam hanımlar
bügünkü mönüm
sabah 1 dilim beyaz ekmek
yumurta
biraz peynir 5 zeytin
ara yeşil çay 10 fındık,
ögle
5 kaşık kavurma
yeşil fasulye
salata
3 dilim ekmek
2 su b ayran
ara çay
biraz ceviz
akşam yeşil fasulye
salata yoğurt
su an:yeşil çay biraz ceviz
spor :45 dk yürüyüşş:KK8::KK8::KK8:
ekmeklerını tam tahıllı ekmege cevırırsen gayet guzelbı menu canm yurusu devamlı aynı tempoda mı yapıorsun

ablam sterec çok zararlı hiç tavsiye etmem çünkü vucudunda ki yağı degil suyu kaybediyosun streci bıraktığın an kalınlasırsın:KK45::KK45::KK45::KK45::KK45:

Aslında haklısın. Sonuçta cilt nefes almıyo. Ama bu gün sarmış bulundum. Yarından itibaren streçsiz yağlanıp dolaşıcam. Artık benim pijamalar eşofmanlar günü birlik yıkanacak. Yapıcak bişey yok.

sorma canm ya kazanmam gereken bı ıddıada var hemde hazıranda dugunum var benım ya :KK31:

ekmeklerını tam tahıllı ekmege cevırırsen gayet guzelbı menu canm yurusu devamlı aynı tempoda mı yapıorsun

kaç kilo fazlan var canım. Hazirana daha epey var, üzülme gayrete devam.Ben biraz önce gaza geldim trambolin siparişi verdim. ne selülit bırakıyomuş, ne göbek... diyetle birlikte süper kilo verdiriyomuş. Zıplamak vücuttaki bütün hücreleri harekete geçiriyomuş. İp atlamak sert zeminde yapıldığı için aynı etkiyi göstermiyomuş falan filan... velhasıl kelam almaya karar verdim. Gerçi ben trambolinde atlamayı çok severim. Bu belle daha hafif egzersizler yapabilirim ama olsun. Bi kere çok eğlenceli. çoluk çocuk artık tepesinde kavga ederiz.

kaç kilo fazlan var canım. Hazirana daha epey var, üzülme gayrete devam.Ben biraz önce gaza geldim trambolin siparişi verdim. ne selülit bırakıyomuş, ne göbek... diyetle birlikte süper kilo verdiriyomuş. Zıplamak vücuttaki bütün hücreleri harekete geçiriyomuş. İp atlamak sert zeminde yapıldığı için aynı etkiyi göstermiyomuş falan filan... velhasıl kelam almaya karar verdim. Gerçi ben trambolinde atlamayı çok severim. Bu belle daha hafif egzersizler yapabilirim ama olsun. Bi kere çok eğlenceli. çoluk çocuk artık tepesinde kavga ederiz.
trambolın cok etkılı ama bı o kadarda cok yorucu canm evde var benım sabahları vucudu ısındırmak ıcın zıplııyorum bende ama cok nefes nefese bırakıyor. 14 kılo vermem lazım cnm ve sıkılasmam lazım :KK31:

trambolın cok etkılı ama bı o kadarda cok yorucu canm evde var benım sabahları vucudu ısındırmak ıcın zıplııyorum bende ama cok nefes nefese bırakıyor. 14 kılo vermem lazım cnm ve sıkılasmam lazım :KK31:

Nefes nefese bırakıyo olması kalori çok harcadığını gösteriyo. Yani sanırım öyleydi. Akşam biraz araştırdım 5 dk yüksek tempoli trambolinle 500 kalori harcanıyomuş. Bana afaaki bi rakam geldi, ama belki de doğrudur. Ben 3 sene kadar önce Didimde aquaparkta büyük trambolinde zıplamıştım. Zıplamaya doyamadıydım. Sanırım bi 15 dk zıpladım üstünde. Üstelik aquaparkta -bende yükseklik fobisi var:KK17:- en zorlu kaykaylardan sabahın 9'undan akşam üstü saat 5'e kadar kaymıştım. Yani o gün feleğim şaştıydı. Üstüne bi de trambolin.... Eve bi döndük, yeni doğmuş buzağılar gibi bacaklarımı toplayamıyodum. İnşallah aynı enerji halaa vardır bende... Yoksa artık çocuklar tünerler tepesine.

14 kilo ne az ne de çok. Sıkılaşmak için şu benim biberiye kürünü yapabilirsin. Kesinlikle sıkılaştırma etkisi var. Dün gece streç filmi çıkardım. O kadar doğal olsun herşey derken kalk streçlen yat. Olacak şey değil. Hiç düşünememişim. Tabi incelme filan olmadı. Ama gözle görünür bi sıkılaşma var. Bi dene istersen.

X