Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

bugün doktora gittim diyetisyen için bakalım yarın tahlil vereceğim sonra bakacak durumuma diyetisyene yollar inşallah

günaydın şekerler,
elimin şişi baya bir indi ağrılarımda azaldı daha iyiyim artık.sonuçlarımı bir kaç ayrı doktor inceledi tam anlayamadılar bu seferde fizik tedaviye yönlendirdiler birde o baksın diye,yarın giderim sanırım.biraz karışık bi durum,düşmeye bağlı incinme de oluşmuş.erken kireçlenme yada kemik erimesi,romatizmal bir hastalık.. bunlar üzerinde duruyorlar en son sözü fizik tedavi doktoru söyleyecek sanırım.içim dışım ilaç oldu,kansızlığımda had safhada yine, artık ne yiyip içeceğimide şaşırmış durumdayım.önce sağlık gerisi boş.

çok geçmiş olsun canım:KK54:

oy oy çok zor,Allah yardımcın olsun,çok geçmiş olsun canım:KK54:

ablacım çok geçmiş olsun başına dert açtı bu elin ya acil şifalar inşallah

Sağ göğsüm iltihaplandı ateş ve halsizlik yapıyor çok fenayım kolumu kaldıramıyorum :KK43: sütümün fazla olduğuna bile sevinemiyorum çünkü bu 5. Kez :KK43: ama bu seferki uzun sürdü. Normal bir insandan bir seferde 550 ml süt gelebilir mi ya.
4 ayda 5 kez bıktım bu acıyı çekmekten

canım çok geçmiş olsun bilirim çok acı verir bu göğüs ağrıları
ama yine çok şükür sütüm iyi maşallah subanallah

moni abla geçmiş olsun :)
phalanx canım inş. düzelirsin geçmiş olsun :)

kızlar bugün saat 4de sınavım var. çok heyecanlıyım biran önce olup bitsin hatta bu hafta çabucak geçsin istiyorum. içim dışım kahve oldu çok az uyuyorum. ve yüzüm kıpkırmızı oldu alerjik ayrıca gözlerimin altında torbalar oluştu. inş. bu çilemin karşılığını alıp bütün sınavlarımdan yüksek alırım benim için dua edin :KK43:

canım allah yardımcın olsun emeğinin karşılığını versin inşallah

kızlar sizlere iyi akşamlar ben çıkıyorum artık eve gitme vakti bir pazartesiyide böylece bitirmiş olduk
yarın görüşmek üzeree yarın oruç tutacağım allah izin verirse

Menüm

Sabah

1 dilim ekmek
Domates

Ara
1 elma
1 mandalina

Öğle
1 tabak makarna

Ara
1 elma

Akşam
1 tabak makarna

Ara
1 mandalina

Su 1 litre

Arkadaşlar bu şok diyettir 2 günde 1 kiloya yakın veriyorum ven yapınca diyetisyenim verdi vücuda hiç protein ve yağ gitmiyo böylece vücuttaki yağdan gidiyor

Sabah
1 peynirli dereotlu puğaça

Öğle
1 kase ezo gelin çorba
2 tavuk şiş
1 kutu ayran

Ara
1 bardak Lipton bitki çay

Akşam
1 avuç fındık içi
1 lipton bitki çayı
1 avuç çekirdek

canım çok geçmiş olsun bilirim çok acı verir bu göğüs ağrıları
ama yine çok şükür sütüm iyi maşallah subanallah

Saol cnm doktor antibiyotik verdi mecburen içiyorum :KK43: oğlumunda 4.ay kontrolüydü 2 aşı yapıldı ateşine bakıyorum sürekli.

4-dunkı menü
sabah 2 dılım ekmek
az peynır 1 ufak domates 2 dılım salatalık 5 zeytın

ara yesıl cay

ogle
1 tabak barbunya
4 kasık yoğurt
yağsız tuzsuz patlıcan salatası

ara
2 kayısı

aksam
2 dılım börek
3 bıber oldurme
3 kasık kısır (cok canım cekmıstııı )
2 kasık aşure
2 barak cay
ara
1 ufak kuru pasta (mısafırlıkteydım ayıp olur dedıler oda zorla)
2 bardak cay

spor:15 dk kosu bantında yuruyus (fazlasını yuruyecektım ama mısafırıge gıdıyorduk bıraktım)

Menüm

Sabah

1 dilim ekmek
Domates

Ara
1 elma
1 mandalina

Öğle
1 tabak makarna

Ara
1 elma

Akşam
1 tabak makarna

Ara
1 mandalina

Su 1 litre

Arkadaşlar bu şok diyettir 2 günde 1 kiloya yakın veriyorum ven yapınca diyetisyenim verdi vücuda hiç protein ve yağ gitmiyo böylece vücuttaki yağdan gidiyor

5- hımm makarnaya rağmen 1 kıloıyıyımısı.
yalnız makarna yağsız ve tuzsuzdur sanırım

7- gerı dondum sonunda.sonunda evımdeyım.valla ınsanın duzenını bozması nezormus yaa.1.5-2 hafta babaannemler kaldım butun düzen gıttı.ne ders calısabıldım ne dıyet yapabıldım.ne grebıldım buraya :KK43:

günaydın kızlar
bugün tahlillerimi verdim bir sürü tahlil istedi
idrar hemogram hormon biokimya
bakalım 4 gibi alacağım sonuçları

kızlar dünki sınavım olabildiğinden fazla kötü geçti :KK43: bugün saat 5de sınavım var yine ve kendimi hiç iyi hissetmiyorum ruhen çökmüş durumdayım şu 1 hafta hemmen geçsin bitsin istiyorum. :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

X