Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

334.ETAP DERECELERİ

1.koizumirisa% 1,71 :119::119::119::119:
2.benbirtaneyim %1,22 :119::119::119:
3.mermalade % 1,1:119::119:
4.alsen % 0,90:119:
5.moni % 0,86:119:
6.phalanx % 0,62:119:
7.iris %0,16:119:

333.ETAP SPOR LİSTEMİZ

mermalade360dk
nive15 210dk
maviask900dk
[tr]

1. Olmusum :)))

180 dk spor yqptim neden listede yokum, gecen haftada 180 dk ypmatm 170 dk yazlmsti

Kaptanım eline sağlık tekrar
Kousimuriza benbirtaneyim ve marmelade çok tebrik ediyorum inşallah her hafta böyle gider hedefinize biran önce ulsşırsınız

sağol canım inş. çok istiyorum :)

334.ETAP DERECELERİ

1.koizumirisa% 1,71 :119::119::119::119:
2.benbirtaneyim %1,22 :119::119::119:
3.mermalade % 1,1:119::119:
4.alsen % 0,90:119:
5.moni % 0,86:119:
6.phalanx % 0,62:119:
7.iris %0,16:119:

2. olmuşum haftaya daha çok veririm inş. herkesi tebrik ediyorum inş. daha çok kilo verirsinizzz

canım sen nerden aldın fiyafları ne kadar :)

Ben internetten almıştım limangodan fiyatını hatırlamıyorum. 70-80 felandı galiba

Ama contratubex daha iyi ona başlıyıcam cerrah reçetesi ile alınabiliyormuş. Yara izlerine de yazıyorlarmış eski çatlaklarda bile işe yarayabiliyormuş mış muş. Valla çatladıktan sonra iş zor.

Ya bende mi diyetisyene gitsem. Kilo vermem çok yavaş evet birazda tembelim. Hani düzene girmesi için oto kontrol olarak gitsem mi ki acaba. İki aydır 4 kilo filan ancak verdim gerçi incelmem gayet iyi ama ne bileyim çok yavaş geliyor bana. Kendimde de hatalar var kendimi kontrol edemiyorum gibi Pofffss ne yapsam bilmiyorum.

1. Olmusum :)))

180 dk spor yqptim neden listede yokum, gecen haftada 180 dk ypmatm 170 dk yazlmsti
canım gözümden kaçmış yine,2 haftadır ne kadar zor şartlar altında listeleri hazırlamaya çalışıyorum sağlık sorunlarım yüzünden.sadece siz mutlu olun diye sakat halimle uğraşıyorum.bugünde listelerimiz olsun diye hiç vaktim yokken+elim sebebiyle klavye kullanamıyorken yinede hazırladım.
ayrıca genel listemiz haricindeki listeler tamamen benim istemem sebebiyle olan şeyler,yarışmada öyle bir zorunluluk yok,motivasyonumuz artsın diye bir şeyler yapmaya çalışıyorum.hatalar eksikler tabiki oluyor,bunları sizlerin farketmenizle düzeltiyorum .
ama bu kadar sert bir şekildede dile getirmene mana veremiyorum,yumuşak bir şekilde belirtmeni isterdim.
şöyle yapalım,cuma günleri listemiz hazırlandıktan sonra spor listesini sen tut,hazırlar paylaşırsın.benimde yüküm azalır.

334.ETAP SPOR LİSTEMİZ

mermalade360dk
nice15 210dk
koizumirisa180dk
maviask90dk
phalanx60 dk
[tr]

Eline sağlık canım iyiki varsın ayrıca geçmiş olsun inşallah bir an önce iyileşirsin ve azimle kilo verme yarışına devam ederiz. Biz tembellik ediyoruz ama sen etmiyorsun ne güzel:))

Eline sağlık canım iyiki varsın ayrıca geçmiş olsun inşallah bir an önce iyileşirsin ve azimle kilo verme yarışına devam ederiz. Biz tembellik ediyoruz ama sen etmiyorsun ne güzel:))
canım çok teşekkür ederim,iyiki sizlerde varsınız
yarın elimin mr sonucu çıkcak dualarınızı esirgemeyin lütfen

Bugünkü menüm

Kahvaltı
Ihlamur
1 zeytin
Pegnirli omle
Domates salatalık ve yeşillik
1 yaş hurma
2 ceviz

Arada 1 mandlina
1 yaş hurma

Öğlen
1 yeşil çay
1 ç.b antep fıstığı

Akşam
2 kaşık bulgur pilavı
1 tabak karnabahar yemeği
Turşu
Turp
Brüksel lahanası haşladım 10 tAne yedim

AradA 1 form çayı

Su 2 lt
Spor yok
Mesaj 9

Cok gecmis olsun. Ben hic girmedigim icin haberim yoktu. Ozur dilerim ayrica dilimin sert oldugunu fark etmedim bile.

Saat kaca kadar hazir olmasi gerekiyor? Aksama kadar vakit varsa yardimci olurum tabi neden olmasin

Son düzenleme:
günaydın kızlar iyi hafta sonları
ben temizliğe başlıyorum öğlede sonra gezmeye gideeğim bitirmem lzım

iyi hafta sonları kızlar ben ders çalışmakla geçireceğim malesefki pazartesi günü vizelerim başlıyor bana dua edin ne olur çok başarılı olayım her çalıştığım aklımda kalsın :26: kendinize çok iyi bakın

Cok gecmis olsun. Ben hic girmedigim icin haberim yoktu. Ozur dilerim ayrica dilimin sert oldugunu fark etmedim bile.

Saat kaca kadar hazir olmasi gerekiyor? Aksama kadar vakit varsa yardimci olurum tabi neden olmasin
teşekkür ederim tatlım,bir süredir sağlığımla uğraşıyorum

spor listemizin bir saati yok,akşam da olur hiç farketmez.benim içinde iyi olur senin hazırlaman.görevi üslendiğin içinde teşekkür ederim tatlım

başarılar diliyorum,dualarımız seninle

İyi akşamlar kızlar
Hafta sonu kimse yok
Bende Zıpırlarımla akşama kadar evdeydim uyusalarda bende uyusam

Selam kızlar dün iyiydim hafif kırıklık vardı ama bugün resmen dibe vurdum burnum tıkalı boğazım şiş öksürüyorum gündüz boyunca devam eden karın ağrısı ve şu an baş ağrısı. İyileşmem lazım. Bugün menü filan yok toplamda 1 dilim börek sabah 1/2 dilim peynirli puğaça öğlen eve gelince 1 dilim kek yedim. Domates salatalık yemeğe çalıştım yok boğazımdan geçmiyor yakıyor.

Bugünkü bol kaçamaklı menüm ben böyle yiyince kendimi çok mutsuz hissediyorum

Kahvaltı
1 krep üzerine reçel sürdüm
1 yumurra
Salatalık
2 zeytin
Ihlamur
1 dili. Peynir

Arada
1 yaş hurma
1 portakal

Öğlen 2 küçük köfte
Turşu
1 tane krep

Akşam
2 y.k et sote
Turşu

Arada
1 elma

Spor yok
Su 2 lt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…