8 sene sonra gelen mucize

sağol canım ya dün önce kahverengi akıntım geldi sonrasında 1-2 damla kan iğne oldum hemen sancım da oldu bugün dr gittim %90 düşük dedi tekrar kan tahlili verdim.hala daha sancım var lekelenmede kanamada yok ama gitti bebeğim

Allah tamamına erdirir inş nasıl sevindim anlatamam inş sağ sağlim bebeğinide kucağına alırsın...

yaa şimdi okudum inanmıyorum çoook geçmiş olsun canım yaa bugünde benim ablam düşük yaptı bilirim nasıl bi duygu ama inan çoook üzüldümmm allah sabır versiiin :KK43: :KK43: :KK43:

Canım önce hikayeni okudum ve senın adına çok sevindim..Sonra kötü haberin geldi arkasından..Ama ben inanıyorumki meleğin seni bırakmamış olsun..Burada bir arkadaşımızda aynı senın durumundaydı hatta ondan bir bardak dolusu kadar kan gelmişti.Allaha şükür bebğine hiçbirşey olmadı şu anda 16 haftalık oldu bebeği..İnşallah senınde güzel haberlerini alırız..

çocugu olmayan arkadaslar bu haber size 6 sene benimde olmadı 2 kez tup bebek yaptırdım ama olmadı sıtresden uzak durdum kursa yazıldım ehlıyet bılgısayar o esnadada kuranı kerımde dua var mucızevi meryem suresi 41 gun onu okudum bitince 3 gun oruç tutuyosun adet gorunce baskası okuyo tekrar sen okuyon sonra 4 yada 5 sayfa hepsi bır oturmada okunuyo 41 gun tekrarlıyosun arapca bilmiyorsan arapca okunusu olan kuranı kerım var ondan okuyun 3 gun oruc tutuluyo bıtınce ınanın ben ve 3 arkadasımda hamile kaldık bu duayla darısı tum olmayanlara

[/COne mutlu sana tatlım RABBİM sağlıkla kucaklamayı nasib etsin....babayıda senide tebrik ederim..LOR]

canım kur anikerimin sayfasıı yazarmısın tam olarak meyrem ana süresimi yazıyor

canım hemen olumsuz düşünme sen dinlen tuvaetten başka yataktan kalkma inşallah RABBİM SANA BAAGIŞLAYACAK BEBEGİNİ

çok sevindim valla bende bebiş tedavisi görüyorum inşallah bende en kısa zamanda sevinirim
allah herkesin yardımcısı olsun

cnm hemen panik yapma kahverengi akinti gelmesi cok normal cok siddetli kanaman yoksa hersey yolundadir.degerin cok yuksek cikmis umarim hersey yoluna girecek allaha dua et hep bende senin icin hep dua edecem bitanem umarim hersey gonlunce olur rabbim ellerini bos birakmasin isallah

tebrikler canım.Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinn..

Cok guzel bir haber.Allahim bebisini sana bagislasin ve saglicakla kucagina almayi nasip etsin! cocuk isteyen Bizler icin dua edermisin!

canım çok sevindim allah sağlıklı bir şekilde kucağına almak nasip etsin rabbim olmayanlara içlerindede bana nasip etsin

Tebrikler canım. :hooray: :teytey: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh... :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

evileyebeadfurnace6rv9.jpg

X