8 sene sonra gelen mucize

gözün aydın canım rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah....

tebrıkler..
Allah tamamına erdırsın a.s.

arkadaşlar güzel dilekleriniz için herkese çok çok teşekkür ederim.dün dr a gittim ve bebeğimi gördüm 4,5haftalık minnacık.Allahım hala daha inanamıyorum.dr dinleneceksin dedi ben de evdeyim yatıyorum birşry olacak diye çok ama çok korkuyorum.inşallah bebeğim benimle kalır bırakmaz beni.birazdan tüm bebek isteyenler için yasin okuycam.

tebrik ederim arkadaşım..ne güzel bi haber..sağlıcakla ve hayırlısıyla kucağına alırsın bebişini inşaallah..

tebrikler canım..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiiinnn..

çayçay boyle haberleri okumak oyle hos geliyorki. allah tamamına erdirsin insallah saglıkla kucagına almanı dilerim . tebriklerrr

senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamacanım ya çok duygulandrdın beni inşşalh bebeğini kucağına alırsın bende 5 yıldr istiyorum kısmet bi bıcuk ay önce düşük yaptım boş gebelikten bakalım benimde rabbimden umudum var herkesin olsun ve bize bebişler versin koklamalık ya nolurrrrrr

Çok tebrik ederim.
Darısı bizlerin başına inşallah.
3.aşılamayla mı hamile kaldın anlayamadım.
Bide değerin çok yüksek.
İnşallah ikizdir.

Çok tebrik ederim.
Darısı bizlerin başına inşallah.
3.aşılamayla mı hamile kaldın anlayamadım.
Bide değerin çok yüksek.
İnşallah ikizdir.

yok canım 3,aşılamayı yaptıracaktım fakaz zaten hamileymişim.tek bebek canım.inşallah hepimiz kucağımıza alırız bebeklerimizi:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

allah analı babalı büyütsün allah sağlıklı hayırlısnı versin zaten ilk 2 denemede tutmuyomuş 3 de tutuyomuş daha çok 3. denemede oluyomuş sabretmişsin allahda vermiş

tebrik ederim
rabbim saglikla kucaginiza almayi nasip etsin insallah
darisi bizlerin basina insallah

Hayırlı uğurlu olsunAllah bebğinize sağlıkla kavuştursun darısı tez zamanda bizlerin başına inşallah

tebrikler arkadaşım Allah tamamına erdirsin....darısı bizlerin başına olsun inşaallah....

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim.Bende hep kk da hamile olanları okuyup aynı dileklerde bulunuyordum.Rabbim nasip etti şimdi beni tebrik ediyorsunuz lütfen inancınızı yitirmeyin çok kısa zamanda ben de sizleri tebrik edicem Allahımın izniyle inanın tek kendim için değil anne olmak isteyen herkes için canı gönülden dua ediyorum.Sizde benim için dua edin lütfen çünkü bebeğimi kaybetmekten çok ama çok korkuyorum.İnşallah hepimiz bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip eder.

tebrikler canım demek ki Allah'tan umut kesilmezmiş,herşeyin bir zamanı var.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.kendine iyi bak:nazar:....

X