8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

bende sıkıldım yaa

banada öğretsenee hiçç bilmemmm

Ben beceremiyorum ya nasıl öğrencem :) Utanırım bende ayna karşısında kendi kendime oynarım anca:)

bende kendiliğinden oluştu bence hiçbi yerden öğrenmedim çünkü.. içimde mi varmış ne
ama videolar falan faydalı olur cidden kendi kendize pratik yapın.. gerçi başkasının karşısında oynayamadıktan sonra öğrensek nolur ama

kısmet değilmiş. başka zamana inşALLAH :)
eğer birimiz çıkarsa hediyeleri elden veririz tanışmışta oluruz. ben berfin tanıştığımada memnun oldum..

öpüyorum kızlar hayırlı akşamlar..

idolumsun özgemmm

oyhhh sıkıldım
birazdan çıkıp annemlere gidicem gerçi onun için mutluyum

dans mı konuşyuonuzzz ben çok güzel oryantal oynarım ama kendi kendime eşime bile oynamam utanıyom

aayy ne güzelll bende latin danslarını biliyprum salsa ve bachata ama erkek arkadaşıma daha bunu söyleyemedim bile, internetteki örnek videolara bakarsa beni topuğumdan vuraiblir :18:

sabahları bende öylee sersem gibiyim de bu hafta öyle olmadım ya niyee bilmemm önceden kalkmaktan zorlanırdım bu hafta kendiliğimden kalkıyorum ve çabuk geçtii hemen hafta sonu geliyorr

haftaya bn çalışmaya başlayacam ya ondan çabuk geçiyodur

13 günde Leslie ile 2.5 kilo verdim.

İlgilenenlere duyrulur.

leslie muthişl bişey bi ara yapıyordum bendeçok da güzel kilo vermiştim. sonradan ayagım kırıldı, uşengeçlik başladı derken bi yeniden oturtamadım düzenimi, çok üşeniyorum ben yaa

ayy oda doğruu ben utanırım oynıyamam hiçç

Denicem videolarla ben ya oynak bi insanımdır aslında ama kendi kendime Evde çok oynarım yalnızken mesela:)

Öpüldün canım iyi akşamlar uğra yine :)

aaaa iyimişşş artıkk evde değilsinn ohhh bendeki de nasıl bir kıskançlık yaa

idolumsun özgemmm

sen de canımsın

ooo bachataaa bayılırım çok seksi bi dans
ben onları da becerebilirim bence bu kıvraklıkla düğün öncesi dans kursuna gitçektik eşimle ama sonra vazgeçtik gelinliğin kuyruğu var topuklu da giycem komedi filmine dönmeyelim diye

bu arada ben de zayıflamaya çalışıom kalori sayıyorum.. (pek beceremiom yine çok kaçıyo)
bi de jillian yapıyorum ben level 2 ye başladım.. acayip sıkılaştırıyo ama çok yorucu

Kızlar ben kaçıyorum şimdi yemek hazırlamam lazım. Öpüldünüz

ayy eveettt, birbirimize çıkarsak elden veririz ne güzel olur gerçi çıkmasak bile görüşürüz musait bir zamanda, avuç kadar yer zaten adapazarı nurdan bende, tanıştıgıma memnun oldum iyi akşmlaarrr

aaaa iyimişşş artıkk evde değilsinn ohhh bendeki de nasıl bir kıskançlık yaa

çalışırken daha çok çneem düşecek ama baştan söleyim

bende kıvraklık hiç yoktu, sırf sevgilimden ayrılmıştım buhran dönemimdeydim arkadaşların zoruyla başladım ilk 3 hafta her dersten sonra bırakmaya niyetlendim hatta da hocalardan biri çok yakışıklıydı ve benle o ilgilendi hep ben beceremeyince ondan bırakamadım ama öğrendikçe yapası geliyor insanın valla en sonunda gösteriye çıktım ve dans hayatımı zirvedeyken bıraktım

ben dügünde nasıl dans edecegimiz konusunda hala tereddutteyim yaa, benim koca kafayla bi denemek lazım bakalım becerebilecek miyiz

yaa bnm de çok acil zayıflamak sıkılaşmak hepsini birden yapmak lazım ama işte üşeniyorummm düğünümde kocaman olmak istemiyorum beenn

bir şey olmaz ne güzell bende sıkılıyorum bütün günnn

evetttt sıkıcıı günler geliyorr desene

eğer aynı ofiste devam edersem benim ofisimde hep erkekler var yaa onlarla da herşey konuşulmuyor, bana diyorlar bazen kulaklıgını tak die ben muzik dinliyorum onlar kendi aralarında konuşuyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…