8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

bizim ev merkezin dışında biraz karaman da :44: sen nerdesinn

ahaa hoşgeldiinnnnnn

benim gibi yapın, 2 gündür burnumu çıkartmıyorum dışarıı

hoş buldummmmm ayyy gerii kalmışımmm sohbettennnn ne kadann çokk konuşmuşsunuzzzz

sene heyecanlan tabii, biz kaç gün bekleyecez sen hazıra konacaksın yok öle şeyyy

yani benim aklıma böle bişey geldi kuzum ama sen bilirsin tabii, sende heyecanlan sende hak ediyorsun bunu

huhuuuuu bennn geldimmmm

Hoşgeldinnnnnn :) Nasılsın canım :)
ıyıyım sen nasılsınnn...dışarısı fena soğuk aman cıkmayınnn

İyiyim bende sağol :) Buz gibi ya evde bile üşüyorum kedi gibi peteğin dibinden ayrılmıyorum ben

herşeyin ilki güzeldir
ben cıkıyorum kızlar sonra bır ara yıne gelırıııımmm hepınızı optuummm

Yoldayız biz geliyoruz bak ona göre :) öpüldün canım sende :)

hoş buldummm :) iyiyim sen nasılsın :) bugünn geri kaldımm sohbettennn ama yetiştimmm

ucuncusunden barı ders alalım barı

sene heyecanlan tabii, biz kaç gün bekleyecez sen hazıra konacaksın yok öle şeyyy

yani benim aklıma böle bişey geldi kuzum ama sen bilirsin tabii, sende heyecanlan sende hak ediyorsun bunu

Olur canım ama bu fikri bana çıkan kişiye söylerim ben habersiz biriyle değiş diye :) Ama seninle değişirse tahmşn ederim az çok herhalde bak çaktırma sakın bana Bu arada Burcu de canım sorun değil :)

hoş buldummm :) iyiyim sen nasılsın :) bugünn geri kaldımm sohbettennn ama yetiştimmm

Yetiştin ya sorun yok :)

Kız gel senle kursa başlayalım biz oryantele geçen bi konu vardı orada videolar paylaşmışlardı bayıldım ya keşke yapabilsem sıkılaşırım azıcık

Tanıtımıma eklemek istediğim şeyler var,düşündükçe geliyor insanın aklına ama nasıl eklicem?
Mesaj düzenleme paneli yok.:26:
Mesela ne tür "don" sevdiğimi falan yazmadım.
Bikaç şey daha var.:26:

aslaa çaktırmamm agzı çok sıkı bir insanımdırrr

yaa latin dansları da çok hareketli oluyor onu becerdim o ara kiloda vermiştim ama bogaz var bende işte geri aldım ayy neyseee o videolara bakıp denemek lazım ama ben aynada kendimi görünce kendimden sogurum yaaa

aynı sorundan muzdaribiimmm kendimizi alıntı yapıp da mı yazsak acabaa, katilimiz dikkat eder sanırım buna deil mi :44:

bizim ev merkezin dışında biraz karaman da :44: sen nerdesinn

ahaa hoşgeldiinnnnnn

benim gibi yapın, 2 gündür burnumu çıkartmıyorum dışarıı

bende bendee camilii

kendi yazını alıntı yapıp altına yazabilirsin

Alıntı yaparak yazabilirsin canım :) Aa bende ne tür don sevdiğimi yazmadım ekleyeyim bari

Bende soğurum kesin odun sayılmam kıvırırım azıcıkta oryantel başka bişey ya :)

bende bendee camilii

kendi yazını alıntı yapıp altına yazabilirsin

valilikte mi çalışıyorsunn neredeyse komşu olacakmışız

Alıntı yaparak yazabilirsin canım :) Aa bende ne tür don sevdiğimi yazmadım ekleyeyim bari

Bende soğurum kesin odun sayılmam kıvırırım azıcıkta oryantel başka bişey ya :)

leslie falan mı yapsak acaba onda daha az soguruz kendimizden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…